Skoči na vsebino

Louis.de + Louis Slo


miki

Priporočene objave

:yes: Cene iste ---preverjeno se splača kakšno stvar naročit ,če ti se ne mudi!!! :unsure:

L.P.MAX

Pod to se podpišem. V sezoni, ko ima Louis gnečo lahko čakaš tudi do mesec dni. Sedaj bi verjetno dobil v tednu dni.

lp,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yes: Cene iste ---preverjeno se splača kakšno stvar naročit ,če ti se ne mudi!!! :unsure:

L.P.MAX

Hvala ti tudi iz moje strani :beer2: bom šalter naročil kar tu.... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali kdo ve če je res to, da ima trgovina Podjetje trg d.o.o. na Celovški njihovo ponudbo oz. zastopstvo. Cene pa naj bi bile ravno take kot v Avstriji razen ddv-ja ki je pri njih 19 pri nas pa 20%.

nekatere reči so preverjeno še cenejše :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yes: Cene iste ---preverjeno se splača kakšno stvar naročit ,če ti se ne mudi!!! :unsure:

L.P.MAX

Res se mi ne mudi. Hvala :worship:

Damjan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz nisem od njih naročenega nikoli prejel. Enostavno sem se peljal v Gradec. Sicer so pa bili ob sprejemanju naročila zelo prijazni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

precej slišim o louisovi izpostavi trg ljubljana. A mi lahko kdo pove kako ta stvar funkcionira? Pridem v LJ, grem v TRG, in naročim? plačam v naprej pa pokličejo? plačam po povzetju?. Da ne pridem v trgovino ko neandartalc....hvala za info.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

precej slišim o louisovi izpostavi trg ljubljana. A mi lahko kdo pove kako ta stvar funkcionira? Pridem v LJ, grem v TRG, in naročim? plačam v naprej pa pokličejo? plačam po povzetju?. Da ne pridem v trgovino ko neandartalc....hvala za info.

..PRIDEŠ --NAROČIŠ--PLAČAŠ KO GREŠ ROBO ISKAT-TE POKLIČE PO TELEFONU DA JE ROBA PRIŠLA;;-TO JE TO!! :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:krneki: To je vse skupaj bedarija... Do Graza je lahko čudovit izlet tudi ob sončnih hladnih dneh... Toplo se oblečeš in to je to... S kolegom sva si privoščila tak izlet včeraj. Ob 12. odhod po stari magistralki preko Mb, ob 15 30 odhod iz Graza, preko Eibiswalda in Koroške nazaj..., zapravila pri loizu cca 120 E, pa nekaj postankov, pa bencin , pa mine dan... Dokler ne bo kulturne trgovine pri nas, je to edina smiselna varianta... :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..PRIDEŠ --NAROČIŠ--PLAČAŠ KO GREŠ ROBO ISKAT-TE POKLIČE PO TELEFONU DA JE ROBA PRIŠLA;;-TO JE TO!! :photo:

To sem hotel vedeti. Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:krneki: To je vse skupaj bedarija... Do Graza je lahko čudovit izlet tudi ob sončnih hladnih dneh... Toplo se oblečeš in to je to... S kolegom sva si privoščila tak izlet včeraj. Ob 12. odhod po stari magistralki preko Mb, ob 15 30 odhod iz Graza, preko Eibiswalda in Koroške nazaj..., zapravila pri loizu cca 120 E, pa nekaj postankov, pa bencin , pa mine dan... Dokler ne bo kulturne trgovine pri nas, je to edina smiselna varianta... :winkiss:

poleti se pa sooboth dodas pa tiste dolge lepe ovinke. mhm aja samo zaj je cez radelpass malo ze mrzlo :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:krneki: To je vse skupaj bedarija... Do Graza je lahko čudovit izlet tudi ob sončnih hladnih dneh... Toplo se oblečeš in to je to... S kolegom sva si privoščila tak izlet včeraj. Ob 12. odhod po stari magistralki preko Mb, ob 15 30 odhod iz Graza, preko Eibiswalda in Koroške nazaj..., zapravila pri loizu cca 120 E, pa nekaj postankov, pa bencin , pa mine dan... Dokler ne bo kulturne trgovine pri nas, je to edina smiselna varianta... :winkiss:

Kaj pa bi bila zate kulturna trgovina ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:krneki: To je vse skupaj bedarija... Do Graza je lahko čudovit izlet tudi ob sončnih hladnih dneh... Toplo se oblečeš in to je to... S kolegom sva si privoščila tak izlet včeraj. Ob 12. odhod po stari magistralki preko Mb, ob 15 30 odhod iz Graza, preko Eibiswalda in Koroške nazaj..., zapravila pri loizu cca 120 E, pa nekaj postankov, pa bencin , pa mine dan... Dokler ne bo kulturne trgovine pri nas, je to edina smiselna varianta... :winkiss:

Ali pa: v katerih vse v Slo si pa že bil?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pardon, da ne bo pomote. :closedeyes: .. V Sloveniji imamo prav kul mototrgovine (Motoshop, Copaco, Motomario, Laba...), v svojem postu sem mislil izključno na "pravo Louisovo trgovino" in ne na nek "kšeft" preko izpostave in pošte. Se pravi, manjka pravi Louis ali HG... :worship:

Ciljal sem pa tudi na to, da če ste (smo) nekateri v stanju naredit čez 10000 km v sezoni, pa ni hudič, da se jih ob lepem jesenskem ali zimskem dnevu pri +10 C ne bi dalo naredit še 300 do 400 do Graza in nazaj! :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

no torej tisti ki se že dobro poznate z Lujzom v Grazu

gledal sem neko reklamo na njihovi strani...

REKLAMA LOUIS

... zdaj pa konkretno imam nagledanih enih par čelad (sem opazo da so kar fajn v akciji) in me zanima če oni to robo vse imajo v grazu, da nebi prišel tja in potem povesnjenih ust in brez vsega nazaj domov...

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no torej tisti ki se že dobro poznate z Lujzom v Grazu

gledal sem neko reklamo na njihovi strani...

REKLAMA LOUIS

... zdaj pa konkretno imam nagledanih enih par čelad (sem opazo da so kar fajn v akciji) in me zanima če oni to robo vse imajo v grazu, da nebi prišel tja in potem povesnjenih ust in brez vsega nazaj domov...

lp

Zakaj pa ne preveriš po mailu ali telefonu :hmm:

Po navadi imajo kr založeno,sam nikol ne veš :huh:

Popravljeno . Popravil DAN
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa ne preveriš po mailu ali telefonu :hmm:

Po navadi imajo kr založeno,sam nikol ne veš :huh:

na mail pa nisem pomislil :slap:

sem razmišljal če bi telefoniral pa nisem toliko vešč v nemščini kar se tiče razumevanja... če bom mail napiso imam pol čas prevajat ogovor... :rolleyes:

samo je pa problem ker ne najdem maila na kerega bi pisal... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem že klical ene dvakrat v Louisa v Beljak, pa smo se v angleščini čist dobr zastopli. Res pa je, da je treba mal počakat k vedno pokličejo nekoga, ki zna angleško. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v Grazu imajo enga hrvata pa se pogovori z njim ko pokličeš razume tud slo :worship:

oho... to pa je najlepši podatek ki sem ga lahko čakal... toliko že obvladam nemški da bom sprosil to osebo ;)

hvala

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v Grazu imajo enga hrvata pa se pogovori z njim ko pokličeš razume tud slo :worship:

Ja je en črnolas dečko, ki se pogovarja hrvaško, samo sem opazil, da se rad naredi kot da ne zna. Je pa tud ena blond punca, s katero se da tudi zmenit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa če bi kliknil na reklamo na željen izdelek se ti izpiše, če je ta izdelek na voljo!! tako da. aja v grazu jih polovica zna slovensko tako da ne bo nekega problema s sporazumevanju

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa če bi kliknil na reklamo na željen izdelek se ti izpiše, če je ta izdelek na voljo!! tako da. aja v grazu jih polovica zna slovensko tako da ne bo nekega problema s sporazumevanju

To je splošna zaloga centralnega skladišča, zato je bolje poklicati v Villach ali Graz, kamor se pač misliš odpravit... pa še dost zgodaj je treba priti tja, ker lahko robe zmanjka... tako sem jaz enkrat mal zabluzila po Avstriji in popoldan šele prišla do Villacha, v tem času pa so že zalogo desetih stojal za zadnjo gumo pokupili :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je splošna zaloga centralnega skladišča, zato je bolje poklicati v Villach ali Graz, kamor se pač misliš odpravit... pa še dost zgodaj je treba priti tja, ker lahko robe zmanjka... tako sem jaz enkrat mal zabluzila po Avstriji in popoldan šele prišla do Villacha, v tem času pa so že zalogo desetih stojal za zadnjo gumo pokupili :alien1:

Jaz sem si tudi že rezerviral robo po telefonu v Gracu . :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!