Skoči na vsebino

Louis.de + Louis Slo


miki

Priporočene objave

:lol1: tak je opisal pot Pirrulz, leta gospodovega 2006.

Takrat so še bile nekatere avšaste , ampak danes jih več ni.So izumrle. :whistle:

Jaz sem šel še kitajkam-em na ama ama.... :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja Redlbach je še, to je pa ene dva križišča (če greš skozi Villach) prej na desni strani. Majo kar super zadevice, samo je pa malo dražje kot Hein gericke in Louis

Rodelbach je obe trgovini prodal,kako se zdaj imenuje nebi vedel,trgovina z motorsko opremo pa je še vedno in sicer,če se pelješ iz smeri Podkorena po parih semaforjih je z desne strani v križišču Mercedesova trgovina tu zaviješ desno in po stotih metrih levo je ta trgovina.Če greš pa naravnost mimo Mercedesove trgovine in pred cerkvijo Vijoličaste barve zaviješ desno ca 500m prideš do Hein -gerike in čez ca 1500m do Luisa. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rodelbach je obe trgovini prodal,kako se zdaj imenuje nebi vedel,trgovina z motorsko opremo pa je še vedno in sicer,če se pelješ iz smeri Podkorena po parih semaforjih je z desne strani v križišču Mercedesova trgovina tu zaviješ desno in po stotih metrih levo je ta trgovina.

Ta trgovina se imenuje Ginzinger

Še to: www.ginzinger.at

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vse tuje firme lojz,FC-Moto mottoinin in ostali so dosti cenejši kot pa pri nas samo pri čeladi in jakni sem prišparal 350€

V premislek vsem, ki nameravate kaj kupiti preko interneta: na FC-moto sem naročil čelado X-lite x-601 L velikost (sem jo probal, dobro ležala na glavi) 50% znižana. Vse lepo in prav, dobim po 5 dneh, potem pa vidim, da čelada v škatli ni L ampak XL :krneki: Sem jih kontaktiral, če jim lahko pošljem nazaj in mi potem pošljejo pravo velikost, še čakam na odgovor. Jaz sigurno ne bom ničesar več naročil iz tujine po pošti, raje kupim pri nas al pa se zapeljem v lojza.

PS: Če slučajno kdo rabi čelado XL velikost, naj me kontaktira na PM

Popravljeno . Popravil mazho
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najlepša hvala vse možicljem in možičici za izčrpne (humorne) izjave ;)

Glede na to, da si spraševal za trgovino v Gradcu (Graz), odgovarjali pa so ti v večini za trgovino v Beljaku (Villach) :doze: , so res humorni.

Popravljeno . Popravil HHV
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Louisu imajo v akciji rokavice Probiker racing PRX-4 in stanejo 24 € - ampak samo pri naročilo preko interneta. Redna cena je 80€.

Če je kdo zainteresiran za skupinski nakup, se lahko zmenimo. Problem je namreč v poštnini, ki znaša za SLO 20€ ampak če nas bo naročilo več, potem si stroške delimo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja, samo verjetno nimajo vse podružnične trgovine akcijskih cen istočasno, kaj ?

Jes bi nucu tudi novo čelado in jakno itd...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem bil danes v Villachu in imajo kar nekaj stvari v akciji. Čelad sicer nisem gledal, jaken pa je bilo kar nekja znižanih. Sva pa s punco nabavla za njo hlače, rokavice, škornje in dve želvi, vse je bilo kar nekaj znižano!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes v Grazu....nepopisna gužva .... kup stvari znižanih...najbolj oblačila itd, ti še lep čas ne bodo propadli :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V premislek vsem, ki nameravate kaj kupiti preko interneta: na FC-moto sem naročil čelado X-lite x-601 L velikost (sem jo probal, dobro ležala na glavi) 50% znižana. Vse lepo in prav, dobim po 5 dneh, potem pa vidim, da čelada v škatli ni L ampak XL :krneki: Sem jih kontaktiral, če jim lahko pošljem nazaj in mi potem pošljejo pravo velikost, še čakam na odgovor. Jaz sigurno ne bom ničesar več naročil iz tujine po pošti, raje kupim pri nas al pa se zapeljem v lojza.

PS: Če slučajno kdo rabi čelado XL velikost, naj me kontaktira na PM

:lol1: glej glede FC Moto. daleč najceneje. edina trgovina( oz nisem 100% ko plačaš po povzetju) prvič ko ti dhl pripelje si imel moznost preverit.

2 sprintaj obrazec za vrnitev( sprobano 100% deluje) dajo ti denar nazaj, ne pa tako kot pri nas ko ti ponudijo boste kaj druga uzeli.

3: naročil zdaj ze 4 krat pa vedno bilo vse ok OK!! enkrat so res rabili 10 dni ampak zdaj cez zimo ni panike

4 pa se rabat je dober ce kopuješ vec artiklov

5 pa še brez poštnine je, če se znas dogovorit

aja pač izračunaj si bencin, cestnina+ vinjeta+ pijača al pa hrana pa vidis pol koliko prisparas v lojzu.

lp m

aja lahko me kontaktiras bom zrihtal da ti bodo čelado menjalo ali pa dali denar nazaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo MHB, GPS by Pirrulz:

- spokaš se na gornji mejni prehod Šentilj

- po avtocesti gas do Graza (pravilno slovensko: Gradca )

- cca. 8 km pred Gradcem se začne omejitev 100km na uro

- potem se pelješ mimo šoping centra Seiersberg (na tvoji desni), kjer razen mediamarkta in neke špecerije,

kjer si lahko kupiš odžejalo, ni kake pametne trgovine, razen za avšaste babe

- čez par km maš table za Salzburg (desno), ki jim ne slediš

- prideš do rondoja , ki ga zapustiš imidijetli prvi izvoz desno - šoping center West

- pičiš samo ravno čez cca. 1-2 semaforja (samo pri zeleni ,se razume )

- za nadvozom takoj zaviješ na desno proti Puntigamu (tam med drugim delajo tudi pir)

- na 1. semaforju zamotaš volan desno (= pelješ desno) --> oz .če bo peljal MM, mu zatežiš "pa ne tja, desno, desno je napisal!"

- čez cca. 1-2- semaforja na levi strani vidiš parkplac in bajto, ki si jo bratsko delita nek drugi gešeft in pa Louis

Za pot nazaj sledi navodilom od zadaj naprej

Verjetno bo Ice imel še par pripomb na moj GPS, ampak mu oprostim.

aja pa ne jim tam not rečt da mene poznaš, ker te bodo fuknili ven.

Glede na to, da si spraševal za trgovino v Gradcu (Graz), odgovarjali pa so ti v večini za trgovino v Beljaku (Villach) :doze: , so res humorni.

Ne na pamet! :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne na pamet! :winkiss:

brez navigacije ...samo po stari cesti do Gradca se pelješ tako dolgo, da zagledaš na desni Louis-sa :naughty: ..pa še vinjete ne rabiš, pa še malo po oklici vržeš oko :yea1:....

Popravljeno . Popravil royal
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fc moto.. naročil čelado že pred kakim mesecem..

dobil odgovor po enem tednu da je naročilo sprejeto..

od takrat nič?

na maile ne odgovarjajo..

nekako sem se sprijaznil da od njih nebom dobil paketa. :krneki:

Popravljeno . Popravil m@dness
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fc moto.. naročil čelado že pred kakim mesecem..

dobil odgovor po enem tednu da je naročilo sprejeto..

od takrat nič?

na maile ne odgovarjajo..

nekako sem se sprijaznil da od njih nebom dobil paketa. :krneki:

mater jaz pa vedno vse dobim, pa na maile tudi dnevno odgovarjajo.

aja poslji pm da ne bomo teme smetili

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da si spraševal za trgovino v Gradcu (Graz), odgovarjali pa so ti v večini za trgovino v Beljaku (Villach) :doze: , so res humorni.

jaz sem odgovarjala na vprašanje SV riderja in ne na vprašanje od tomazukija, tako, da ne vem zakaj sem bila humorna?

drugače je pa to :topic:

Če ima kdo kak LOUIS katalog 2008 viška se priporočam. Lj.

TNX

jaz imam ;)

preko PMja se lahko zmeniva ;)

Popravljeno . Popravil fastgirl
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ima kdo kak LOUIS katalog 2008 viška se priporočam. Lj.

TNX

V podjetju TRG d.o.o., jih imajo na zalogi ! Celovška 150 - drugo nadstropje ! tel . : 01/5001440 g. Novak .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!