Skoči na vsebino

Louis.de + Louis Slo


miki

Priporočene objave

Winterschlaf war gestern! Jetzt ist WarmUp-Party bei Louis.

Besuchen Sie am kommenden Samstag, 26. Januar, Ihre Louis Filiale und feiern Sie mit uns die WarmUp Party 2008.

Mit dem beiliegenden Gutschein sparen Sie 20% auf 1 Artikel Ihrer Wahl*. Gutschein hier ausdrucken und am 26.01. in Ihrer Filiale einlösen.

Keine Zeit am Samstag? Macht nichts. Einfach den 20% Gutschein am Wochenende im Onlineshop www.louis.de einlösen. Wie das geht, finden Sie auch in dieser Email.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Winterschlaf war gestern! Jetzt ist WarmUp-Party bei Louis.

Besuchen Sie am kommenden Samstag, 26. Januar, Ihre Louis Filiale und feiern Sie mit uns die WarmUp Party 2008.

Mit dem beiliegenden Gutschein sparen Sie 20% auf 1 Artikel Ihrer Wahl*. Gutschein hier ausdrucken und am 26.01. in Ihrer Filiale einlösen.

Keine Zeit am Samstag? Macht nichts. Einfach den 20% Gutschein am Wochenende im Onlineshop www.louis.de einlösen. Wie das geht, finden Sie auch in dieser Email.

emm kje pa dobis ta kupon :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prejšnji teden sem bil v podjetju Trg, pa še niso imel katalogov za 2008, a kdo ve kdaj jih bojo dobil?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prejšnji teden sem bil v podjetju Trg, pa še niso imel katalogov za 2008, a kdo ve kdaj jih bojo dobil?

Kataloge 2008 imajo v trgovinah. Če prideš v Savinjsko ti ga lahko odstopim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kataloge 2008 imajo v trgovinah. Če prideš v Savinjsko ti ga lahko odstopim.

...jaz bi pa z veseljem prelistal ta katalog... pa v Savinjski sem že... od kod si, kje bi se lahk zmenla, javi na PM...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz grem soboto v louisa po čelado in jakno za boljšo polovico, ima mogoče kdo kak kupon viška :whistle: ?

Popravljeno . Popravil shark357
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz grem soboto v louisa po čelado in jakno za boljšo polovico, ima mogoče kdo kak kupon viška :whistle: ?

Če se ti ne mudi počakaj na spomladansko razprodajo--razen če je "Geld kein problem" :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali mi lahko nekdo pove o kakšnih kuponih se govori. Tudi jaz kar vedno nekaj kupujem v Louisu pa ne vem nič ali pa se nisem pozanimal.

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali mi lahko nekdo pove o kakšnih kuponih se govori. Tudi jaz kar vedno nekaj kupujem v Louisu pa ne vem nič ali pa se nisem pozanimal.

Hvala

Te kupone smo dobili imetniki kartic .Bilo je poslano vsakemu po emailu s številko to si sprintaš in dobiš na (samo en artikel)neglede na vrednost popust 20% ta artikelj pa nesme biti že v rasprodaji ali znižan OK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... nič dobil po elektonski pošti;

Bom malo off: opis "akcije" je enak kot pri Bauhausu na Rudniku: vsako leto se me spomnijo s čestitko ob rojstnem dnevu in podarijo kupon za 5% (mislim da toliko) popusta na samo en artikel (kladivo, čopič ali neka peč, nima veze), ki pa ne sme biti v "akciji" ali na razprodaji ... :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te kupone smo dobili imetniki kartic .Bilo je poslano vsakemu po emailu s številko to si sprintaš in dobiš na (samo en artikel)neglede na vrednost popust 20% ta artikelj pa nesme biti že v rasprodaji ali znižan OK.

A tako, če prav razumem: V trgovini se izpolni nekakšen vprašalnik (pristopna izjava), ki ga izpolniš in jim ga oddaš. Gre pa za Louisovo kartico "ugodnosti".

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz grem soboto v louisa po čelado in jakno za boljšo polovico, ima mogoče kdo kak kupon viška :whistle: ?

če misliš tisto, ki dobiš na mail, ti lahko dam jaz mojo kodo.

pa se nisva srečala :naughty:

a ti si tudi bil v gor? a nisi mogel prej povedat. bi rabila ene par drobnih reči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... nič dobil po elektonski pošti;

Bom malo off: opis "akcije" je enak kot pri Bauhausu na Rudniku: vsako leto se me spomnijo s čestitko ob rojstnem dnevu in podarijo kupon za 5% (mislim da toliko) popusta na samo en artikel (kladivo, čopič ali neka peč, nima veze), ki pa ne sme biti v "akciji" ali na razprodaji ... :headbang:

Ni ravno tako kot opisuješ namreč,če kupiš npr. nov kombinezon mod. 2008 na katerega sigurno še ni popusta in ga doboš 20% ceneje,pa si izračunaj popust. :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!