Skoči na vsebino

Louis.de + Louis Slo


miki

Priporočene objave

Ja pero dajo tud na nove modele popust vendar samo na prvih pet ali deset zaradi promoviranja modela

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te kupone smo dobili imetniki kartic .Bilo je poslano vsakemu po emailu s številko to si sprintaš in dobiš na (samo en artikel)neglede na vrednost popust 20% ta artikelj pa nesme biti že v rasprodaji ali znižan OK.

jaz tud nisem nic dobil po meilu, pa mam ze kr nekaj casa kartico...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar priletel iz lojza, nabavil vse kar sem hotel :worship:

@ross|e20

Hvala za kupon je prišel zelo prav pri nabavi jakne za mojo boljšo polovico.

Imam pa ene par katalogov viška, če kdo potrebuje tel št. je v profilu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ve kdo mogoče koliko stane poštnina če naročiš izdelke na internetu iz louis-a......(govorim o zobnikih in ketni, balanca)....oz.ali kdo ve kontaktno osebo ki je nekje v ljublani....in iz louisa dol privleče vse kar mu naročiš......

....hvala lepa za vaše matranje......

lp, matjaž

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar priletel iz lojza, nabavil vse kar sem hotel :worship:

@ross|e20

Hvala za kupon je prišel zelo prav pri nabavi jakne za mojo boljšo polovico.

Imam pa ene par katalogov viška, če kdo potrebuje tel št. je v profilu.

no super... potem je tudi kakšen katalog zame? če je, te pokličem jutri, ko grem iz kopra (če se bova lahko dobila), drugače drugič.

a ve kdo mogoče koliko stane poštnina če naročiš izdelke na internetu iz louis-a......(govorim o zobnikih in ketni, balanca)....oz.ali kdo ve kontaktno osebo ki je nekje v ljublani....in iz louisa dol privleče vse kar mu naročiš......

....hvala lepa za vaše matranje......

lp, matjaž

malo pobrskaj nazaj in boš videl, da je že 1000x napisano, kje v ljubljani lahko naročiš robo iz louis-a

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ve kdo mogoče koliko stane poštnina če naročiš izdelke na internetu iz louis-a......(govorim o zobnikih in ketni, balanca)....oz.ali kdo ve kontaktno osebo ki je nekje v ljublani....in iz louisa dol privleče vse kar mu naročiš......

....hvala lepa za vaše matranje......

lp, matjaž

Enotna poština za pakete do 50kg je 19.90EUR. Pride pa prej kot v enem tednu od naročila, če opraviš nakazilo takoj, ko dobiš predračun.

Ta kontaktna oseba je g. Novak iz podjetja Trg d.o.o. Napiši TRG na najdi.si, ali pa poglej malo po tej temi je res že 1000x napisano, vključno s vsemi podatki in tel. številkami..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no super... potem je tudi kakšen katalog zame? če je, te pokličem jutri, ko grem iz kopra (če se bova lahko dobila), drugače drugič.

Kot obljubljeno te čaka katalog, tako da ti kar pokliči ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po katalogu tega motocikla nisem zasledil.. Dvomim, Louis je bolj za razširjene firme (razen univerzalne robe), tudi za Hyosunga je bolj žalost, pa ni tako eksotičen kot Dneper..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baje motul polni za louis (procycle).

To sem tudi jaz slišal in razmišljam da bi v svojo kawo ravno tega nalil (polsintetiko), :rolleyes: ker nisem ravno nek ekstremni šofer, bolj touring...

...je pa cena tega olja zelo ugodna... zdaj, če je res motulovo... :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če kdo iz bližine (celje z okolico) potuje k Lojzu mi lahko prinese tole malenkost za cca 5 €

Še slikca

post-5391-1202048688_thumb.png

Hwala vnaprej.

P.S.

V LJ se mi pa ne da naročat. Če kdo prinese OK sicer bom ob priliki nabavil sam :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Katalogi moto opreme LOUIS 2008 na zalogi.

Prevzamete jih lahko na sedežu podjetja ali jih pošljejo po pošti - brezplačno!

Podjetje TRG d.o.o.

Ljubljana, Celovška c. 150

Naročanje blaga in katalogov: info@podjetje-trg.si 01/500-1449

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enotna poština za pakete do 50kg je 19.90EUR. Pride pa prej kot v enem tednu od naročila, če opraviš nakazilo takoj, ko dobiš predračun.

Ta kontaktna oseba je g. Novak iz podjetja Trg d.o.o. Napiši TRG na najdi.si, ali pa poglej malo po tej temi je res že 1000x napisano, vključno s vsemi podatki in tel. številkami..

Poštnine , kolikor jaz vem v TRG skoraj nikoli ne zaračunavajo , razen pri večji teži .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če kdo iz bližine (celje z okolico) potuje k Lojzu mi lahko prinese tole malenkost za cca 5 €

Še slikca

post-5391-1202048688_thumb.png

Hwala vnaprej.

P.S.

V LJ se mi pa ne da naročat. Če kdo prinese OK sicer bom ob priliki nabavil sam :rolleyes:

Začasno preklicujem naročilo, zgleda da je že na poti k meni :whistle:

:worship: Zlati :worship:

Popolnoma preklicujem naročilo, ker je stvar že preizkušena in deluje.

:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enotna poština za pakete do 50kg je 19.90EUR. Pride pa prej kot v enem tednu od naročila, če opraviš nakazilo takoj, ko dobiš predračun.

Ta kontaktna oseba je g. Novak iz podjetja Trg d.o.o. Napiši TRG na najdi.si, ali pa poglej malo po tej temi je res že 1000x napisano, vključno s vsemi podatki in tel. številkami..

V TRG- ju se , kolikor jaz vem načeloma poštnina ne plačuje , razen za večje pakete .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poštnine , kolikor jaz vem v TRG skoraj nikoli ne zaračunavajo , razen pri večji teži .

V TRG- ju se , kolikor jaz vem načeloma poštnina ne plačuje , razen za večje pakete .

Kar se tiče poštnine sem pisal za naročanje iz Louisa ne preko Trga d.o.o.

Ker tam se splača naročit, samo če stvari ne rabiš takoj, ker jaz manj kot 3 tedne še nisem čakal. Mogoče so se letos kaj popravili.. Če pa naročiš direkt iz nemčije je pa prej kot v enem tednu pri tebi doma. 100%.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri TRG naročil v ponedeljek, danes ga imam doma,....free of costs :) :worship:

tudi poštnine ni bilo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kul :)

Bom še jaz kaj naročil, da vidim če se je stanje res popravilo :D

Ne poštnine pri manjših pošiljkah načeloma ni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!