Skoči na vsebino

Louis.de + Louis Slo


miki

Priporočene objave

Hvala za pojasnilo! :worship:

Imajo pa dva proizvajalca, če si opazil. Navodila na linku so od Hepco&Becker, te tudi prodajajo. Na linku, katerega si pa ti prilimal pa je od SW-Motech.

Za obojne pa je cena za komplet.

Popravljeno . Popravil CAPI
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imajo pa dva proizvajalca, če si opazil. Navodila na linku so od Hepco&Becker, te tudi prodajajo. Na linku, katerega si pa ti prilimal pa je od SW-Motech.

Za obojne pa je cena za komplet.

Vedno bolj v dvomih :krneki:

če pogledaš cenik boš videl da je naveden Motorschutzbügel in posebej še Tankschutzbügel

link

Help!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vedno bolj v dvomih :krneki:

če pogledaš cenik boš videl da je naveden Motorschutzbügel in posebej še Tankschutzbügel

link

Help!

Tole še piše:

Hinweis: Tankschutzbügel BMW R 850/1100 GS (Best.Nr. 10023358) nur in Verbindung mit Motorschutzbügel BMW R 850/1100 GS (Best.Nr. 10023357)!!! Tankschutzbügel BMW R 1150 GS (Best.Nr. 10023361) nur in Verbindung mit Motorschutzbügel BMW R 1150 GS (Best.Nr. 10023360)!!!

Im Test der Zeitschrift Motorrad-News wurde der Hepco & Becker Schutzbügel für die BMW R 1200 GS von der Redaktion mit folgenden Fazit beurteilt: "Rubust ohne Ende sowie einfach aufgebaut und mit der besten Anleitung im Test versehen...".

Spodaj še piše za 1200GS, samo ni nič omenjeno, tako da sem zdaj tudi jaz v dvomih :hmm:

Je pa od SW-MOTECH definitivno cena za komplet :fredy:

Popravljeno . Popravil CAPI
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako je motofrik...

Punisher evo bom dodal povezave, glede na to da se mi je mailbox zabil od privat kontaktiranja glede opreme saj vidim da je interesa več kot preveč za nakup opreme na hrvaškem...Jaz grem v petek v šepiča po opremo za dekle....Čelado pa bom kupil tako kot imam jaz od suomyja tudi v zagrebu...

Bom če bom imel še kaj več časa dati primerjavo cene kolikšna je pri nas in za koliko smo mi kupil...

http://motooprema.hr/ tukaj je šepič kontakt...so vsi motoristi in prijazni prodajalci, znajo svetovati, garantriram pa vam da dobite pri njih definitivno najcenejše sidi škornje..če najdete ceneje kot so pri njih vam v trgovini da čevlje zastonj! Vsaj tako je bilo ko sem jaz in sestrična kupovala škornje...

www.suomy.hr čelade...vse od suomyja...tudi v zagrebu

http://www.motopuls.com/index.php?option=c...89&Itemid=2

http://www.novema-nova.hr/ shark, spool....vedno so kakšne akcije...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko kdo razloži meni neukemu bajkerju kaj je to summerbike party

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko kdo razloži meni neukemu bajkerju kaj je to summerbike party

hvala

samo navadna poletna moto zabava - ali v prevodu v trgovski jezik, poskus povečanja prodaje na vse mogoče načine, tudi z dodatnimi priložnostnimi popusti na posamezne artikle .... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...in ZUMO 400 za 299 € več tukaj

fajn, v Lipnico po novo ketno, pol pa še v Gradec po Zümota (kdo mi bo Adriaroute gor naložu?')

jebiga......kje pa prej zaslužiš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer je malo off topic, a bom vseeno vprašal: a obstaja kakšna ugodna štacuna tipa "louis" tudi za avtomobile?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil v soboto v Lousiu in smo nabavili nekaj lepih dobrot - se je pa pripetilo nekaj nevšečnega: 2x so mi (najbrž po nesreči) računali isti izdelek :headbang: Zdaj me pa zanima, če se je že komu kdaj to zgodilo in kako je deloval, da je denar dobil nazaj (ne da b hodil spet v Gradz).

Razmišljam o tem, da bi klical jutri gor, jim skeniral račun (kjer je zelo jasno videno, da se izdelek z isto kodo pojavi 2x) in jih prosil če mi nakažejo keš - ne vem kaj drugega mi je storiti?

hvala za nasvete in lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil v soboto v Lousiu in smo nabavili nekaj lepih dobrot - se je pa pripetilo nekaj nevšečnega: 2x so mi (najbrž po nesreči) računali isti izdelek :headbang: Zdaj me pa zanima, če se je že komu kdaj to zgodilo in kako je deloval, da je denar dobil nazaj (ne da b hodil spet v Gradz).

Razmišljam o tem, da bi klical jutri gor, jim skeniral račun (kjer je zelo jasno videno, da se izdelek z isto kodo pojavi 2x) in jih prosil če mi nakažejo keš - ne vem kaj drugega mi je storiti?

hvala za nasvete in lp

ponavadi imaš čas za reklamacijo..in mislim da bojo upošteval

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima kdo namen v prihodnjosti obiskati trgovino. Potreboval bi le nekaj malenkosti. Če ni komu odveč in mi lahko kupi, naj mi prosim javi na pm, da se dogovorimo.

Lp

HyperJack

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ugodnosti za tiste kateri imajo XXL ali XXS glavo, ter so nadpovprečno dolgi in široki.

Bil v soboto v Gradcu.

LP

Popravljeno . Popravil Matheo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil v soboto v Lousiu in smo nabavili nekaj lepih dobrot - se je pa pripetilo nekaj nevšečnega: 2x so mi (najbrž po nesreči) računali isti izdelek :headbang: Zdaj me pa zanima, če se je že komu kdaj to zgodilo in kako je deloval, da je denar dobil nazaj (ne da b hodil spet v Gradz).

Razmišljam o tem, da bi klical jutri gor, jim skeniral račun (kjer je zelo jasno videno, da se izdelek z isto kodo pojavi 2x) in jih prosil če mi nakažejo keš - ne vem kaj drugega mi je storiti?

hvala za nasvete in lp

Men se je zgodlo da mi je zenska racunala 2x hlače (250€ ce se ne motim) in se mi je zdelo mal prevec... sm mislo, ku*c pa ne bom zdaj kr na blagajni gledo.

Pridem ven in pogledam na racun pa vidim da mi je prevec racunala.

Takoj vzamem robo iz avta, in nazaj v trgovino.

Zenska je pregledala racun, vnesla moje podatke v racunalnik, nastela denar in za na konc se je se lepo opravicila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil v soboto v Lousiu in smo nabavili nekaj lepih dobrot - se je pa pripetilo nekaj nevšečnega: 2x so mi (najbrž po nesreči) računali isti izdelek :headbang: Zdaj me pa zanima, če se je že komu kdaj to zgodilo in kako je deloval, da je denar dobil nazaj (ne da b hodil spet v Gradz).

Razmišljam o tem, da bi klical jutri gor, jim skeniral račun (kjer je zelo jasno videno, da se izdelek z isto kodo pojavi 2x) in jih prosil če mi nakažejo keš - ne vem kaj drugega mi je storiti?

hvala za nasvete in lp

Meni se je podobno zgodilo pred pol leta. Sicer je šlo za motoristične čevlje, a sem to opazil doma. Ni panike, zadevo sem lepo napisal, priložil račun in rekel, da jim za ta artikel zaloga gotovo ne štima.

Odgovor sem dobil po parih urah in rekli so mi, da pri naslednjem nakupu zadevo obračunajo.

Sicer sem plačal z Viso, ampak jaz jim nisem hotel težiti s kakšnim pošiljanjem denarja ali nakazovanjem nazaj na moj Visa račun.

Torej, pred mesecem dni sem bil gor, kupil neke zadeve in poračunal brez vseh problemov.

Ker vidim, da nisem edini primer, bom v prihodnje mnogo bolj pazljiv.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

E, jebat ga. Mal probavajo balkance, da vidijo kolko se jih da nategnit. In očitno se da :D .

Drugače pa če imate kako malenkost pokličite v TRG na Celovški. Marsikaj imajo tudi na zalogi, če pa nimajo ti zadevo naročijo. Zadnjič sem naročil nalepke in ker se mi ni mudilo sem jim to tudi povedal. Čakal sem res da malo več kot 14 dni ampak poštnine pa le ni bilo :) . Pa če so zadeve na lojzu v akciji jih ob naročilo na to opozorite. Fino je tudi če sami prevzamete in malce preletite račun predno odkorakate iz trgovine, da ne bi izdelek v akciji postal dražji od predvidene vsote :) .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav vsem.

Zanima ma kako je kaj z kvaliteto Delo-vih zračnih filtrov, ki jih prodajajo v louis-u? Ker za mojo transalpko pride ta filter 20€, original filter ali pa K&N DAUERLUFTFILTER pa prideta po 70€. A lahk dam delo-vega kamot noter, ker 70€ se mi pa res zdi pretirano za zračni filter.

Pa še to .... zamenjati bo treba tut diske .... a ima kdo lukasove iz louisa in kako se obnesejo? Spet Lukasov disk: 100€, orginal disk dobrih 150€ X 2 = 100€ prihranka. Zanima me če je vsaj kvaliteta nekako pribiližna original ali pa ferodo ki stane tudi tam slabih 150€, al je tale lukas kurac od ovce??

V pričakovanju čim hitrejšega odgovora, vas vse skup lepo pozdravljam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lucas je v redu firma.

Ravno zadnjič sem pa kupil delo zračni filter za bandita, pa na pogled zgleda kar kvaliteten in mislim da bo lepo opravljal svojo nalogo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vedi, da če boš mel Lucas diske kupi še Lucas ploščice in, če boš imel original diske kupuj original ploščice! Imam izkušnje s tem... :rolleyes:

Zakaj DELO nebi bil vredu-jaz samo tega noter dajem. S potrošnim materialom, ki ne prenaša obremenitev bližnje okolice(filtri, zajle, gume,... ) ni problemov, pri delih, ki pa so kakorkoli obremenjeni od bližnje okolice(sklopka, zavore, verižni komplet,... ) pa je potrebno vse original ali pa vse ponaredek (od iste firme)!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vedi, da če boš mel Lucas diske kupi še Lucas ploščice in, če boš imel original diske kupuj original ploščice! Imam izkušnje s tem... :rolleyes:

To nima veze kar se diskov tiče, saj so vsi iz več ali manj istega materiala.

Ploščice se pa kar dosti razlikujejo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!