Skoči na vsebino

Ghost Rider IV Goes Undercover 2005


Priporočene objave

Je uzuni od 2005-10-30 12:48:15 :OK: . Ce kdo rabi (je na 1CD), info na PM .) . Prevzem je mozen v Lj. in bliznji okolici.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest mam ze dvd

ok dvdr 4.35 gB :>

ps.:aja pa ce bo kdo gledou na koncu pise da mors najdet u filmu en skrit password, da ga upises na eno stran na netu...pass se pokaze pa ksno sekundo ene prakrat med filmom....

glasi se pa: hayabusafun05

sm dau belo barvo ker nocem pokvart veselja vsem :>

ceprav se mal vid ....

Popravljeno . Popravil mitofreak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sm potem opazil :> jset sm mogu najprej password notr upisat :> sj ce mas film poglej tam kjer ma polis motor pa vlece crto mimo avtobusa. glej na levo stran spodej se za trenutek pokaze bela pisava. toj to :> sam ocitno ni vec aktualno hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drugače je na torentu na voljo ripana verzija 359 Mb, z zadovoljivo kvaliteto...če želi kdo naslov ali Sample(8 mb)- PM

tukaj je pa screenshoot kvalitete

post-291-1130949766_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poznate tole? Fotkano v živo, danes v Birminghamu na NEC Motorcycle show...

© 2005 motosvet.com

post-1-1130969347_thumb.jpg

post-1-1130969356_thumb.jpg

post-1-1130969363_thumb.jpg

post-1-1130969371_thumb.jpg

post-1-1130969376_thumb.jpg

post-1-1130969387_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva2: :kva2:

a je ghost rider tudi tam..... :grrr

Dva šveda sta bila, sem se pogovarjal z njima... kao iz "swedish wheelie club"... no, en je bil čisto odf*, tako, da ni dvakrat za rečt, glede na to, da sta bila tam ta dva motorja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a mi lahko prosm nekdo pove, s kje naj zdownloadam ghost rider-ja 4 , ker jst sm ga z eMule dol potegnu, pa ga z nobenmu programom ne morm odpret!

ma mogoče kdo kkšn naslov, link?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pogledu in lahko rečem, da je totalno :BUA: :BUA:

Tole je pa kr neki bedno v naprej pripravljeno. Raje enko petkrat pogledam zaporedoma, kot še kdaj to štirko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se sam film o ghost riderju ni nkol neki velik dopadu, tale 4ka mi je bla pa kar vredu, čeprov ne ve no... Jst sem dobu filing ko da to ni to, un impsala run al kaj kurca je, ni vseskupaj nič(ma pa reklamo v trailerju), pa kje je lovlenje modela z zelenim kawasakijem, ki je v trailerju.

Kar se mi je pa dopadlo pri temu "filmu"(bol natančno 3ti del), je drugi cd, bombers weekend pa stunti. Tko da jst bom dal kar 4gb verzijo dol, da vidm če je res v 300mb verziji vse notr, pa da vidm mal stunte, pa pjane švabe :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a mi lahko prosm nekdo pove, s kje naj zdownloadam ghost rider-ja 4 , ker jst sm ga z eMule dol potegnu, pa ga z nobenmu programom ne morm odpret!

ma mogoče kdo kkšn naslov, link?

Malo za torrenti pobrskaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!