Skoči na vsebino

Louis.de + Louis Slo


miki

Priporočene objave

Ja ne vem no. Jazst mam pa čisz dobre izkušnje z TRG d.o.o. Pa sm enkrat naroču neko brezvezno lučko vredno 15€ in je pršla čez 10 dni, pa pol spet enkrat ničvreden sprejček, pa so ga dobili v 7 dneh, pa K&N filter in je pršu v ene 10 dnevih, pa ketno sem dobil tut v 14 dnevih. Ja če bi radi pa naslednji dan vse imeli pa mate prevoz in se spokajte v Graz, pa bo roba takoj, ane?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po 4 tednih robe še kr nisem dobil.Klical v TRg lj.,so rekli da je roba dobavljiva šele konc septembra!!!Matr a v tem cajtu pa tega niso mogl povedat al ka!???Mislim da me eden tlele zajbava!!!! :krneki: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po 4 tednih robe še kr nisem dobil.Klical v TRg lj.,so rekli da je roba dobavljiva šele konc septembra!!!Matr a v tem cajtu pa tega niso mogl povedat al ka!???Mislim da me eden tlele zajbava!!!! :krneki: :headbang:

Naslednji teden je dobava ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naslednji teden je dobava ....

Ej!

Saj lahko pogledaš na netu kdaj je stvar dobavljiva. Če naročajo samo za enega do 50kg pride poštnina 20€ pa se verjetno ne izplača.

Ajd!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm tulk časa čaku 2 k..... špegla da sm prej šu na morje, nek improviziral z enim špeglom in to je blo to. Ko so me klicali je biu mimo že en mesc, sm popizdu in reku da naj ih obdržijo. Še prej sm meu reklamacijo za 1 k..... špegu in jo niso priznali kljub temu da sm nabavu za 700 e robe. Trgovci pa taki !! in roba kitajska s poroznim materialom !!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

malo dnarja.......malo muzike

pol pa jamrate

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No mene so danes po cca 14 dneh poklicali s TRG-ja in sporočili, da robe, ki sem jo hotel naročiti ni več v prodaji (lanski katalog).

Do mene so bili poslovni :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali gre kdo iz Ljubljane ali okolice v kratkem v Louisa? Rabil bi nekaj malenkosti.

tudi jaz bi rabu eno malenkost

en žmiguc :) če gre kdo kaj pogledat se priporočam ... dam za kašn pir zravn :)

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako je kaj založen Louis v Beljaku?? Pa zanima me če mi pri nas upoštevajo reklamacijo čelade (Nolan) čeprav je bila kupljena v Avstriji-Louis.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja to bi tud mene zanimal. Drugač pa a znižanja robe, ki so objavljena na njihovi strani veljajo za louisove trgovine?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!