Skoči na vsebino

Louis.de + Louis Slo


miki

Priporočene objave

No dandanes pač prodajajo vse sorte in se raje prej malo pozanimam, da ne kupim neki plastik fantastik :closedeyes: Nikoli pa se ne branim, če lahko z neoriginalnimi deli kaj privarčujem. Itak pa ne rabim neki extra super duper profesionalne zadeve, ker niti motor ni neka ss raketa, niti jaz ne vozim tako, kot da bi bil :whistle:

Sam toliko da vem, da nebo neke panike če vzamem filter od delo-ta in diske + ploščice od lucasa, ker bom že samo z tem prihranil vsaj 150€ napram originalnim zadevam.

A pa imajo navadno vse to na zalogi v gradcu al je bolje da kar po pošti naročim, prek TRG d.o.o.?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

besuchen Sie am Samstag, 02. August, Ihren Louis Shop und feiern Sie mit uns die Preissturz-Party 2008.

Wir haben über 200 Marken-Artikel bis zu 60% im Preis gesenkt. Alles Auslaufware der Saison 2008. Nur solange der Vorrat reicht.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Svetujem ti, da najprej vse skupaj lepo po slovensko napišeš, da te bo sploh kdo razumel! OK? Bo težko?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Miha po mojm ti ne bojo uposteval, ker jz k sm jih zase gledu, niso mel spegli nobenih papirjev.

Lohk pa gres do slovenija avta, k je ena trgovina k ti lahko iz Luisa naroci stvari pa tm uprasas kako je z garncijo, pa racun pokazes pa se bos mogoce se lahko kej zmenu.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jEST SEM v pondelek naroču neko zadevo,pa so mi rekl da bo do drugega petka roba pr njih,če pa bo,pa še vidmo,bom povedu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sem pa v Louisu danes zasledil

Off-Road Lenker Lucas

ampak ne razumem kaj naj bi tole pomenilo:

Abmessungenin mm: 800, B = 110, C = 190, D = 120, E = 180, Gesamthöhe = 110 mm.

Mi je jasno da je širok 800mm ampak kaj pa vse to drugo?

Če kdo ve naj prosim napiše

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni to to.. balance so previsoke za sm, pa tudi malce ožje so..sem mel podobno, pa sem se je znebil po hitrem postopku :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni to to.. balance so previsoke za sm, pa tudi malce ožje so..sem mel podobno, pa sem se je znebil po hitrem postopku :)

Kero mate pa na Tomosih? Ker se tud zdi precej visoka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nevem kaj za ena je, original mislim da je XX firma :whistle: Ampak je dost vredu za vozit. Te cross so res višje, mal ožje, pa mal tk nazaj potegnjene če veš kaj mislim. Js se z tako cross balanco nism mogu peljat :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A nisi mogu včeraj tole napisat :closedeyes:

a jebiga tako je pač to ............... :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z louis-om mam jst slabe izkušnje. Namreč naroču sm robo u vrednosti 700 e. Ko se mi je kitajski špegu k je biu precej drag 30 e komad, odlomu sm šu v lucijo in reklamiral zadevo. Reklamacije niso upoštevali češ da sm jaz odlomu špegu k je narjen iz ene porozne litine. Ok to sm prežveu. Reklamacija se je dogajala 2 tedna nazaj in zravn sm za vsak slučaj naroču še 1 par špeglu. Zdej se odpravljam na morje in špeglu še zmerm ni, čeprav sm reku da bi rabu špegle v dveh tednih ker grem na morje. Če bi šu peš v avstrijo bi prej dobu špegle !!! en velik minus za louis.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj misliš da bo v slovenijo se pelo kombi samo zaradi tvoje lučke ? :D oni čakajo da dobijo čimveč naročil recimo za slovenijo pa pol pošlejo vse skupaj zaradi poštnine, tisti naročniki pa itq vsak plača poštnino za sebe ampak louis pa samo 1x

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal sm že skeptičn,v TRG-u sem naroču robo pred 16 dnevi,zdej pa neki palamudjo,tko da ne vem ka bo,ko jih pokličem pravjo da bojo preverl, pol pa ni glasa.... :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal sm že skeptičn,v TRG-u sem naroču robo pred 16 dnevi,zdej pa neki palamudjo,tko da ne vem ka bo,ko jih pokličem pravjo da bojo preverl, pol pa ni glasa.... :krneki:

Pri meni je bilo isto..Naročil sem jakno, čakal tri tedne pa nič od jakne..Sem jih parkrat vmes klical pa so rekli da bojo kao preverli. Potem sem se razpizdil in kupil tukaj v naši trgovini jakno, pol pa me čez en teden kliče, da je bila jakna dodana v paket iz Louisa in da pride zdaj v Slo... :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!