Skoči na vsebino

Louis.de + Louis Slo


miki

Priporočene objave

Bil preteklo soboto v Lojzu v Beljaku prvič pa morem rečt da je robe dost pa vse čelade so v vseh velikostih tko da maš kar dost za probavat. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa si se prej pozanimal, kakšne so kaj cene čelad pri nas...... :glare:

kar se kvalitetnih čelad tiče, niso gor nič cenejše

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pridružujem Zdrawcu, konkretno Shark čelade so npr. v Louisu načeloma vse dražje kakor npr. v TC Motoshopu.. Je pa res, da ima Louis večkrat kak model znižan tudi za 40%, takrat se pa splača kupit. Ni pa kar za brezglavo letet gor in nekaj kupovat, nekatere stvari so dejansko cenejše v Slo in to po rednih cenah. Tudi ključavnice Xena so med njimi..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nekatere stvari so dejansko cenejše v Slo in to po rednih cenah. Tudi ključavnice Xena so med njimi..

To pa res, sem občutil na svoji koži, oziroma denarnici :headbang:

Popravljeno . Popravil Vanga
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja vem to jas sem šel bl sa šaro gledat pa kakšno miniaturno kamp opremo pa da sem mal čelade probov k mam problem da mi več k pol čelad na brado prtiska kaj morem čudna glava

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja vem to jas sem šel bl sa šaro gledat pa kakšno miniaturno kamp opremo pa da sem mal čelade probov k mam problem da mi več k pol čelad na brado prtiska kaj morem čudna glava

:)

Se opravičujem, ker sem off: praviš, čudna glava, ampak po napisem (brez ločil, da o približni pravilni pisavi ne govorim) to ni treba posebej poudarjat ... piši kao govoriš je pravilo, ki velja južno od nas ...

Pa brez zamere, le bolj potrudi se ob naslednjem pisanju ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eno majhno uslugo rabim : in sicer če ma kir slučain kak zemljevid kje se nahaja louis ker rabim za enga ko gre v tiste konce pa mi je reku če mu zrihtam eno priročno karto :rolleyes: tak da bi prosu če se da kirmu gor prlimat :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eno majhno uslugo rabim : in sicer če ma kir slučain kak zemljevid kje se nahaja louis ker rabim za enga ko gre v tiste konce pa mi je reku če mu zrihtam eno priročno karto :rolleyes: tak da bi prosu če se da kirmu gor prlimat :worship:

Čist simpl je!

Prideš iz Podkorena ali Karavank v Beljak in se pelješ po glavni ulici skoz naravnost in prideš do semaforja pred cerkvijo z dvema turnoma, zaviješ desno in se peleš še nekaj sto metrov in na levi strani ceste vidiš Louis!

Če ti kej pomaga :) !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eno majhno uslugo rabim : in sicer če ma kir slučain kak zemljevid kje se nahaja louis ker rabim za enga ko gre v tiste konce pa mi je reku če mu zrihtam eno priročno karto :rolleyes: tak da bi prosu če se da kirmu gor prlimat :worship:

http://www.louis.de/_3086fd5edd499c6363b9c...liale&ID=59

tu maš majhno pomoč (ko prideš z miško na mesto se ti odpre kere trgovine so vse v mestu pa potem klikni kero hočeš...)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole je priletelo dons...

feiern Sie mit uns die Louis-Adventsparty am Samstag, den 01.Dezember in allen Louis-Filialen.

Mit Glühwein, Lebkuchen und dem beiliegenden 15% Rabatt-Gutschein stimmen wir uns gemeinsam auf die Vorweihnachtszeit ein.

Gutschein ausdrucken und rechtzeitig zum Fest 15% Rabatt auf einen Artikel Ihrer Wahl * sparen. Sollten Sie am kommenden Samstag keine Zeit haben, so lösen Sie den Gutschein einfach im Louis Onlienshop ein.

Wir freuen uns auf Sie.

Ihre Petra von Borstel

PS: Besuchen Sie uns im Onlineshop unter www.louis.de.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole je priletelo dons...

feiern Sie mit uns die Louis-Adventsparty am Samstag, den 01.Dezember in allen Louis-Filialen.

Mit Glühwein, Lebkuchen und dem beiliegenden 15% Rabatt-Gutschein stimmen wir uns gemeinsam auf die Vorweihnachtszeit ein.

Gutschein ausdrucken und rechtzeitig zum Fest 15% Rabatt auf einen Artikel Ihrer Wahl * sparen. Sollten Sie am kommenden Samstag keine Zeit haben, so lösen Sie den Gutschein einfach im Louis Onlienshop ein.

Wir freuen uns auf Sie.

Ihre Petra von Borstel

PS: Besuchen Sie uns im Onlineshop unter www.louis.de.

hmmm nevem če sem dobro razumel... zdaj 1.12. bo v vseh Lujzih dodatni popust 15% ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kuhan vin pa paškoti. Popust ne velja za artikle v akciji, GPSje, Akrapote in Rukka konfekcijo.

V vseh poslovalnicah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gre mogoče kdo iz štajerske, primorske ali iz te relacije kaj v louisa?

bi mela ketno in zobnike, ko so ravno v akciji.

če gre kdo p.m. me, prosim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gre mogoče kdo iz štajerske, primorske ali iz te relacije kaj v louisa?

bi mela ketno in zobnike, ko so ravno v akciji.

če gre kdo p.m. me, prosim.

Lahko naročiš pri TRG, so tudi v akciji , isto kot Louis,razlika je pri davku D 19%,slo20%

rok dobave 1 teden.(vsaj meni je bilo obljubljeno)

Če te zanima pokliči

041 360 459

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko naročiš pri TRG, so tudi v akciji , isto kot Louis,razlika je pri davku D 19%,slo20%

rok dobave 1 teden.(vsaj meni je bilo obljubljeno)

Če te zanima pokliči

041 360 459

hvala za tole...

samo tole z rokom dobave je bolj tako tako.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala za tole...

samo tole z rokom dobave je bolj tako tako.

Verjetno ni blo bistvo v tem..

Bistvo je, da ni pošteno, da se obljublja nek rok, ki se ga ne drži..

Jaz sem tam naročil 3x, vsakič je bilo rečeno 5-10 dni, pa nisem prej kot v treh tednih nikoli dobil. Pa tri tedne sem še premalo rekel. S tem, da je bila prvič naročena stvar, ki sem jo nujno rabil! Potem me je že izučilo, da sem vzel z rezervo, ta njihov rok.. Je pa to bilo že nekaj časa nazaj, tako da možno, da so se kaj popravili.. Prav tako so takrat zaračunali 10eur poštnine in sem kasneje raje dal še 10 več, naročil sam prek neta in je bila pošiljka prej kot v enem tednu na domači pošti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdele pozimi se ti pa res mudi za zobnike.

na spomlad dvomim da bodo v akciji... :unsure:

iz tega razloga sem jaz prejšnji teden tam kupil čelado in škornje pa bodo tudi celo zimo čaakli v omari na tople dni...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdele pozimi se ti pa res mudi za zobnike.

sem šla danes gor, ker so znižani. kupila zobnike, vizir, olje in še par malenkosti. poleg obiska drugih trgovin za obujanje spominov. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno ni blo bistvo v tem..

Bistvo je, da ni pošteno, da se obljublja nek rok, ki se ga ne drži..

Jaz sem tam naročil 3x, vsakič je bilo rečeno 5-10 dni, pa nisem prej kot v treh tednih nikoli dobil. Pa tri tedne sem še premalo rekel. S tem, da je bila prvič naročena stvar, ki sem jo nujno rabil! Potem me je že izučilo, da sem vzel z rezervo, ta njihov rok.. Je pa to bilo že nekaj časa nazaj, tako da možno, da so se kaj popravili.. Prav tako so takrat zaračunali 10eur poštnine in sem kasneje raje dal še 10 več, naročil sam prek neta in je bila pošiljka prej kot v enem tednu na domači pošti.

Jaz imam popolnoma drugačne izkušnje. Naročil sem 3x, dvakrat je bilo v enem tednu, enkrat pa v dveh. V TRG po besedah Rada naročajo 1x tedensko oziroma ko se nabere robe, kar pomeni, da če si ravno zgrešil oddajo naročila je lahko do naslednjega cel teden. Potem pa rabi roba še cca 3-4 dni do LJ. Je pa tudi res, da se mi z nobenim naročilom ni mudilo.

Meni nikoli niso zaračunali kakeršnekoli poštnine. So pa bila vsa naročila v oktobru in novembru letos.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eno vprašanje za vas...

kako se prijavim v my louis?

vpišem številko kartice, št. pošte kjer je bila kartica izdana in datum rojstva in se mi noče logirat.

a moram kaj druga vpisat?

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!