Skoči na vsebino

Dobre gostilne v Sloveniji


Noise

Priporočene objave

Se strinjam. :eek: Bi te pa verjetno malo začudeno pogledalo osebje in gostje, če bi se med furo z vsemi mušicami na kombinezonu ustavila "motoristična banda" na varianti slow - food. Namesto izbranega vina pa bi naročil pir. :lol1:

glede na moje izkušnje so taki profiji da verjetno nebi niti trznili in lepo prinesli zahtevano :grim samo slabi gostilničarji se zmrdujejo nad motorističnimi gosti :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gostilna Žvikard (upam da sm prov napisov).

Najdeš jo pa če greš od Bovca proti slapu Boka na desni strani

Jaz jo pa mocno odsvetujem! Sem bil trikrat tam; prvic, zadnjic pa nikol vec...so me totalno ignorirali...tako, da glede hrane sploh ne vem, kaksna je, ker je nisem docakal :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa vam priporočam staro domačo gostilno v Čečah. To je majhen zaselek, ki ga najlaže najdete, če na cesti Prebold-Trbovlje, na trboveljski strani zavijete levo (je tabla čeče). Imajo pa, po moje najboljše pohane kure v SLO. Cvrejo jih namreč v svinjski masti in litoželeznih posodah. ZELO PRIPOROČAM

P.S.: Cene se mi zdi, da so zelo "bajkerske"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa vam priporočam staro domačo gostilno v Čečah. To je majhen zaselek, ki ga najlaže najdete, če na cesti Prebold-Trbovlje, na trboveljski strani zavijete levo (je tabla čeče). Imajo pa, po moje najboljše pohane kure v SLO. Cvrejo jih namreč v svinjski masti in litoželeznih posodah. ZELO PRIPOROČAM

P.S.: Cene se mi zdi, da so zelo "bajkerske"

Ta gostilna je Čebin sam nism prepričan loh da se tko po domače reče :D . In ja pohane kure res niso slabe. Jo jem vsake tok časa ko gremo k babici v Čeče in naročimo za kosilo eno to pernato žvalco. Gostilna pa se nahaja pod cesto iz Trbolv proti Hrastniku skozi Čeče. Točno pod gasilskih domom Čeče. Je tudi označena.

Crownless

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Teharje - Picikato.

Pohvalno!

Aja...pohvalno, ker imajo veliko izbiro jedi, hrana je dobra, kljub gužvi prijazno in ustrežljivo osebje, simpatičen ambient... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Priporočam tudi gostilno Šiker, ki se nahaja ob cesti MB-MS, v vasi Močna. Stoji pa ćisto za cesto. Priporočam tudi rezervacije. Cene pa, no malo zasoljene :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes spet mazal izrednega kralja živali

in sicer v gostilni Pr*Sedmic v Gorenji Vasi (tik ob glavni cesti, v centru vasi) :worship:

poleg današnje ponudbe oddojeka ob katerem postrešejo zraven odličen pražen krompir, ponujajo trenutno tudi sezonske zadeve, kot so jurčki na žaru, razne dobrote iz divjačine, štruklje pa še in še dobrot.... :blush:

kot dobrotko naj omenim še to, da imajo v stalni ponudbi tudi točeno temno Laško :OK: , pa da je na koncu pojedine kelner na račun hiše prinesel še za vsakega štamprl bukovega šnopsa :eek:

še se bomo furali po poljanski dolini B)

PA ŠE VELIK LJUBITELJ MOTORJEV IN HUD MOTORIST.POŠTEN IN FAJN DEČKO

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gostilna pri mostu v Plavah ko se zavije za Goriška Brda čez reko Sočo

Imajo odlične postrvi na mnogo načinov Meni najboljše pečena z mandlji. :OK:

PRODAM AFRICO TWIN 98

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnja cena ki jo vem je bila 1500 sitov na uro,samo to je eno leto nazaj.je pa zanimivo,ko je miza in pipa gleda iz zidu.Ko grem naslednjič bom pofotkal.

bla v Kanavi včeraj in pogledala - pipca je še :grim , cena pa 1.500 sit/osebo/pol ure , 2.100 sit/osebo/uro.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[attachmentid=82973]

bla v Kanavi včeraj in pogledala - pipca je še :grim , cena pa 1.500 sit/osebo/pol ure , 2.100 sit/osebo/uro.

Točno tako,preverjeno pred štirimi urami.Pa še fotka.

[attachmentid=82973]

Točno tako,preverjeno pred štirimi urami.Pa še fotka.

post-11838-1159719291_thumb.jpg

post-11838-1159719486_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če si dobr, si fertik v pol ure :yes:

metal - drug tedn mi morš tole obwezno pokazat :grim

P.S. A imajo tam tudi spalne kapacitete :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P.S. A imajo tam tudi spalne kapacitete :hmm:

:grrr , razen če ti je klopca pred lokalom dovolj :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grrr , razen če ti je klopca pred lokalom dovolj :whistle:

čist dowolj :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:grrr , razen če ti je klopca pred lokalom dovolj :whistle:

ja,

da si sod spočije... :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: Pirrulz ve za to oštarijo?

:kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :bounce: :bounce: :yea2: :yea2:

ampak če jaz z ekipo (you know who you are :grim ) pridem tja not, jim naredimo taki minus, da lahko birtijo zaprejo. :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čist dowolj :grim

če ti bo mraz pokliči - ti prinesem dekco :blush: pa autan, da te komarke ne pojejo :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gostilna Medved, Škofja vas; iz Celja v smeri Vojnika :OK: .

Domača, dobra hrana, od polnjene paprike preko pečenih reberc...

Tu so pa res medvedje porcije, taman za lakotnike... :D

Evo, ena od variant malice: DVE! konkretni - veliki, ravno prave debeline, ful okusni pleskavici, priloga pomfri, riž, praženi krompir in solata za 750,00 SIT.

Edino škoda, da imajo v soboto in nedeljo zaprto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!