Jump to content
  • Sign Up
Sign in to follow this  
YZFgeorge

Vse o vzmetenju

Recommended Posts

Zivnorc

ja prov no...bom pa napisal.

Jest imam skozi isto nastavljeno vzmetenje...če sem sam...al pa z mojo madam in vso garderobo v kufrih.

...in če sem sam, mi je fajn, ker gre malo bolj na trdo (tko..bolj na sportski)...če je pa moja zraven...ji je pa fajn, da ni preveč trdo, ker to mende dela celulit po celi rit.

...pa še zmeri včasih jamra, da ji je še vedno včasih malo pretrd...sploh, če sva se kje preveč najedla.

...jest ji pa rečem, da je to-to...da se ne da nič štelat....in da je to tak motor, da malo bolj ruka, zato se pa ne voziva po makadamih in granitnih kockah...

...ekola. Prispevek z dodano  vrednostjo.

Hepi?

Borutt
pred 1 uro, Zivnorc pravi:

ja prov no...bom pa napisal.

Jest imam skozi isto nastavljeno vzmetenje...če sem sam...al pa z mojo madam in vso garderobo v kufrih.

...in če sem sam, mi je fajn, ker gre malo bolj na trdo (tko..bolj na sportski)...če je pa moja zraven...ji je pa fajn, da ni preveč trdo, ker to mende dela celulit po celi rit.

...pa še zmeri včasih jamra, da ji je še vedno včasih malo pretrd...sploh, če sva se kje preveč najedla.

...jest ji pa rečem, da je to-to...da se ne da nič štelat....in da je to tak motor, da malo bolj ruka, zato se pa ne voziva po makadamih in granitnih kockah...

...ekola. Prispevek z dodano  vrednostjo.

Hepi?

Zdaj pa čisto razumem tisti njen pogled. Vzmetenje ga naredi takšnega :eek:

Zivnorc
pred 28 minutami, Borutt pravi:

Zdaj pa čisto razumem tisti njen pogled. Vzmetenje ga naredi takšnega :eek:

...tisto je blo zarad tvoje nove frizure....

sesir

Jz amortizacije za tisto redko v dvoje nisem spreminjal...le gume dopumpal...maksimalno na vrednosti,ki vas jih vecina itak vozi...

DAMI34
pred 42 minutami, Kugelschreiber pravi:

A je kdo mel/ima v vilicah te intiminatorje? Nekateri so hudo navduseni....

http://store.ricorshocks.com/

Znizani so seceda vsi, razen mojih hehehe

in btw, moderatorji, @DAMI34, @jskrablin, a ne bi morda te teme raj fuknili pod opremo? IMHO bol sodi med gume, verige in ispusne sisteme? 

evo premaknjeno med OSTALO

thumper
pred 43 minutami, Kugelschreiber pravi:

A je kdo mel/ima v vilicah te intiminatorje? Nekateri so hudo navduseni....

http://store.ricorshocks.com/

Znizani so seceda vsi, razen mojih hehehe 

wtf ??? Also, the preload spring tube needs to be cut down as said in the instructions. If you're on the heavy side, cut off 3/8" instead of 5/8." ?? 

Kugelschreiber
48 minutes ago, thumper said:

wtf ??? Also, the preload spring tube needs to be cut down as said in the instructions. If you're on the heavy side, cut off 3/8" instead of 5/8." ?? 

Marskateri original fedri so precej krajs od vilc, pa mas pod matico/nad fedrom distancnik.Kos obicajne cevi. Ce to fuknes not, pac skrajsas. 

thumper
pred eno uro, Kugelschreiber pravi:

Marskateri original fedri so precej krajs od vilc, pa mas pod matico/nad fedrom distancnik.Kos obicajne cevi. Ce to fuknes not, pac skrajsas. 

not? ven ?ven..skrajšaš ..nazaj not..ane..:D

Edited by thumper

krucymucy
3 hours ago, Snecer said:

daj mu ti povej, ko si večji rejser, da ta guma presega krucyja in njegovo tracerko, tudi če bo wilberse s koleščkom dobil.

Ne bom wilbersov s kolesckom dobil. 

Snečer
pred 6 minutami, krucymucy pravi:

YA537 za zadaj, za spredaj pa FKS504 in ustrezne vzmeti. 

ohlins ma samo 537, wilbers 640, ne bo v redu

pred 5 minutami, Kugelschreiber pravi:

snob!? hiperpro? pa s kje si ti? potočka zjalka?

kaj je narobe s hyperpro?

Kugelschreiber
2 minutes ago, Snecer said:

kaj je narobe s hyperpro?

napram kaki resni firmi za vzmetenje? Recmo d mi fliozofija one spring fits all nekak ne deluje PRO.  

krucymucy

Lahko bi dal listnato vzmet.

In potem, ce nalozis prtljago ali pa sopotnico, zadegas se eno ali dve tja vmes.

Edited by krucymucy

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• Quest
      Še tole maznem. Diši za znoret.  
    • XL varadero
      Ja menjaval letos pred 1500 km svečke, filter... in sem tudi pomislil če bi bil tukaj vzrok, vendar se mi je zgoraj omenjeno dogajalo že pred menjavo, saj sem mislil da bo z menjavo filtra, svečk tudi to izginilo, žal ni bil to vzrok. 🥴🤔☹️
    • amateur
      Danes sem drugič letos sedel na kolo in se odpeljal v smeri Lučin. Prvič sem šel do Planine, danes pa si nisem zastavil cilja, samo smer, omejitev je bila pa hrbet - kolikor bo zdržal. Z neba so ves čas padale posamezne kapljice, proti zahodu so bile vidne posamezne zelo lokalne plohe. Hrbet je držal in počasi brez naprezanja sem vmes prevozil ene 600 m 12% klanca in dospel na preval Pasja ravan.  Tu mi je takoj padlo v oči, da pri znamenju ni več ograje - zob časa jo je podrl, nadomestne ni (očitno ni ta pravega skrbnika znamenja). Za nazaj sem se moral obleči, se je kar shladilo. Te bom moral posnemati in malce bolj redno zajahati kolo.    
    • MARE 65
      Mamo kitajčka na gradbišču, je kolegica kihnila,  čez 5 minut je že imel masko na goflji...
    • C eagle
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!