Skoči na vsebino

Nova podkategorija za On Road


Priporočene objave

Pozdrav

Pametno bi bilo, da se piše v temi on the road pač o dogajanjih na cesti, o kakšnih odsekih, kakšna potovanja in opisi krajev bi bili pa v svoji rubriki, kjer bi bilo to tudi podkrepljeno s slikami.

Sedaj ni vse na enem mestu, včasih bi pogledal tisto temo in videl aha xy tura 3 dni pa bi se lažje odločil kam iti...

Kaj mislite??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pametno bi bilo, da se piše v temi on the road pač o dogajanjih na cesti, o kakšnih odsekih, kakšna potovanja in opisi krajev bi bili pa v svoji rubriki, kjer bi bilo to tudi podkrepljeno s slikami.

Sedaj ni vse na enem mestu, včasih bi pogledal tisto temo in videl aha xy tura 3 dni pa bi se lažje odločil kam iti...

Ne razumem najbolje tvojega predloga... praviš, da bi razdelil, hkrati pa praviš, da NI na enem mestu (iz česar sledi, da bi združeval)??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zadeva je sledeča....

Dodal bi rubriko Potovanja, v kateri bi nekatere teme kot so (Dalmacija, Sardinija, Turčija, Grčija....dežele, kraji po svetu) premaknil iz teme On The Road in Off The Road v to rubriko.

Prednost ki jo vidim v tem je preglednost, ker ko iščeš recimo infomracije o dopustu, ali pa samo kakšna mnenja ni potrebno pregledovati vsega kar se še piše v temi On The Road....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po moje je tud pametno da se nardi tako

da je v potovanja samo potovanje(npr,francija,španija,ukrajina,dolomiti,...)

k glih kakšne ride pa marička in golica ter podobne teme niso glih ne vem kakšni potovalni podvigi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa Dalmacija npr.? Kaj pa... opisi gostiln in tema "najboljši odojek" -- prasec je lahko dober v Sloveniji ali pa v Čačku --- kam spada to? In pa, kam bi po vašem dali objave za ture - kratke in dolge? Sem ali v "potovanja"? Ker za nekoga so lahko Dolomiti "potovanje", za nekoga (recimo Suzukija) pa dvodnevna turca. Malo zoprno je tole ločevati, saj je uporaba iskalnika zelo preprosta, in če vpišeš npr. "Dolomiti" Dolomite tudi dobiš ven.

Razumem pa, kakšne želje so. Dejansko bi imel raje eno forum za "dolgotrajni spomin", drugo pa za "vsakdanje stvari"? Lahko pa bi morda šli skozi vse teme, v katerem je govora o "daljših potovanjih" ala Korzika, Dolomiti, Tunizija, itd., in jim v naslov dodali še besedo "Potovanja".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa Dalmacija npr.? Kaj pa... opisi gostiln in tema "najboljši odojek" -- prasec je lahko dober v Sloveniji ali pa v Čačku --- kam spada to? In pa, kam bi po vašem dali objave za ture - kratke in dolge? Sem ali v "potovanja"? Ker za nekoga so lahko Dolomiti "potovanje", za nekoga (recimo Suzukija) pa dvodnevna turca. Malo zoprno je tole ločevati, saj je uporaba iskalnika zelo preprosta, in če vpišeš npr. "Dolomiti" Dolomite tudi dobiš ven.

Razumem pa, kakšne želje so. Dejansko bi imel raje eno forum za "dolgotrajni spomin", drugo pa za "vsakdanje stvari"? Lahko pa bi morda šli skozi vse teme, v katerem je govora o "daljših potovanjih" ala Korzika, Dolomiti, Tunizija, itd., in jim v naslov dodali še besedo "Potovanja".

Tole bo pa super zadeva.... :worship:

:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj se ne pogovarja tukaj v novi temi?

@ Pozdrav

Pametno bi bilo, da se piše v temi on the road pač o dogajanjih na cesti, o kakšnih odsekih, kakšna potovanja in opisi krajev bi bili pa v svoji rubriki, kjer bi bilo to tudi podkrepljeno s slikami.

Sedaj ni vse na enem mestu, včasih bi pogledal tisto temo in videl aha xy tura 3 dni pa bi se lažje odločil kam iti...

Kaj mislite??

Popravljeno . Popravil motoristek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Niti ne. Vse navedene teme že obstajajo.

Tukaj pa na glas razmišljamo o pro et contra glede Rob' predloga glede nove rubrike... A zaenkrat je vse bolj kot ne contra, tako, da zaenkrat ostaja, tako kot je.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja nč jebat ga bomo pač iskal še naprej, ampak je pa res smotan iskat recimo se spomneš tale vikend bi pa nekam šel po vseh tistih ala marija reka, ala traktorji na cesti ala dobre gostilne neko vikend turo. Če bi bilo to posebaj, preklikaš 5 strani in imaš samo to, enodnevno gono po ridah in ovinkih po sloveniji imaš pa pač drugje....

no ja če ne bo nič ne bo nič, gremo naprej proti novim zmagam kot da se ni nič zgodilo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja nč jebat ga bomo pač iskal še naprej, ampak je pa res smotan iskat recimo se spomneš tale vikend bi pa nekam šel po vseh tistih ala marija reka, ala traktorji na cesti ala dobre gostilne neko vikend turo. Če bi bilo to posebaj, preklikaš 5 strani in imaš samo to, enodnevno gono po ridah in ovinkih po sloveniji imaš pa pač drugje....

no ja če ne bo nič ne bo nič, gremo naprej proti novim zmagam kot da se ni nič zgodilo

Če se spomniš _dobrih_ kriterijev za ločitev tem tukaj noter, jih spravi "na papir", pa da vidimo... Meni se zdi ideja sicer ok, a imam pomisleke glede izvedbe (glej mojo objavo zgoraj).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zame je potovanje že, če grem v portorož na kufe :P

Kriterij bi pa lahko recimo bil, da vse, kar je izven meja SLO, spada v novo kategorijo :hmm:

Popravljeno . Popravil simonsi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja nč jebat ga bomo pač iskal še naprej, ampak je pa res smotan iskat recimo se spomneš tale vikend bi pa nekam šel po vseh tistih ala marija reka, ala traktorji na cesti ala dobre gostilne neko vikend turo. Če bi bilo to posebaj, preklikaš 5 strani in imaš samo to, enodnevno gono po ridah in ovinkih po sloveniji imaš pa pač drugje....

no ja če ne bo nič ne bo nič, gremo naprej proti novim zmagam kot da se ni nič zgodilo

Veš kaj :hmm: ti kar kdaj pokljiči in se bova zmenila za kakšno skupno furo ali saj kaj dobrega svetovat. :OK: Saj veš dva črna...:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaja dve Magic Woman? Dej na PM prlet stevilko pa če hodim kaj po vašem koncu se zmenva za kaficu.

Dejmo no podtemo narest :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejmo no podtemo narest :kva2:

Če se spomniš _dobrih_ kriterijev za ločitev tem tukaj noter, jih spravi "na papir", pa da vidimo... Meni se zdi ideja sicer ok, a imam pomisleke glede izvedbe (glej mojo objavo zgoraj).
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaja dve Magic Woman? Dej na PM prlet stevilko pa če hodim kaj po vašem koncu se zmenva za kaficu.

Dejmo no podtemo narest :kva2:

:kva2:

Popravljeno . Popravil motoristek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi meni se ne zdi slabo, da bi bile določene zadeve ločene. Kot so nekateri že povedali, bi tudi jaz imel svojo kategorijo za potovanja, potopise, nasvete tako glede prenočišč, kot tudi potovalne medicine, prtljage otovarjanja motocikla,.... Evo npr. katere teme v prvih 30-ih straneh, katere bi si zaslužile svojo kategorijo:

-Korzika

-Provansa

-Francija2004

-Sirija

-Sudan

-Tunizija2005

-Sicilija2005

-Turčija

-Albanija, Grčija

-Grossglockner?

-Balkan, Bolgarija, Makedonija

-Holandija-Toskana2005

-Dalmacija

-Dolomiti

-Moto ture po Avstriji?

-Ukrajina2005

-Potovanje v Grčijo

-GO-Tunizija2005

-Sardinija

-Anglija, Irska, Škotska

-Turčija, Iran, Sirija2005

-Črna Gora

-Slovaška

-Prtljaga, kaj vse vozite s seboj

-Zanimive spletne strani popotnikov

-Dobri, slabi kampi ob hrvaški obali

-Korčula

-Normandija2005

-Nordkapp

-Na daljša potovanja sam

-Potovanja in stroški

-Organiziran motoristični dopust

-Gana2004

-Rusija

-Maroco,Mauritanija,Senegal, Mali

-Okoli Črnega morja

-Ciper2004

-Grossglockner avgust2005?

-Potovanja-Španija, Portugalska(Iberski Otok)

-Calabria

-Potovanje v Švico z motorjem

-Route 66 2005

-Potovanja-Bosna

-Motoizlet za majske praznike

-Isle of Man

-Češka, Austrija,Mauthausen

-Izrael

-Srečanje motoristov na Irskem

-Prvomajski Dubrovnik2004

-Kenija/Somalija

-Novoletno potepanje (Francija/Španija)

-Tunizija in el z mamut raid

-Potopisi potovanj in nasveti

-Priprave na potovanja

-Tajska, Laos

-Otovarjanje Motocikla

-Prtljaga

-Potovalna medicina

-Maroko-konec poletja .)

Še najraje bi znotraj On the Road imel podkategorije npr.

-ena kategorija: potovanja, potopisi: tukaj potopisi iz raznih koncev sveta

-druga kategorija: razni nasveti kot so teme: Prtljaga, kaj vse vozite s seboj, potovalna medicina, na daljša potovanja sam, potovanja in stroški, organiziran motoristični dopust, priprave na potovanja, prtljaga, prenočišča,....

-tretja kategorija: ostala "sranja" :D , ki ne spadaja v ti dve Golica, Marija reka,.......

Nekako takole .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi meni se ne zdi slabo, da bi bile določene zadeve ločene. Kot so nekateri že povedali, bi tudi jaz imel

To je 3/4 tem... kam bi pa dall ostale, v koš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je 3/4 tem... kam bi pa dall ostale, v koš?

Teme sem potegnil iz zadnjih tridesetih strani, se pravi od zadnjih 300 objav. Pomeni, da te teme predstavljajo le 1/5 tem, ki sem jih pregledal v kategoriji On the Road & Off-Road in ne 3/4. Če bi šel gledat vse za nazaj bi bilo to razmerje še manjše.

Mislim, da sem ti že odgovoril kam z ostalimi temami. No, bom še enkrat podal moje mnenje. Jaz bi oblikoval tako: Znotraj kategorije On the Road & Off-Road bi imel lahko še podkategorije npr.:

-Prva podkategorija Potovanja, potopisi,.... v kateri bi se nahajale zgoraj omenjene teme, razen prtljag in teh zadev, cca 50 tem

-Druga podkategorija: Prtljaga, otovarjanje, potovalna medicina,.... v katero bi dal cca 10 od zgoraj navedenih tem, sigurno bi se dobilo še kaj, če bi šel še bolj nazaj gledat

-Tretja podkategorija: Popolnoma vse ostalo, kar ostane iz sedanje kategorije On the Road & Off-Road in tega je eno morje

Če kaj takega ni mogoče, potem na prvi strani zraven kategorije On the Road & Off-Road, dodaš kategorijo strogo namenjeno Potopisom, potovanjem, nasvetom, pripravam glede poti, prtljage, potovalne medicine,........ V glavnem npr. zgoraj omenjene teme preseliš v novo kategorijo, vse ostalo ostane v kategoriji On the Road & Off-Road.

In še nekaj. Če sem dobro razumel, so se brisale določene slike, ker že zmanjkuje prostora. Če je v temu problem, potem bi lahko uporabniki motosveta zbrali določena sredstva za posodobitev opreme. Kar nekaj nas je, ki motosvet vsakodnevno uporabljamo in ga tudi nekako oblikujemo. Škoda se mi zdi, da se stvari brišejo (brezvezne itak), ker bodo te slike čez določeno obdobje pridobile nepopisno vrednost. Drugače, pa imajo že sedaj določeno vrednost .) Zato tudi pogrešam nove galerije iz potovanj. Veliko ljudi je pripravljenih svoje slike dat na vpogled širši javnosti, le nekoga je potrebno dobit, ki bi to urejal, če ste ostali preobremenjeni. Se zavedam, da je s tem veliko dela in da imamo vsi razne vsakodnevne obveznosti, delo, študij, družina.....itd. Pa opremo posodobit. Sem siguren, da ti nobeden ne bo zaradi tega, ker bo daroval npr. 1000 SIT za opremo, zahteval delnic v Motosvetu.

Na Motosvet ne gledam od danes na jutri, ampak upam, da je tudi vaša vizija usmerjena v to smer, da bi zadeva laufala še veliko, veliko let in da bi se prenašala, če bo mogoče, iz generacije v generacijo, tako, da bi današnji prispevki, slike, čez določeno obdobje postale bogata "kulturna" dediščina za bodoče motoriste. Lep primer so npr, slike iz šestdesetih let v kategoriji Harley Davidson kup železja. Jaz osebno sem jih pogledal z veliko mero spoštovanja in z nepopisnim užitkom .)

Pozdrav od Roberta

Popravljeno . Popravil Robert
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!