Skoči na vsebino

Louis.de + Louis Slo


miki

Priporočene objave

Ja to bi tud mene zanimal. Drugač pa a znižanja robe, ki so objavljena na njihovi strani veljajo za louisove trgovine?

..ja, za čigave pa? Seveda za Louisove. Razen, če si mislil, za njihove podprodajalce (Trg d.o.o.), verjetno tudi pri njih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pol? A bojo te rasprodaje al ne bojo. jaz grem drug teden v Bosno pa rabim ene zimske rokavice pa še neki malenkosti, tako da ko kkšen zve za datum rasprodaj nej takoj javi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..ja, za čigave pa? Seveda za Louisove. Razen, če si mislil, za njihove podprodajalce (Trg d.o.o.), verjetno tudi pri njih.

Ni nujno. Lahko so znižanja samo za internetno prodajo. Tako sem gledal popuste Held, pa v Beljaku niso nič vedeli o tem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..ja, za čigave pa? Seveda za Louisove. Razen, če si mislil, za njihove podprodajalce (Trg d.o.o.), verjetno tudi pri njih.

Hotu sem vprašat če veljajo znižanja v vseh njihovih trgovinah. Pa kakšna je kaj trgovina v Beljaku?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dost stvari imajo, nažalost pa nikoli ne naročijo dovolj artiklov, ki so v akciji, tako, da če nisi dovolj hiter ko je začetek akcije hitro gre naročena količina. Trgovina je lepa, še kar nekaj izbire, tako, da vedno najdeš kaj zase. Tudi pri njih je možno kaj naročit, če česa nimajo na zalogi, angleško pa govorita dva prodajalca. Zadnja leta Louis več nima take konkurence, kar se pozna tudi na višjih cenah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni nujno. Lahko so znižanja samo za internetno prodajo. Tako sem gledal popuste Held, pa v Beljaku niso nič vedeli o tem.

..tisto, ki velja le za internetno prodajo, je pa tako posebej označeno. Mislim, da z rdečo piše ''restposten'', ali nekaj takega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..tisto, ki velja le za internetno prodajo, je pa tako posebej označeno. Mislim, da z rdečo piše ''restposten'', ali nekaj takega.

restposten je razprodaja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

zdravo

jutri grem v graz in če kdo kaj malega potrebuje, lahko pripeljem.

v tem primeru mi piši na mail: rosvita@siol.net, ker ne obljubim, da bom danes še kaj gledala forum, medtem ko mail bom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

če slučajno kdo rabi kaj iz louis-a, grem danes popoldan ali pa najkasneje do te sobote v graz. če kaj rabite, mi lahko pošljete mail: rosvita@siol.net, in napišite kaj potrebujete in dajte prosim link zraven.

lahko pa pokličete na mobitel in v tem primeru mi povejte stran v katalogu in pa izdelek s ceno, da ne bom prinesla slučajno kaj narobe. telefonska številka je v profilu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če greš tja kupit neko opremo v njihovo trgovino ti zaračunajo restposten ceno al uno črno zgornjo ceno? ( ne naročiš preko interneta)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaračuna se restposten cena, kadar je nek artikel znižan je povsod enako. Hec pri restposten je samo ta, da ti artikli velikokrat v posameznih poslovalnicah niso na voljo, ker jih te, ko nimajo več dovolj kosov, da bi imele na izbiro vse številke pošljejo na eno mesto in sicer v centralno skladišče v Hamburg, kjer preko spletne trgovine prodajo ostanke, ter s tem vseeno omogočijo nekaj izbire, ker so zbrali ostanke iz posameznih poslovalnic na enem kupu.

Se pa včasih kakšno restposten zadevo dobi tudi še v trgovinah, kadar še ne vrnejo v skladišče..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz Louisa sem preko trg d.o.o. naročil en tekstilni komplet Held (hlače + jakna). Danes dobil in sem čisto navdušen. Za takšno ceno ni šans, da še kje dobiš kaj takega :) Kroj ni tak, kot pri nizkocenovnih zadevah, kjer vse nekaj čudno stoji in je napihnjeno, ampak se dejansko prilega telesu. Material na otip deluje dovolj kvaliteten, prav tako izdelava, precej natančno in nič šlampasto, kot je velikokrat praksa.

V redni prodaji pride ta zadeva 263,95€ (hlače 125,95 in jakna 139,00), sedaj je pa v akciji in je bilo vse skupaj 99,90€!

No kakorkoli že, bistvo tega pisanja je, da ta zadeva še ni razprodana in če kdorkoli rabi ugoden tekstilni komplet za naslednjo sezono, ko bodo dnevi spet malo toplejši (ni zimska zadeva to) je to res super priložnost, ker ceneje ne gre. Notri so tudi vsi CE potrjeni ščitniki, ki se prav tako odlično prilegajo in fiksno stojijo. Je pa treba naročit preko interneta, ker je restposten.

post-1190-1223911617_thumb.jpg

Hlače <-- KLIK

Jakna <-- KLIK

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odpirali čas trgovine v Beljaku:

Öffnungszeiten

Mo.-Fr. 9.00 bis 20.00 Uhr

Samstag 9.00 bis 18.00 Uhr

ali po naše: čez teden od 9.00 do 20.00 in v soboto od 9.00 do 18.00.

:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

hehe sm predvidevu tak odgovor. lej sopotnik naj si sam prnese bolšo čelado, jst še zase nimam vse opreme, si pa vse sam zaslužm z delom ob šoli, tko da je tale čelada vrjetn bolša k pa una 10 let stara nolanka k jo dam ponavad sopotniku če ga km zapelem, zaenkrat pa ni financ za kej bolšga.

nisi našu pravega kritizirat ampak ni problema .)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe sm predvidevu tak odgovor. lej sopotnik naj si sam prnese bolšo čelado, jst še zase nimam vse opreme, si pa vse sam zaslužm z delom ob šoli, tko da je tale čelada vrjetn bolša k pa una 10 let stara nolanka k jo dam ponavad sopotniku če ga km zapelem, zaenkrat pa ni financ za kej bolšga.

nisi našu pravega kritizirat ampak ni problema .)

LP

Ni mi bil namen kritizirat, samo pripomnil sem . Ti že veš kako in kaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravno sem opazil, da ima Louis v Gradcu v ponedeljek 3.11 inventuro, v Beljaku pa v naslenjo sredo 12.11.

Da ne bi prišlo do nepotrebnega letanja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V petek sem biu u Louisu. V trgovini so bili samo trgovci iz Austrije (kupci pa iz SLO). Ob večjem nakupu bi lako dali malo popusta, kot včasih (DDV) :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!