Skoči na vsebino

Ghost Rider IV Goes Undercover 2005


Priporočene objave

glihkar potegnu z emule, pa mi ga noče odpret :( <_< plis povejte ker codec nej si snamem oz. kerga mate vi k vam dela .) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Jst sm pogledu uno k ma neki cez 300MB (347) mislm da! Je neki cez 45min dolga, na splosno pa morm povedat da so mi bli prejsnji deli bolj vsecni, ta zadnji je ze vse bolj kot film narjen....zreziran! Kamere postavljene na mestih kjer se tocno vidi da Z3 driver in R1 driver tocno vesta za kaj se gre :) No ja drugace pa fajn, ni mi zal da sm ga pogledu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

JAs sem potegnil dol tisti link ko mi je da thudercat, potegno sn ga z bitcommetom, zaj ko mi ga je dol potegnilo pa ga ne morem gledat ker je v tisti mapi kam ga je shranlo polno nekih datoteka, ene lahko odpreš z bsplayerjem pa jih negre gledat kaj bi lahko to blo??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JAs sem potegnil dol tisti link ko mi je da thudercat, potegno sn ga z bitcommetom, zaj ko mi ga je dol potegnilo pa ga ne morem gledat ker je v tisti mapi kam ga je shranlo polno nekih datoteka, ene lahko odpreš z bsplayerjem pa jih negre gledat kaj bi lahko to blo??

KAJ noben neve? Tu še mate sliko da vidite kaj mi je dol potegnilo.

neimenov171257.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni.

Imam sledec problem, do zdaj sem si ogledal le Ghost rider 1, za ostale dele sem ze slisal, ampak si jih se nisem ogledal. Z neta si jih ne morem potegniti dol, ker imam SiOL, je prepocasen.

Prosim vas za uslugo. Mi lahko kdo da natancne naslove in napotke, kje in kako dobiti Ghost Riderja z neta ( zelim Vse dele ). Prosil bom prijatelja, da mi on posname na DVD.

Najlepsa hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne odpirat tistih z malo kilobajtov - odpri tiste ki imajo več kilobajtov (vidim na sliki da je eden 1gigabajt - tisto odpri v BS)

Niti enega noče bsplayer odpret zaj mi dvix neke odpre začetno stran, ko maš play movie garage... samo ne filma :cry: :cry: :cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Niti enega noče bsplayer odpret zaj mi dvix neke odpre začetno stran, ko maš play movie garage... samo ne filma :cry: :cry: :cry: :cry:

Ti imaš dvd verzijo, zato moraš film odpret z dvd programom, npr. s powerdvd-jem. Mogoče gre pogledat tudi z windows media playerjem, če imaš novejšo verzijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!