Skoči na vsebino

Louis.de + Louis Slo


miki

Priporočene objave

Helow,

veliko piše, ampak jest bi vseeno prosil nekoga za informacije glede naročila preko interneta, plačila, dobavnih rokov, reklamacij...

Lahko na PM...

Hvala

LP Boris

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Helow,

veliko piše, ampak jest bi vseeno prosil nekoga za informacije glede naročila preko interneta, plačila, dobavnih rokov, reklamacij...

Lahko na PM...

Hvala

LP Boris

Jaz ti lahko samo povem moj primer: (sem že napisal nekje tukaj) Naročil preko neta in so poslali po približno 10 dneh iz Hamburga v Munchen (kolegu) Ta mi je pa prinesel v SLO. V škatli so bili vsi papirji. V Munchen pa zato, ker je bila kr razlika v poštnini. Plačal sem 2€. Pa še v akcijo sem padel, (dodatni popust za naročila preko interneta) Jaz zadovoljen :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Helow,

veliko piše, ampak jest bi vseeno prosil nekoga za informacije glede naročila preko interneta, plačila, dobavnih rokov, reklamacij...

Lahko na PM...

Hvala

LP Boris

Pa saj je blizu! Skoči čez Alpe pa si tam:) Ker neavem če boš prišel ceneje čez kakor bi dal za benz in ostalo.

Kaj jst k sm se pelu na Dunaj, da sm probu pa kupu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

informacije glede naročila preko interneta, plačila, dobavnih rokov, reklamacij...

Gre se tudi za artikle, ki so dobavljivi "samo" preko internetnega naročila...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj jst k sm se pelu na Dunaj, da sm probu pa kupu :)

to je pa tud res. Probat je priporočljivo. Za preko neta moraš točno vedet kaj, kakšen, številko itd. Ni vsaka številka enaka številki drugega proizvajalca. Tud vsaka čelada enake številke in različnega proizvajalca ne paše na glavo.

(jaz sem tukaj probal, pa gor naročil)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je pa tud res. Probat je priporočljivo. Za preko neta moraš točno vedet kaj, kakšen, številko itd. Ni vsaka številka enaka številki drugega proizvajalca. Tud vsaka čelada enake številke in različnega proizvajalca ne paše na glavo.

(jaz sem tukaj probal, pa gor naročil)

JP, lahk pa od koga probaš ki ima že tako kot bi ti želel, pa če ti je kul naročiš isto (enako) prek neta pa je.!

Tko bi jst lahk, sa sem vseeno raje šel v štacuno na izlet! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo drugače bom vprašal.

Tole je prilimano iz Louisa:

----------------------------------

Restbestände & Sonderposten

Total billig.

Nur solange der Vorrat reicht und nur über das Internet.

Nicht warten. Bestellen!

»Zu den Restposten

-----------------

Spodaj "zu dem Restposten" te vodi do artiklov ki so ogromno znižani.

Zgoraj pa piše samo preko interneta.

A to pomeni, da artiklov pod "restposten" ni v njihovih štacunah ampak so dobavljivi samo preko interneta?

Zelo čudno se mi zdi, da bi blo tako :?

Popravljeno . Popravil no_name
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo drugače bom vprašal.

Tole je prilimano iz Louisa:

----------------------------------

Restbestände & Sonderposten

Total billig.

Nur solange der Vorrat reicht und nur über das Internet.

Nicht warten. Bestellen!

»Zu den Restposten

-----------------

Spodaj "zu dem Restposten" te vodi do artiklov ki so ogromno znižani.

Zgoraj pa piše samo preko interneta.

A to pomeni, da artiklov pod "restposten" ni v njihovih štacunah ampak so dobavljivi samo preko interneta?

Zelo čudno se mi zdi, da bi blo tako :?

tako je...restposten lahko naročiš samo preko interneta (sem klical v graz pa mi je rekla gospa :) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tako je...restposten lahko naročiš samo preko interneta (sem klical v graz pa mi je rekla gospa :) )

ne vem, če bo tole držalo 100%. ko sem jaz kupovala ketno in zobnike sem šla gledat na internet in je pisala restposten in je bila razlika 30€ (seveda ceneje). poklicala sem v graz, če imajo na zalogi. prijazen gospod mi je celo rezerviral in povedal, da je v akciji in da stane toliko kot piše na spletu. tako da...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ja, mal mi je velik tko u pasu. sam problem je, da sem jaz bol tko suhcat roke pa noge mam pa kar dolge :unsure: in je kar težko najd čist ta pravo št. ker recimo pri tem kombinezonu so mi rokavi skor prekratki. tko da bo treba mal fitnes it pogledat ja :whistle: . drgač pa kombinezon stane 790e,so mi pa dal 10% popust,škornje pa sem dobu za 110e.

eh, slike neom popu zraven, pa sei lahk se dobiva kdaj kje :winkiss: . heec, da neo kdo si kaj mislu :winkiss: .

fantje, a gre kdo 2.maja na grobnik dol???

aiia, pa fala vsem za koristne nasvete! :worship: lp

Restposten zadeve naj bi se sicer res dalo naročati samo preko interneta, ampak se večkrat zgodi, da se katerega izmed teh artiklov vseeno najde na policah posameznih poslovalnic :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

Ravno sem gledal nekaj na netu v Louisu, natančneje ketno pa zobnike X-ring za moj mali motor....Zdej me pa neki zanima? piše da je v akciji znižan iz 169,90 € na 129,90 €, pa me zanima, če to drži, da se ne bom opekel, pa kaj se mi bolj splača, it tja iskat, al po pošti, mislm po intenetu naročit? Morm prej rezervirat?

Še nisem bil, oz delal z Louisem, zato raje vprašam, kot pa da se "opečem".

Hvala :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah poštnina za slovenijo do 50kg je 25€ če pošiljajo iz louisa...

drugače pa pazi da imajo to verigo znižano tudi v trgovini kamor bi šel iskat to verigo, saj so nekateri izdelki znižani samo, če naročiš izdelek direktno iz skladišča...

pozanimaj se ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

Ravno sem gledal nekaj na netu v Louisu, natančneje ketno pa zobnike X-ring za moj mali motor....Zdej me pa neki zanima? piše da je v akciji znižan iz 169,90 € na 129,90 €, pa me zanima, če to drži, da se ne bom opekel, pa kaj se mi bolj splača, it tja iskat, al po pošti, mislm po intenetu naročit? Morm prej rezervirat?

Še nisem bil, oz delal z Louisem, zato raje vprašam, kot pa da se "opečem".

Hvala :rolleyes:

Raje se kar zapelji, če seveda to ni problem... boš usaj dobil v roke točno to kar rabiš... ker kolegu so napačno 2x poslali tko da...

mene osebno louis ni prepričal...čeprav ene stvari imajo precej ugodno..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah poštnina za slovenijo do 50kg je 25€ če pošiljajo iz louisa...

Poštnina niti ni tako visoka če res to drži do 50kg.

100% porabiš več benza do graza...razen če greš na turo z motorjem v graz ali kamor koli že :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

Ravno sem gledal nekaj na netu v Louisu, natančneje ketno pa zobnike X-ring za moj mali motor....Zdej me pa neki zanima? piše da je v akciji znižan iz 169,90 € na 129,90 €, pa me zanima, če to drži, da se ne bom opekel, pa kaj se mi bolj splača, it tja iskat, al po pošti, mislm po intenetu naročit? Morm prej rezervirat?

Še nisem bil, oz delal z Louisem, zato raje vprašam, kot pa da se "opečem".

Hvala :rolleyes:

Poklič na TRG d.o.o. pa boš dobil v 2 tednih za isti dnar kot majo v Lojzu, če ti je predaleč za iskat. Sem že ene parkrat naročal, nikol razočaran.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poštnina niti ni tako visoka če res to drži do 50kg.

100% porabiš več benza do graza...razen če greš na turo z motorjem v graz ali kamor koli že :trance_33_sleep:

Poštnina je 100% do 50kg, sem že velikokrat naročil. Le da je 20€, ne 25€ :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo! jutri grem v Louisa v GRAZ, pa me zanima, kje točno je to, da ne bom kam zalutal :rolleyes:

Vem ja, obstaja takšna stvar ki se ji reče mapa, sam še vedno dam raje na izkušnjo

Hvala lepa in lep pozdrav :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poštnina je 100% do 50kg, sem že velikokrat naročil. Le da je 20€, ne 25€ :D

Še nekaj,... to si naročeval preko louis.de ali louis.at oz. louis.at?domain=louis.at (ali je to vseeno)???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo MHB, GPS by Pirrulz:

- spokaš se na gornji mejni prehod Šentilj

- po avtocesti gas do Graza (pravilno slovensko: Gradca )

- cca. 8 km pred Gradcem se začne omejitev 100km na uro

- potem se pelješ mimo šoping centra Seiersberg (na tvoji desni), kjer razen mediamarkta in neke špecerije,

kjer si lahko kupiš odžejalo, ni kake pametne trgovine, razen za avšaste babe

- čez par km maš table za Salzburg (desno), ki jim ne slediš

- prideš do rondoja , ki ga zapustiš imidijetli prvi izvoz desno - šoping center West

- pičiš samo ravno čez cca. 1-2 semaforja (samo pri zeleni ,se razume )

- za nadvozom takoj zaviješ na desno proti Puntigamu (tam med drugim delajo tudi pir)

- na 1. semaforju zamotaš volan desno (= pelješ desno) --> oz .če bo peljal MM, mu zatežiš "pa ne tja, desno, desno je napisal!"

- čez cca. 1-2- semaforja na levi strani vidiš parkplac in bajto, ki si jo bratsko delita nek drugi gešeft in pa Louis

Za pot nazaj sledi navodilom od zadaj naprej

Verjetno bo Ice imel še par pripomb na moj GPS, ampak mu oprostim.

aja pa ne jim tam not rečt da mene poznaš, ker te bodo fuknili ven.

Zdravo! jutri grem v Louisa v GRAZ, pa me zanima, kje točno je to, da ne bom kam zalutal :rolleyes:

Vem ja, obstaja takšna stvar ki se ji reče mapa, sam še vedno dam raje na izkušnjo

Hvala lepa in lep pozdrav :naughty:

:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker ne zastopim popolnoma nič nemško, vas tu sprašujem za ta izdelek v louisu, to pride samo en disk, dva, ali kar cel komplet za to ceno?

Kako se vam drugače zdijo te diski, če je že kdo naročil, boljši od originalnih, slabši?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Luis v Gradcu in Luis v Beljaku ...je razlika? mislim glede velikosti štacune in zaloge?

hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!