Skoči na vsebino

Louis.de + Louis Slo


miki

Priporočene objave

Ne rabim hodit u tujino,vse kupil pri Habatu.Dobro,lepo,poceni in ful prijazni.Priporočam.

Ajde, če kupuješ jakno, škornje, rokavice še kaj najdeš pri Habatu.. Ko pa rabiš kaj tehničnega nimaš pa kaj iskat tam, ker ima Louis ene 10000x večjo ponudbo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ajde, če kupuješ jakno, škornje, rokavice še kaj najdeš pri Habatu.. Ko pa rabiš kaj tehničnega nimaš pa kaj iskat tam, ker ima Louis ene 10000x večjo ponudbo :)

Maš prov ja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kaj si kupil, če ni skrivnost?

Jakno,ledvični pas,čelado,rokavice.Vse skup je prišlo 400 eur,gor bi me pa kšn euro ceneje pa vožnja pa še slišal sem da je bol en kurc roba to,vsaj obleke,pol pa nevem.

Bom pop. slikal da vidte .Včer sem se mal peljal za pokušino in popolnoma nič ne prepiha,tudi čelada je super,čeprav z popustom vsega 150eur.(pred dobrim letom je stala 350)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pa sej se jim ne splača k kdor koli hod v nabavo si uzame en dan cajta in itak rab cca. dobre tri urci do luisa.

v treh urah si iz kopra v louis-u v gradcu (preverjeno) :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v treh urah si iz kopra v louis-u v gradcu (preverjeno) :naughty:

Verjetno bi bilo bližje preko Trebiža v Vilach,pa tudi iz Lj. v Vilach je bližje kot v Grac. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej je kr neki napisanga o tem ampak me res zanima,če je kdo v kratkem kej kupovau preko neta iz louisa?

kok je s temi plačili v naprej? :rolleyes:

hvala za odgovore

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej je kr neki napisanga o tem ampak me res zanima,če je kdo v kratkem kej kupovau preko neta iz louisa?

kok je s temi plačili v naprej? :rolleyes:

hvala za odgovore

Mah lej tko ti povem prek neta bz naročat. Se zapeleš dol kupiš in je to to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupoval lani.. Je skozi enako..

Naročiš, pošljejo predračun na mail, nakažeš znesek na njihov račun, medtem oni pripravijo blago, ko dobijo potrjeno nakazilo blago odpošljejo. Od naročila do prejema blaga navadno traja manj kot 1 teden, če takoj opraviš nakazilo. Cena za pakete do 50kg je enotna in sicer 19.95€.

LP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šubertke in še kaj v Lojzovi akciji

Po novem , imajo tudi precej Wunderlich-ove robe za BMW-jaše :worship:

Šubertke v akciji so "Concept" torej (precej) star model. Koliko se razlikujejo od novih, bi tudi jaz rad vedel? Sem že kupil C2 v TC Motoshopu in so bile cenejše kot v Luis-u že v osnovi.

Kot si videl je bil problem z dobavo originalnih BMW delov v Slo vse od novega leta. Kar sem nujno rabil sem naročil v Bohling und Eissele po izjemno ugodni ceni, da sem bil kar presenečen, ker so bili cenejši za več kot 20% od rednih cen. Blago pa je prispelo hitro in za 3 velike pakete sem plačal 56€ poštnine (2x velika kufra, nosilci, ključavnice, krom držalo za sopotnika in ves montažni material, skupaj samo 820€!! Redna cena cca1050€+).

Vse korektno in dobavljeno takoj po dospetju plačila na njihov račun. Ocena: definitivno 10+. :OK:

Za original BMW dele:

Kontakt: Mr. Bernd Nolte

Bohling und Eisele + Co GmbH

Eisenbahnstraße 40-42

76229 Karlsruhe, GERMANY

Fon +49 (0) 721 / 7 90 77 88

Fax +49 (0) 721 / 7 90 77 85

Email direkt: nolte@bohling-eisele.de

Domača stran firme: www.bohling-eisele.de

Njihova trgovina na webu: http://stores.ebay.de/alles-rund-ums-bike

Lep pozdrav

Nikola Tesla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno bi bilo bližje preko Trebiža v Vilach,pa tudi iz Lj. v Vilach je bližje kot v Grac. :whistle:

jaja... to že... samo če študiraš v kopru in moreš nujno v gradz, potem si v treh urah gor :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jp, to je že znana zgodba.. Enako je s primerjavo Shark čelad s TCjem, kjer so redne cene nižje, Xena ključavnic, ipd.. Se pa najdejo artikli, ki so gor bistveno bolj ugodni. V Louisu za 30 EUR dobiš že res hudo tank torbo, medtem ko pri nas pod 100€ skoraj ni nič pametnega, predvsem pa je kar se tiče cenejše opreme veliko več izbire. Kar pa seveda ne pomeni, da je ta cenejša oprema tudi enako kvalitetna kot tu dražja, ampak to je odločitev vsakega posameznika. Je pa Louis zakon, ker ima ogromno, res ogromno ponudbo tehničnih svari (in velikokrat tudi ugodno), ki jih pri nas nebi nikoli dobil v nobeni trgovini :) Poleg tega, pa je stalno cca 350 artiklov v mesečnih akcijah :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede shark čelad jih ima tc moto res malce ceneje. najceneje pa www.fcmoto.de :naughty:

drugace pa so v lojzeku meli rsr2 roses za dobro ceno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni.....zanima me ali ima kdo v krtkem namen kupiti kaj v louisu da bi še meni kupil jakno ki bi mu jo pošteno plačal...sam sem predaleč stran od louisa

A se nisi nogu prej spomnit... včer bil gor .)

Pa drugič, ane :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z primerjavo vam dam cene Habata in Louisa,poleg tega je pri habatu še 20% popusta.

http://www.hmc-habat.si/vsebina/si/glavna/...06021111353777/

http://www.louis.de/_402ab6acfd00c99bb3292...markenshop_sidi

Pri Habatu noče dat več popusta, vsaj prejšn teden ni. (pravi da so drugje tudi take cene, 300€ pa ne dam)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!