Skoči na vsebino

Iskanje v določeni temi


Priporočene objave

Niti ne. Lahko pa v iskalniku obkljukaš, naj ti vrne zadetke kot OBJAVE in NE kot TEME, kar pomeni, da dobiš iz določene teme po kosih vsako objavo posebej...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ali se da iskati samo v določeni temi (thread-u)?

D.

Z zadnjim upgradeom je urejeno tudi to.

DA se torej iskati znotraj vsake teme, in sicer je na koncu teme spodaj levo okno, kamor se vpišejo ključne besede.. potem pa gumb IŠČI V TEMI, pa je.

post-1-1131463647_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En manjsi popravek, ce lahko...

Iskanje v temi je obstajalo ze prej. Vsaj za tistega v "pesmi in besedila" sem 100.000 procenten.

Se mi pa zdi, da zadeva ni najbolje funkcionirala, ce si v tisti okencek vpisal tekst in pritisnil enter. Je bilo treba vpisati tekst in pritisniti na gumb IŠČI V TEMI.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En manjsi popravek, ce lahko...

Iskanje v temi je obstajalo ze prej. Vsaj za tistega v "pesmi in besedila" sem 100.000 procenten.

Se mi pa zdi, da zadeva ni najbolje funkcionirala, ce si v tisti okencek vpisal tekst in pritisnil enter. Je bilo treba vpisati tekst in pritisniti na gumb IŠČI V TEMI.

Could be. Nisem tolk na forumu, da bi za ziher lahko trdil :D :D :D :kva2:

No, zdej baje deluje :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Could be. Nisem tolk na forumu, da bi za ziher lahko trdil :D :D :D :kva2:

No, zdej baje deluje :grim

To ne deluje... oz. ne deluje tako, da bi bilo uporabno.

Če me zanima nekaj konkretnega o Hyosung GT650, lahko hitro najdem ustrezno temo. Vsekakor pa ne bom šel brat vseh 50-60 strani, samo zato, da bi ugotovil, če je kdo slučajno že napisal, kar me zanima...

Torej poskusim z 'Išči v temi', ki pa preišče vse 'teme' v kategoriji in našteje zadetke tudi iz drugih tem - spet dobim miljavžnt popolnoma nekoristnih zadetkov - le dva-trije na strani X so morda povezani z temo, v kateri sem bil...

Ajde, dajte porihtat... :)

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!