Skoči na vsebino

Louis.de + Louis Slo


Priporočene objave

pozdravljeni

Zanima me če ima kdo tole perilo iz Louis-a? Me zanima če je ok, ali se bolj splača dodat še 1x toliko € in nabavit kaj drugega?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če koga zanima nakup iz Louisa. Lahko to opravite preko Motoshopa Palma iz Kočevja. Naroča se ko se zbere nekaj naročil. Najbolje, da jih kontaktirate preko emaila.

Računajo 4e stroškov+ vaše naročilo

Lp

>Spletna stran<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če koga zanima nakup iz Louisa. Lahko to opravite preko Motoshopa Palma iz Kočevja. Naroča se ko se zbere nekaj naročil. Najbolje, da jih kontaktirate preko emaila.

Računajo 4e stroškov+ vaše naročilo

Lp

>Spletna stran<

Klik

To je isto sam za postnino nism jest nec placu sm pa narocu neki malga

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima če pri teh slovenskih posrednikh lahko naročiš, kr tak da jim poveš kaj rabiš, al morš vedet številko izdilka oziroma naročit tak kot bi naročal iz Avstrije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima če pri teh slovenskih posrednikh lahko naročiš, kr tak da jim poveš kaj rabiš, al morš vedet številko izdilka oziroma naročit tak kot bi naročal iz Avstrije.

Ja, pa saj če nekaj naročaš, boš menda šel na njihovo stran gledat kaj sploh imajo, -tam pa imaš številko izdelka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja to maš prav sam jst točno vem kaj bi mel pa sem mislo da ne bo dodatnega dela, sej ni panike sam informativno prašam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja to maš prav sam jst točno vem kaj bi mel pa sem mislo da ne bo dodatnega dela, sej ni panike sam informativno prašam.

Ja, ti že veš, prodajalec pa mogoče ne misli istega... Naročiš: ''tekstilno jakno, št. L, črno/modra barva, ne vem ravno firme, pa saj veste- tista lepa..'' Če pa zraven poveš še številko izdelka v katalogu, je pa to in nič drugega. Malo v šali, ampak tako pač je.

Saj bom verjetno tudi jaz šel v Trg naročit, imam pri moto trgovcu že tri tedne naročeno eno dodatno opremo, pa še ni...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj kdo ve kako je z Louisovo kartico? Jaz bolj malo znam švabsko in se na tistem kar piše v katalogu ne znajdem ravno najbolje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Am takole bom rekel glede LUIS...

Roba tam je zelo draga če se gleda po znamkah...če pa rabiš kar nekaj kupit kar misliš da bo dovolj da se potem lahko varno z motorjem pelješ pa se mi zdi da ne rabiš hoditi v Luis...

V glavnem jaz in par kolegov smo vso opremo kupili na hrvaškem...Recimo Šepič commerce ima najcenejše sidijeve škornje v celotni regiji, se pravi in evroprska unija in wx juga...ko sem jih jaz kupil so bili v luisu 60evorv dražji !!!

Čelade...kupil sem čelado v zagrebu tudi, in sem dal zadnjo 264evorv, pri nas je cena 515 evorov...

aja da en boste mislili da je kakšen feik...am, na odprtju te trgovine je bil tudi sam g.Max Biaggi...

Luis je drag!!!

Če rabi kdo kakšne informacije kje kupiti poceni opremo na hrvaškem naj mi piše privat...

Aja..pa še to rabite računat...ker hrvati pred letom 3000 našega štetja ne bodo v evropski uniji boste do takrat dobili še vrnjen davek nazaj...tako da...se splača!!!

Srečno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Am takole bom rekel glede LUIS...

Luis je drag!!!

... mislim a smo vsi bedaki al pa večina... ves vesoljni motoristični svet (v Nemčiji, Avstriji, SLO) :photo: , vključno s kar nekaj Hrvati rine v Louis, ker je kao cenej... zdaj pa se najde eden s takim podatkom... :headbang:

... da bi hodli v južno sosedo po cenej moto robo?... :wacko: :wacko:

... no naj se najde še kdo, da tole "zgodbo" potrdi, ker kar se mene tiče ne verjamem niti besede! :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tudi meni se zdi, da se v Louisu da kupit kar dosti ceneje, vsaj nekatere stvari. Čeprav sem večino opreme kupila pri nas, se tudi v Louisa zapeljem pa kaj kupim, ker se mi cene zdijo ugodne pa tudi izbira je dobra. Ne vem no jest mam kr pozitivne izkušnje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Am takole bom rekel glede LUIS...

Roba tam je zelo draga če se gleda po znamkah...če pa rabiš kar nekaj kupit kar misliš da bo dovolj da se potem lahko varno z motorjem pelješ pa se mi zdi da ne rabiš hoditi v Luis...

Deloma imaš prav, uveljavljene firme v Louisu niso najbolj poceni, se da velikokrat tudi pri nas bolj ugodno dobit.. Take stvari pač kupim pri nas, preko ebaya, ali kjerkoli se pač bolj splača. Ampak še vedno pa mislim, da je Louis super in grem velikokrat tudi tja. Predvsem imajo neprimerno več izbire na enem mestu kot verjetno vse Slo moto štacune skupaj. To je mišljeno razna dodatna oprema za motorje, ogledala, smerokazi, izpuhi, tank torbe, aftermarket krmila, ročke, potrošni material, itd, itd. Poleg tega ima Louis stalno aktualni po dve mesečni akciji skupaj (vsak mesec je nova akcija, ki navadno velja 2 meseca) in tu tudi najdeš ogromno opreme tako za motorista kot za motocikel po res ugodnih cenah. In nenazadnje ima Louis tudi kar nekaj "hišnih" znamk od katerih niso vsi izdelki slabi in nekvalitetni, ampak se najde tudi kvaliutetne artikle po zelo ugodnih cenah. Sam uporabljam Vanuccijev kombinezon, ki mi je bolj lepo sedel gor kakor precej ostalih od priznanih znamk, pa jih nisem malo probal, poleg tega pa je imel že dva crash testa (enea na pisti, na grobem asfaltu) in jih odpravil z odliko.

Skratka Louis ni vsemogočen, tudi ni vedno najcenejši, ampak je pa vsekakor dobro založena trgovina in pri določenih artiklih tudi zelo ugodna. Jaz se vedno pozanimam o cenah pri nas, malo po internetu (italijanski, nemški ebay), Louis, HG, pa še kaj in potem pač kupim tam kjer je najbolj ugodno oziroma kjer željen artikel sploh imajo (tu je pri nas žal velikokrat bolj bogo vse skupaj). Skratka v Louisu sem nabavil že kar nekaj stvari, veliko sem jih pa na koncu kupil tudi v Sloveniji, ker se je izkazalo, da je bilo bolj ugodno :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Am takole bom rekel glede LUIS...

Roba tam je zelo draga če se gleda po znamkah...če pa rabiš kar nekaj kupit kar misliš da bo dovolj da se potem lahko varno z motorjem pelješ pa se mi zdi da ne rabiš hoditi v Luis...

V glavnem jaz in par kolegov smo vso opremo kupili na hrvaškem...Recimo Šepič commerce ima najcenejše sidijeve škornje v celotni regiji, se pravi in evroprska unija in wx juga...ko sem jih jaz kupil so bili v luisu 60evorv dražji !!!

Čelade...kupil sem čelado v zagrebu tudi, in sem dal zadnjo 264evorv, pri nas je cena 515 evorov...

aja da en boste mislili da je kakšen feik...am, na odprtju te trgovine je bil tudi sam g.Max Biaggi...

Luis je drag!!!

Če rabi kdo kakšne informacije kje kupiti poceni opremo na hrvaškem naj mi piše privat...

Aja..pa še to rabite računat...ker hrvati pred letom 3000 našega štetja ne bodo v evropski uniji boste do takrat dobili še vrnjen davek nazaj...tako da...se splača!!!

Srečno!

Samo štos pa je, da hrvati kar masovno hodijo v Lojza in še to iz samega ZG.... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa tudi če je razlika par evrov, še vedno je to en fajn izgovor boljši polovici, za izlet...

Sicer ima vsak moto trgovec nekaj opreme na zalogi, v Louisu je pač več robe in izbire na enem kupu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Am..FEREK ne...Jst ne vem kdo je bedak!!

Povem ti za koliko in kje sem kupil...Koliko Slovencev pa ve za te trgovine, še jaz nisem vedel dokler nisem našel preko neta....

Tip v šepiču mi je a sidijeve vertigo škornje rekel, da če jih najdem bilo kje ceneje v evropi da mi jih da zastonj!!! Mislim kdo je potem bedak?

V habatu so bile še pol leta zatem ko sem jih imel jaz na nogah dražje za 40evorv..

Oprema IXS ki sem jo pri šepiču kupil, je bila ceneje kot bilo kje drugje...Pa še davek sem obil nazaj... Mislim...ne vem kako vi razmišljate, ampak pri meni govori denar!!!

Ne vem kako, ampak pri tem kupuje čedalje več Slovencev ki ve zato trgovino...Drugače pa, a ste vi nehal hodit v Mercator ko so odprli Špar?

V glavnem...ni mi všeč odnos ko ste odgovarjali na moj post, jaz vam skušam pomagati in vam dati povezave da bi prišli do cenejše iste opreme..mislim komu na čast se trudim, jst opremo mam in to vrhunsko za malo denarja....

Aja...drugače sem pa tud računalnik kupil dol...prišparal sem ene 140.000 takratnih sitov glede na cene pri nas!!! Odprite oči..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V glavnem...ni mi všeč odnos ko ste odgovarjali na moj post, jaz vam skušam pomagati in vam dati povezave da bi prišli do cenejše iste opreme.

:topic:

@tito: nekej bo na tem, ker mi za avto pri mojem serviserju zrihtajo precej bolj ugodno enake pirelli gume kot pri nas.

lojzek: v kolikor kupuješ 'znamko', je brez kakšnih akcij lahko kar drag. regina verižni set za rs125 je bil v MB pri uvozniku cenejši kot v lojzu. set za montažo regina verige je v lojzu višji kot pri nas. take so moje izkušnje......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj luiggi (v graz-u) je fajn (izbira & cene so se kar ok)....... ce tocno ves kaj kupujes. ce rabis se tehnicno pomoc, bi jaz odsvetoval obisk te stacune.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, tito, potem pa kar s povezavami na dan... Mislim, da bo vsak vesel tega, če lahko nekje kupi ceneje, kot tam kjer pač kupuje. Vsaj jaz bom.

Glede Merkatorija in Spara, -kupujem tam, kjer je ceneje. Nekaj se tudi v Merkatorju najde ugodneje, ko so akcije. Drugače pa je Merkator bolj za ''wanna be'' gospodo...

Popravljeno . Popravil motofrik
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Oj.

Izgleda da je tole ta Šepič commerce o čemer je govora:

http://www.motooprema.hr

daš v google pa najde :)

mene pa zanima če kdo ve kje se da kupiti podaljške za zadnje žmigovce, katere potrebuješ ko montiraš stranske kovčke pri določenih modelih motorjov...

any idea?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Prosim za pomoč,ker ne vem nemško...

Rad bi vedel če so navedene cene na strani samo za ščitnik rezervorja,in posebej ščitnik motorja ali pa je cena za oboje skupaj.

Motor BMW gs 1200

link

http://www.louis.de/_303c7d43e4b92127816f4...r&grwgr=445

Vnaprej hvala

Razumljivo iz teksta, ki je napisan:

Zaščita za tank se prodaja skupaj z zaščito za motor. Razvidno tudi iz navodil za montažo.

http://www.louis.de/shop/zusatz/anl/10023468.pdf

Oziroma navedena cena je za komplet ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gre kdo v bližnji prihodnosti v louisa? če gre, bi ga prosil če mi prinese eno malenkost.

Lp, Tomaž

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam tudi eno vprašanje.. In sicer lani sem kupil R1 čelado(oktobra)v gradzu, račun imam ampak je ZELO zbledel(če se potrudiš lahko še prebereš) Problem je pa v vizirju ker se je pojavila na notranji strani majhen zračni kanal (tista folija odstopa). Zaenkrat je še zelo mahhna samo kakor sem bral se ob povečala. Je možno menjat vizir v Beljaku(ker mi je bližje)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!