Skoči na vsebino

Dobre gostilne v Sloveniji


Noise

Priporočene objave

Hvala vsem za odgovore. MA ne vem kaj bi jedel sploh, ampak malo sem gledal te ocene oštarij in je vsepovsod kaj narobe ( kao. ) nazadnje bom šel na horsa ;) :headbang:

kaj pa kaki pošteni steak? Poudarjam, da me je argentino razočaral, saj za 15 20€ nebi smeli šparati na količini. dobil sem ne ravno velik šnicl za cca 17€ in odšel skoraj lačen....

lp

Popravljeno . Popravil Miki Mauss
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Mi kdo lahko prosim svetuje kako dobro gostilno na relaciji Nova Gorica - Postojna.

Sem se zadnjič vozil tam pa do Postojne (čuk) nisem nobene trefnu.

Hvala

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

zavi na Razdrtem proti kopru. 2 km pred senožečami, pa tudi v senožečah je oštarija. ker se tam ustavljajo italijani na veliko zna bit dobra. nisem pa še bil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

bohinj-stara fužina, apartmaji triglav, dobra hrana in pa tudi prenočišča, cene ugodne, prijazni ljudje in pa pogled na bohinjsko jezero, iz vrta restavracije, res lepo :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ima kdo rad mehiško hrano, dobro in poceni je v Prebačevo pred Kranjem bivša

picerija Mlin.

Je za probat meni ŠPICA!

LP!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

-Relacija Trebnje-Radohova vas-Bogenšperk-Litija.V Radohovi vasi gostilna Grabnar,specialiteta je svinjska pečenka,pražen krompir.Veliko,okusno,poceni. :whistle:

-Pri vstopu v Črnomelj iz smeri Vinice na levi strani gostilna in picerija.Odojek in pijača za tri motoriste dobrih 20 euro.

-Penzion Encijan v Logu pod Mangartom,dobre postrvi.

-Naselje Čeče(dostop iz Hrastnika ali Trbovelj ali Marije reke)-pohan piščanec in fižolova solata-super.

........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:trance_33_sleep: ..... KONZUM vodič po dobrih gostilnah, tako po Sloveniji in Istri....meni pride pogosto kar prav..

http://www.mladina.si/tednik/200729/clanek...m--ivan_ilovar/

... drugače pa, Kitajski Vrt-Lj Dravlje, Kaval-Brod Lj, pa baje je Asado-Levec pri Celju dobra ( morska hrana)

......... :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker se zadnje čase kar veliko vozim ob našem morju me zanima, katera gostilna na tej lokaciji? (PORTOROŽ-KOPER)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala vsem za odgovore. MA ne vem kaj bi jedel sploh, ampak malo sem gledal te ocene oštarij in je vsepovsod kaj narobe ( kao. ) nazadnje bom šel na horsa ;) :headbang:

kaj pa kaki pošteni steak? Poudarjam, da me je argentino razočaral, saj za 15 20€ nebi smeli šparati na količini. dobil sem ne ravno velik šnicl za cca 17€ in odšel skoraj lačen....

lp

.... pošten ono pravo kos mes dobiš v gostilni Skaručna, v Skaručni, med Brodom in Vodicami, pri Ljubljani....zelo dobra hrana....pokliči prej 01/832 30 80

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

levo od/na krizisca/u, ko prides izza palace-a dol v portoroz je en lokalcek z morskimi specialitetami. poceni in res dobro.

za 4 osebe: plosca, krompircek in pijaca ojroff 25 ali 2x kalamari in 2x brancin (se mi zdi, neka riba pac ?) in pijaca ojroff 30.

postrezba dokaj hitra (bojda kelnar sam skupaj mece jedaco), predvsem pa kakovostna in z nasmehom.

ce kdo ve ime naj se oglasi, prosim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

Malo pozno zaradi sezone. Pa drugo leto. Za hrabre zimske voznike priporočam Starigrad Paklenica točno na vogalu odcepa v Veliko Paklenico Marasovič Dinko & sinovi. Motoristi dobrodošli, saj je en sin s KTM 690 pravi dečko. Specialitet kolko hočeš, priporočam jadranske (ta veliki) lignje na žaru. LP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo pozno zaradi sezone. Pa drugo leto. Za hrabre zimske voznike priporočam Starigrad Paklenica točno na vogalu odcepa v Veliko Paklenico Marasovič Dinko & sinovi. Motoristi dobrodošli, saj je en sin s KTM 690 pravi dečko. Specialitet kolko hočeš, priporočam jadranske (ta veliki) lignje na žaru. LP.

to spada pa v temo Dobre gostilne izven SLO

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gostilna Jazbec v Kobaridu

Gobova juha je svetovna, ostala hrana tudi. :OK: Še pridemo, ko se bomo klatili v bližini.

Sam PLAC.....je hudičevo težko dobit........so sami Italjani not!!!

Prišel.....videl.....in lačen.....odšel.

Morda več sreče drugo leto!!!!!

BTW......dišalo pa je OMAMNO!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

....se trudim, da se ne zgodi, kokr se tebi je....ja, polet je boljš če pokličeš - včasih pa počakat...tko je...pozim pa itak je placa dosti...ok....ob nedeljah bolj težko za kosilo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Jajaja...

Malo sem včeraj 'stepal' po žabariji in domugrede sem se vstavil na sorazmerno dobri in nakako prepreveliki pici ,,pri Ajdi'' na Vranskem. 8/10 točk. :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BALADUR na šmarski cesti proti Dragonji (domači ravioli s sirom v omakci z gobami ali tartufi) + vse ostalo.... :worship: :worship:

POD SLAVNIKOM v Petrinjah divjačina na sto načinov... :worship: :worship: :worship:

Pivnica MAHNIČ Kozina :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trebnje - Motel Hribar (ob izvozu s H1 pri Petrolu). Hrana dobra, cene zmerne, porcije pa za rudarje. Pa še nič nimajo proti motoristom. :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trebnje - Motel Hribar (ob izvozu s H1 pri Petrolu). Hrana dobra, cene zmerne, porcije pa za rudarje. Pa še nič nimajo proti motoristom. :beer2:

res dobra gostilna v Trebnjem je Meglič, nasproti trgovskega centa Mercator. Sploh za tiste, ki prisegajo na domačo hrano.

Pri njih je tud pomfri iz domačega krompirja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

sicer za jest nimamo,da se pa tudi kaj naročit in pripeljejo drugač pa vabljeni da se ustavite pri nas in spijete kakšno pijačko

post-2574-1204042074_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer za jest nimamo,da se pa tudi kaj naročit in pripeljejo drugač pa vabljeni da se ustavite pri nas in spijete kakšno pijačko

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer za jest nimamo,da se pa tudi kaj naročit in pripeljejo drugač pa vabljeni da se ustavite pri nas in spijete kakšno pijačko

laškega že mate :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!