Skoči na vsebino

Ghost Rider IV Goes Undercover 2005


Priporočene objave

.... ker jst sm ga z eMule dol potegnu, pa ga z nobenmu programom ne morm odpret!

jaz sem ga tudi od tam potegnil in dela BP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdle pogledu ghost rider-ja! ta človek je PSIHOPAT :OK:

Popravljeno . Popravil GrCaR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kr neki vseskup

režirano u nulo vse, tisto z zasledovanjem, halo, modeli se zmeraj ustavijo tam kjer so snemalci ob cesti.

Kao nevaren stunt na koncu, spet režirano, tovornjaka sta imela med sabo "ogromno" razdaljo, on pa je pripeljal direkt po črti. Če maš dva svoja človeka v tovornjakih, ki jih zaupaš ni to noben stunt. No ja, je. Če je tvoja ciljna populacija tam nekje do 16 let :P

V celem filmu sem zasledil da je enkrat bremzal res na polno, drgač pa nobenih zdrsov, vse v meji "varnega".

Se mi zdi da to res ni taprav ghostrider gor. Sicer pa glede na prejšnje verzije se niti ne bi čudil če bi bilo to res.

bah

Na SLO ceste naj pridejo snemat, bodo vsaj dostojno nadaljevanje lahko naredili.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem si ogledal film, kar vredi, človek se zna vredi pelat :) Bicikl tudi obvlada :D Burn-out pred parlamentom :OK: pa po tistih ovinkih se lepo pelje ko so kao najbolj znani na Švedskem :)

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pogledu in lahko rečem, da je totalno :BUA: :BUA:

Tole je pa kr neki bedno v naprej pripravljeno. Raje enko petkrat pogledam zaporedoma, kot še kdaj to štirko.

Se nekako strinjam s tem mnenjem. V 4. delu res ni bilo popolnoma nič šokantnega. Ghost rider enostavno ni več to kar je bil.. Mogoče tudi v dobesednem pomenu, kakor je bilo že omenjeno.. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdor upa 280 kmh med dvema tovornjakoma, naj prosim dvigne roko :)

:lol1:

K sm ta post prebral, sem imel obe roke u zraku :D . Ampak ne zato ker bi jest upal :eek: ... Zato ker sem se pretegoval :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdor upa 280 kmh med dvema tovornjakoma, naj prosim dvigne roko :)

Meni mi toliko niti ne stegne :D Si pa ne bi upal in tudi ne bi hotel .) Se mi vseeno zdi tako početje mal "bolano", je pa zanimovo za pogledat pred računalnikom :D

Pozdrav od Roberta

Popravljeno . Popravil Robert
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta del je meni tud krneki,..

Sledenje motoristu se zdi dolgočasno, kakor tudi vanabe drifting lord BMWju.... ostalo pa je bolj krneki... pogledal dem RIP in bil vesel danisem dljal DVD verzijo... pač, pomoje to tak deluje, da ko enkrat vidiš nekaj,.. te ponovitve le tega ne pritegnejop več tako,... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ali lahko nekdo, ki ima dvd verzijo, napiše strukturo fajlov (število datotek z različno končnico in vrsta končnice), točno skupno velikost filma in pa če mu dela dvd meni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem prejšnji post napisal, še preden sem video pogledal. Tip že zna peljat, vendar se mi vse skupaj zdi zrežirano in zmenjeno. S policaji vred. In ta vožnja mimo dveh tovornjakov, še zdaleč ni to, kar mu je uspelo pred par leti. Takrat je bilo spontano, danes pa zmenjeno .) Mu je videt, da se stara :D , pa tudi redi se :P V glavnem, ni več kar je bil .)

Se mi tale njegova nadaljevanja zdijo kot pri filmih, prvi del je mega, drugi deli so le senca prvega (ne zmeraj, vendar v večini primerov .) ).....

Pozdrav od Roberta

Popravljeno . Popravil Robert
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se opravicujem bom probu u 5ki pokazat kj nouga :P

no uglaunem... škoda k tole lovljenje ni blo resnicno oz. spontano, kr ideja je pa bla svetouna. em... ka se, jah nc, druga pa tak ni blo kj extra <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ali lahko nekdo, ki ima dvd verzijo, napiše strukturo fajlov (število datotek z različno končnico in vrsta končnice), točno skupno velikost filma in pa če mu dela dvd meni

post-141-1131835726_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdor upa 280 kmh med dvema tovornjakoma, naj prosim dvigne roko :)

Dej mi pravi motor jst pa bom izbral dva voznika tovornjakov ki jima zaupam pa bom so,ker to da je vse nastavleno da gres med dvema tovornjakoma ni zanimivo! :D

Prejsni deli GR so bli dost bol zanimivi ne pa ta 4 ko je nekaj cist XY

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdor upa 280 kmh med dvema tovornjakoma, naj prosim dvigne roko :)

Pomoje večina izmed tistih, ki so se vajeni ganjat po avtocesti s 300km/h. Pri ghostu je bila cesta itak prazna, z vozniki tovornjakov je bilo pa zmenjeno. Kar pomeni, da je bilo 100% da bosta tovorjaka peljala skozi naravnost in v enaki dogovorjeni medsebojni razdalji. Jaz se sicer vseeno ne bi upal poskusit kaj takega, ma verjamem da je pa veliko takih, ki jim to ne bi predstavljalo kakšnega večjega problema.. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej mi pravi motor jst pa bom izbral dva voznika tovornjakov ki jima zaupam pa bom so,ker to da je vse nastavleno da gres med dvema tovornjakoma ni zanimivo! :D

Evo, ti jaz posodim motor, ene 280 bi verjetn mogu it, ti zrihtaš tovornjaka, pa pri notarju overjeno pogodbo, da mi tvoja familija plača škodo na motorju, ker če se razlepiš je ti ne boš mogel. pa če preživiš da me ne boš tožil :)

A te še zanima :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se ni neki tip razbil pred leti do konca? Možno, da sam kaki drugi junci furajo naprej blagovno znamko...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se ni neki tip razbil pred leti do konca? Možno, da sam kaki drugi junci furajo naprej blagovno znamko...

Mislim, da si zmineštriral Blackprinca iz Pariza (sej mu je blo tako ime?) in Ghost Riderja. Oni prvi je pred leti pariško obvoznico na rdeč štrihnu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mja, sej tut pise v enmu GRju da fura v cast temu Prinzu. sicer sem jest tut slisal da se je GR ze ubil (ene parkrat hehe) pa da je GR ubistvu par norih mulcev, sam to so sam govorice ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!