Skoči na vsebino

Dobre gostilne v Sloveniji


Noise

Priporočene objave

Živ

Tale tema je mal predolga da bi vse bral, tako da ne vem če je bila tale gostilna že omenjena, v glavnem, če ste na gorenjskem koncu, potem vam priporočam da obiščete gostilno Bolero v Naklem.

Ta gostilna je zakon, porcije so take da se človek lahko normalno naje (xxl napram drugim), cene so tud normalne, tako kapo dol oštirju.

:worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Priporočam gostilno Pr"pek na vhodu v Mozirje,pri trgovini TUŠ. :OK: Nudijo slastne pice in vso ostalo hrano po zmernih cenah :kva2:

Poleti imajo zunaj mize in senčnike :D Pridite da :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ali ste že probali gostilno školjka, ko se peljete na ljubelj na desni strani, porcije delavske,velika izbira, in pa

zmerne cene, njam, njam

janih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Pervyjevo željo: Picerija in gostilna Škorpijon, po domače Rajo :D (ferrari klub majo tm), je mal vn iz ilirske Bistrce. Če greste v Ilirski Bistrici namesto za LJ greste za Koper(Reko, Trst, Podgrad...). Peljete se čez železnco, potem pa čez most in TAKOJ po mostu na desno v vas, pol pa si tm, ne morš falit, pice so kr fine, druga ponudba pa tudi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na Pervyjevo željo: Picerija in gostilna Škorpijon, po domače Rajo :D (ferrari klub majo tm), je mal vn iz ilirske Bistrce. Če greste v Ilirski Bistrici namesto za LJ greste za Koper(Reko, Trst, Podgrad...). Peljete se čez železnco, potem pa čez most in TAKOJ po mostu na desno v vas, pol pa si tm, ne morš falit, pice so kr fine, druga ponudba pa tudi

sem slišal zanjo, pravijo da je dobra, je pa nekje pri podgradu na glavni cesti trst reka še ena boljša piceria, baje najboljša v tem koncu, tako ima napisano v reklami, sam sem pozabu kako se kliče, so me tja peljali ludje iz ilirske bistrice, ni bilo slabo

janih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem slišal zanjo, pravijo da je dobra, je pa nekje pri podgradu na glavni cesti trst reka še ena boljša piceria, baje najboljša v tem koncu, tako ima napisano v reklami, sam sem pozabu kako se kliče, so me tja peljali ludje iz ilirske bistrice, ni bilo slabo

janih

Jao, kako sm lohk pozabu:

To je Picerija Jakob, tam so pice res najboljše kjer sm jih kdajkoli jedu. Pred kratkim sva bla tam s punco na pici. Jao, res lepo vzdušje, kelnarji so zakon, smo se neki še zajebavali z njima(brat pa sestra po videzu), prijazni, hitri in najboljše pice. Majo tudi dosti priznanj kot najboljši picopeki v tisti Piceriji. Imajo pa tudi pašto in pizdarije kot ne-pice :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živ

Tale tema je mal predolga da bi vse bral, tako da ne vem če je bila tale gostilna že omenjena, v glavnem, če ste na gorenjskem koncu, potem vam priporočam da obiščete gostilno Bolero v Naklem.

Ta gostilna je zakon, porcije so take da se človek lahko normalno naje (xxl napram drugim), cene so tud normalne, tako kapo dol oštirju.

:worship: :worship: :worship:

se podpisem :OK: edina ustarija kjer se najem lignjev pa zrezka :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...POSTRVI...

...Praše...ribiška koča...med Zbiljami in Kranjem...

The best ja... full dobre postrvi in zelo domač ambient... kar lepo na papirnatem krožniku dobiš pa kruh pa sam pomljackaš... Krompirjeva solata je bila dvakrat bolj leva (preveč čebule), pa je sploh ne naročam več... sam še postrvi... in pivo :)

- Šiker na poti iz MB proti Lenartu (Zamarkova pred Hrastovcem) - odlično vse (dobitniki mnogih nacionalnih priznanj)

Za tole sem slišal, da imajo do bolanega dobro jagodno šarloto.

Drugače pa... še kakšna dobra od morja pa tja do kakšne Postojne (za dobro hrano tudi zavit s ceste ni problem)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bla bla bllla .... bla. ... pa je sploh ne naročam več... sam še postrvi... in pivo :)

Odlična izbira. Pohvaljen. B)

Za tole sem slišal, da imajo do bolanega dobro jagodno šarloto.

Jaz sem pa tole slišal za Pec-a. (Selnica OD) :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pa tole slišal za Pec-a. (Selnica OD) :grim

Pec je zakon :OK: ! Od sladic morate obvezno probat vroče jagode s sladoledom in rdečim poprom, al pa jabolčno čežano s hrenom. Sliši se tak tak, je pa oboje za popizdit dobro :grim !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pec je zakon :OK: ! Od sladic morate obvezno probat vroče jagode s sladoledom in rdečim poprom, al pa jabolčno čežano s hrenom. Sliši se tak tak, je pa oboje za popizdit dobro :grim !

ja ja ja to ja. točno o tem zadnjem mi je zadnjič vrhovnik od Ptujske kleti govoril, da je mazal to pa da je ful gut. :grim

Sem ga seveda vprašal, kake majo dunajske, pa me je samo debelo pogledal. :hmm: :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ja ja to ja. točno o tem zadnjem mi je zadnjič vrhovnik od Ptujske kleti govoril, da je mazal to pa da je ful gut. :grim

Sem ga seveda vprašal, kake majo dunajske, pa me je samo debelo pogledal. :hmm: :fredy:

Tam je vse, ampak res vse 1.liga, tak da tudi dunajski. Je pa res, da si malo čudn če si med vsem kar ponujajo naročiš dunajskega. Raje kaj divjega, al pa kozlička, al pa žrebička, al pa jagenjčka, al pa.... :grim !

Mater sem lačn ratal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Medvodah priporočam pivovarno in pivnico Zlate. Men so pice noro dobre, cene primerne, izbira ostalih stvari je pa tut pestra.

Aja pa da ne pozabm domač pir je pa tut dobr.

v Medvodah na klancu, kjer je rondo le tega zapustiš v smeri športne dvorane (iz kranjske smeri prvi izvoz iz rondoja, iz ljubljanske smeri tretji:)) nato samo ravno po cesti in sredi vasi je na levi strani gostilna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugače pa... še kakšna dobra od morja pa tja do kakšne Postojne (za dobro hrano tudi zavit s ceste ni problem)?

"Pri Mlinu" (menda?) Dolenja vas pri Senožečah. Prva liga. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gostilna "RAVBAR" Dol pri Vogljah. 200m od mejnega prehoda Repentabor na naši strani. Možen dostop iz Sežane (križisče ob Istrabenzovi črpalki mimo Kraškega zidarja še 3km), iz Dutovelj (glej smerokaz Italija) in iz Opčin (IT) glej smerokaz Monrupino - čez mejni prehod (tudi z osebno!) in železniški most takoj na levi. Lastniki družina Ravbar, prijazni, Janko je pa kuhar z okusom, in tudi sam zagrižen motorist že nekaj desetletij. Žal se ne more furat ob vikendih, ker ožema kuhalnico namesto gasa. Zato ga je manj videti med nami.

V kuhinji se spozna na svoj posel, zato je vsaka rihta pri njih naročena, prava specialiteta. (divjačina, njoki, razne prikuhe, testenine, sladice, in vse vrste mesa); ter vse skupaj zalito z dobrim teranom.

Pa dober tek Regi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobra picerija tut v Gornjih Novakih (pod smučiščem Cerkno - v smeri Cerkna) imenuje pa se Gačnik v Logu... majo tut za prespat, pozim se pa tut dobi mal cenejše karte za smučat. Lastnik tut motorist, fura V-Storma 1000

pice odlične in tudi ostala hrana :OK:

Popravljam objavo: Gostilna Gačnk v Logu se nahaja v Dolenjih Novakih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugače pa... še kakšna dobra od morja pa tja do kakšne Postojne (za dobro hrano tudi zavit s ceste ni problem)?

V postojni...Pizzerija Minutka, predvsem priporočam, kajmak + lepinja oz. kakršnekoli srbske jedi... Imajo res odlične jedi + zmerne cene...

Kje se nahaja, ko pridete v postojno, na levi strani ob cesti....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Picerija in gostilna PEK, če greste na mejni prehod Jelšane v Jelšanah, takoj ob cesti, imajo doma varjeno pivo(temno in svetlo), baje da je dobra, pice, kalamare, domače jedi, eno res hudoooo kelnarco mojih let :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oljka v Vanganelu :OK:

Sedite odlično pet ... :OK:

Ombolo v testu je res PRVA LIGA, priloga pa je ponavadi bolj tako tako..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gostilna Štorklja (zraven porodnišnice v LJ) :doze: .. sicer malo neugoden občutek, ko greš jest zraven porodnišnice pa še asociacija na štorklje zraven... hrana dobra, ni sicer nekaj da bi človek okol padel od fantastike... še bolj pa sem bil navdušen nad profesionalnostjo strežbe... sem na koncu imel občutek, da so celo gledali, a se pogovarjava ob čajčku ali čakava na račun.... prijazni, ustrežljivi, tempo menjave hodov ravno pravšenj... vsekakor še za obiskat... zaradi okolice pa verjetno šele v času opravkov v porodnišnici... :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ombolo v testu je res PRVA LIGA, priloga pa je ponavadi bolj tako tako..

Tudi lignje imajo izvrstne :grim

Cene pa nizke ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne da se mi brat vsega za nazaj pa bom par oštarij napisu k so res good:

Asado: Odlična ribja restavracija, perfektna postrežba (beri: vrtijo se okoli tebe ne glede na to a si sivi gospod s kravato ali zelen 28 letnik) Lokacija 20 metrov od rondoja v Levcu

Trojane: morda za petične nekoliko hitro in industrijsko a kvaliteta hrane je na visokem nivoju. Manjko je edino to, da motorja ne vidiš izza mize :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tam je vse, ampak res vse 1.liga, tak da tudi dunajski. Je pa res, da si malo čudn če si med vsem kar ponujajo naročiš dunajskega. Raje kaj divjega, al pa kozlička, al pa žrebička, al pa jagenjčka, al pa.... :grim !

Mater sem lačn ratal.

Vse drži, samo porcije so za p......t male.... :BUA: .(pa glih nisem neki šumski radnik). Stara "Pečka-to je po domače" mi je bila dosti bolj všeč (kar se hrane tiče).....Je pa poleti ambient ta pravi :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!