Skoči na vsebino

VOLVO S40 & FORD FOCUS


CPU

Priporočene objave

Mal me zanima, če ma kdo kej izkušenj s tema dvema avtomobiloma, predvsem kako je kaj s servisi in podobno? Vse je dobrodošlo...

Zdej mam Renault, pa so predragi s temi servisi in vzdrževanjem!!! :fight2:

Tko da jih bom kr poslal vse skup nekam te francoze :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem ze kako leto ponosni lastnik Volva S40 T4. Razen rednega servisa ni bilo nekih jeb, pa se ta me je prisel 16k, tko da ni neke panike...

Ce kupis, pa ga prodam, ker rabim karavana :) Jebiga uporabljam ga samo za bend, zdej pa se tega ne morem, ker nimam kam opreme nalozit...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V bistvu zaenkrat samo zbiram informacije, denarčke pa bo treba še zbrat, ampak hvala vseen, kolk bi pa drgač želel zanjga (lahko tudi na PM) . A to si ga kam tko peljal na servis al na pooblaščenega, ker to je pa res poceni. Kolk KM pa ma, pa kolk je kaj prbližno poraba??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

Ej da nisi ti moj tata :blink: :hmm: ,ker ravno tako se je moj oče odločal za volvota in focusa in ravno tako

je prodajal renaulta(megane),vendar se je odločil za focusa in moram priznati da se je pomojem pravilno odločil,ker

mašinca dela ko hudir(FORD FOCUS l.2004 100.000kilometrov,karavan 1.8 TDCi)

Kaj si pa ti kupil glede,da je ta post že kar nekaj časa star?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hah a mašinca dela ko hudir mate ga pa mnde še dva tedna ne :D

Popravljeno . Popravil cpi50
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če nebi Nemci Fordov delal nebi imeli Turki kaj vozit,Tudi Volvo ni nevem kako za hvalit (cena,deli,servisi itd.) je pa vsaj najhitrejši traktor v Evrupi!!!! :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej da nisi ti moj tata :blink: :hmm: ,ker ravno tako se je moj oče odločal za volvota in focusa in ravno tako

je prodajal renaulta(megane),vendar se je odločil za focusa in moram priznati da se je pomojem pravilno odločil,ker

mašinca dela ko hudir(FORD FOCUS l.2004 100.000kilometrov,karavan 1.8 TDCi)

Kaj si pa ti kupil glede,da je ta post že kar nekaj časa star?

Kje si zdaj tole staro temo najdu?? V bistvu sem takrat pol vzel čisto nekaj tretjega...NISSANa in mi ni žal, dela ko urca...

Čeprav pa zdej spet mal forde gledam... novi Mondeo je lep ko svi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če nebi Nemci Fordov delal nebi imeli Turki kaj vozit,Tudi Volvo ni nevem kako za hvalit (cena,deli,servisi itd.) je pa vsaj najhitrejši traktor v Evrupi!!!! :whistle: :whistle:

Lamborghini je najhitrejši ''traktor'' v Evropi... Lahko pa da se motim. Če si mislil na to, da Volvo dela tudi traktorje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lamborghini je najhitrejši ''traktor'' v Evropi... Lahko pa da se motim. Če si mislil na to, da Volvo dela tudi traktorje.

Lamborghini res dela zraven "dobrih avtov" tudi traktorje,freze itd.Volvo pa izdeljuje samo avtomobile sploh,če pogledaš starejše modele kot npr:volvo 121,122, 144,145,242,244,245,342,344,345,da nenaštevam več to so bili pravi cestni traktorji!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mamo fokusa 1.8 tdci 100km

zj ma 225.000, zarustala je ključavnica zadnjih desnih vrat, parkrat je ponagajala armatura,enkrat je crknil en senzorček in se je avto ustavil,sicer pa dela zlo fajn. poraba okrog 6 litrov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lamborghini res dela zraven "dobrih avtov" tudi traktorje,freze itd.Volvo pa izdeljuje samo avtomobile sploh,če pogledaš starejše modele kot npr:volvo 121,122, 144,145,242,244,245,342,344,345,da nenaštevam več to so bili pravi cestni traktorji!!!

Volvo dela TUDI traktorje in ostalo mehanizacijo... Bagerje vem, da dela.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mamo fokusa 1.8 tdci 100km

zj ma 225.000, zarustala je ključavnica zadnjih desnih vrat, parkrat je ponagajala armatura,enkrat je crknil en senzorček in se je avto ustavil,sicer pa dela zlo fajn. poraba okrog 6 litrov

Mi sedaj imamo 100.000km do sedaj je prišlo samo do ene napake.Sprednja desna šipa se je sama ''dajala dol''.

Vozimo 90 po cesti izven naselja, ko kar naenkrat...''VOUŠŠŠŠ'' se je šipa odprla.Jaz sam :blink: :eek: :slap: :lol1: :lol1: :lol1:

Napako odpravili :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi sedaj imamo 100.000km do sedaj je prišlo samo do ene napake.Sprednja desna šipa se je sama ''dajala dol''.

Vozimo 90 po cesti izven naselja, ko kar naenkrat...''VOUŠŠŠŠ'' se je šipa odprla.Jaz sam :blink: :eek: :slap: :lol1: :lol1: :lol1:

Napako odpravili :P

če ga imate 14 dni ta "samo" ena napaka ne pomeni veliko....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lp vse skupaj.

Volvo res avto kot se spodobi, tehnika in varnost na vrhunco, venar pa par hib pri motorju. Če smo že pri traktorjih nevem od kod vam podatek da Volvo najhitrejsi al pa kaksen Lamborghini :lol: Najhitrejsi traktor je JCB fastrack 80km/h. SDF Lamborghini nima nobene veze z avtomobilsko industrijo Lamborhini...mal vas bo treba poučiti :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Volvo dela TUDI traktorje in ostalo mehanizacijo... Bagerje vem, da dela.

volvo penta- motorji za jahte :hmm: sam nisem siguren če to spada pod isto grupo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lp vse skupaj.

Volvo res avto kot se spodobi, tehnika in varnost na vrhunco, venar pa par hib pri motorju. Če smo že pri traktorjih nevem od kod vam podatek da Volvo najhitrejsi al pa kaksen Lamborghini :lol: Najhitrejsi traktor je JCB fastrack 80km/h. SDF Lamborghini nima nobene veze z avtomobilsko industrijo Lamborhini...mal vas bo treba poučiti :hmm:

Ja volvo dela traktorje:[topic=http://images.google.si/imgres?imgurl=http://www.antiquetractors.com/yphotos/a14103.jpg&imgrefurl=http://www.antiquetractors.com/content/yph6710.htm&h=233&w=360&sz=18&hl=sl&start=8&tbnid=Ds-OaQOo9Px28M:&tbnh=78&tbnw=121&prev=/images%3Fq%3Dvolvo%2Btractor%26gbv%3D2%26hl%3Dsl%26client%3Dfirefox-a%26rls%3Dorg.mozilla:sl:official%26sa%3DG]traktor

Najhitrejši traktor pa je...

Popravljeno . Popravil jernej50ccm
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lp vse skupaj.

Volvo res avto kot se spodobi, tehnika in varnost na vrhunco, venar pa par hib pri motorju. Če smo že pri traktorjih nevem od kod vam podatek da Volvo najhitrejsi al pa kaksen Lamborghini :lol: Najhitrejsi traktor je JCB fastrack 80km/h. SDF Lamborghini nima nobene veze z avtomobilsko industrijo Lamborhini...mal vas bo treba poučiti :hmm:

...učimo se, dokler smo živi. Če tako praviš, že bo tako.

Drugače sva pa Brumer in jaz pisala tako, da je treba brati ''med vrsticami''. :naughty: Bo šlo? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Dve leti sem lastnik focusa 2.0 bencinarja, trenutno ima nekaj cez 210kkm. Ko sem ga kupil (iz uvoza) jih je imel cca. 140kkm (baje). Do sedaj brez problemov, redni servisi na pooblascenem servisu me pridejo cca 150-200eur. Naslednji bo prav tako focus, samo se se odlocam ali bo 1.8tdci ali 2.0 bencinc :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po mojem je boljše 1.8tdcl.No vsaj mi ga imamo in je ena A.Do sedaj nobenih promblemov,itaq pa se bencin draža. :evilgrin:

Tudi zvok je lepši(stric ima focus bencinca 2.0 in smo malo primerjali :evilgrin: ).Odločitev je pa itaq VAŠA!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem vceraj peljal testnega focusa (zadnji facelift) 1.8tdci ghia karavan in moram rect da so ga res dobr popedencal (predvsem kar se notranjih materialov tice) :worship:

Sam pa se vseeno se vedno nagibam k 2.0 bencinarju. Hebat ga, je ze tko prevec traktorjev v nasi vasi :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!