Skoči na vsebino

Grobnik


a

Priporočene objave

Danes dvojna zmaga za Markota Jermana !! SBK in SS razredu, Camlek pa je zal odstopil.

kaj pa je bilo z camleku saj kakor gledam a je sploh štartal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tudi na to sem pomislil na vzmetje,ker jast imam na grobniku skoraj do konca na trdo.

S tole izjavo si vse povedal. Mislim, da je bolje, da ne sprašuješ več neumnosti :-).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prosim za izbris zgorajšnega posta....katerega avtor nisem jaz!!!!!!!!!!!!!

:S

...sm že spremenu geslo :S

Popravljeno . Popravil Gorgh
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To se sliši super. Katero gumo pa si kupil in koliko evrov si dal zanjo?

Ja jast sem dal na grobniku za GP RACER 211 mislim 182€.

Polej pa so mi vrnili 22% nazaj.

Samo je treba vedeti,da dolej so gume malo dražje.

Samo če jo moreš menjati ni druge.

L.P. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jast sem dal na grobniku za GP RACER 211 mislim 182€.

Polej pa so mi vrnili 22% nazaj.

Samo je treba vedeti,da dolej so gume malo dražje.

Samo če jo moreš menjati ni druge.

L.P. :OK:

Huh, so kar precej dražje.. Tudi po vračilu davka so še vedno dražje kot pri nas :) Ampak kot praviš, če je treba menjat je pač treba.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Huh, so kar precej dražje.. Tudi po vračilu davka so še vedno dražje kot pri nas :) Ampak kot praviš, če je treba menjat je pač treba.

Ja ma saj veš kako je to JURE če si dolej in ti gredo gume nimaš druge ali jih menjat ali pa gledaš druge kako se vozijo :D .

L.P. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DXR16 katero trdoto voziš sedaj po Grobniku (GP Racer) in kakšne čase dosegaš z njimi??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DXR16 katero trdoto voziš sedaj po Grobniku (GP Racer) in kakšne čase dosegaš z njimi??

Ja zdaj so mi naštimali dolej na grobniku nekje srednje mehko na zadnje sem se pa peljal 1.39. :D Tako,da bomo videli kako bo šlo 24.6.2010 na štajersko primorskem pokalu ma mislim,da se bom peljal kaj boljše. UPAM

:OK: L.P.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bostrom155

Ali si misliu trdoto gum,ker gume imam ponavadi .S. včasih dam tudi .M.

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja na gume sem mislil ja...

Hotel sem te vprašat zato,ker sem bil 9.6 dol in to prvič resno na pisti... imel sem gume Gp Racer D211 trdoto M... in moram povedat,da so mi zjutraj dobro držale, vozil sem se od 1.45 do 1.47.

V popoldanskem času pa se je začel pojavljati problem pri izhodu iz ovinkov,ker je začel zadek pri odpiranju plina drset...vse skupaj pa ni bilo tako hitro,da te gume teh časov ne bi prenesle (1.43) mislim,da se je asfalt toliko segrel,da bi moral imet mehkejšo zmes - torej Softtrance_19_hmm.gif .

Kaj misliš ti?? Ali je kar najbolje,da si kupim Gp-jke in se z njimi vozim bolj na sigurno...namreč ne bi hotel tvegat padca,ni mi interes postavljat nekih rekordov dol...je pa res,da se je lepo hitro ter varno peljat trance_40_thumbup.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja na gume sem mislil ja...

Hotel sem te vprašat zato,ker sem bil 9.6 dol in to prvič resno na pisti... imel sem gume Gp Racer D211 trdoto M... in moram povedat,da so mi zjutraj dobro držale, vozil sem se od 1.45 do 1.47.

V popoldanskem času pa se je začel pojavljati problem pri izhodu iz ovinkov,ker je začel zadek pri odpiranju plina drset...vse skupaj pa ni bilo tako hitro,da te gume teh časov ne bi prenesle (1.43) mislim,da se je asfalt toliko segrel,da bi moral imet mehkejšo zmes - torej Softtrance_19_hmm.gif .

Kaj misliš ti?? Ali je kar najbolje,da si kupim Gp-jke in se z njimi vozim bolj na sigurno...namreč ne bi hotel tvegat padca,ni mi interes postavljat nekih rekordov dol...je pa res,da se je lepo hitro ter varno peljat trance_40_thumbup.gif

Ja GP.211 so sigurno boljše dolej je pa tako,da bolj kot je vroč asfalt bolj morajo biti mehkejše gume(SOFT).Zato ti je z MEDIUM zjutraj dobro držalo,ko pa se je otoplilo ti je začela guma popuščat. :D .Naslednjič provaj SOFT boš vidu,da bo razlika ali GP.211.

:OK: L.P.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sm pa prvič letu v foto finiš uf......dobr zame mal slabš za makaronarja :P

crusty bravo čestitam :OK::worship::OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sm pa prvič letu v foto finiš uf......dobr zame mal slabš za makaronarja tongue.gif

Makaronarjem ni blo nč jasn.. hahaha.. mislim da se je drugouvrščeni talijan malo zamislil yes.gif

Bravo Crusty trance_05_banana.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sm pa prvič letu v foto finiš uf......dobr zame mal slabš za makaronarja :P

Sm se v petek mal vozu z ivotovim suzukijem, pa je bla res bolj švoh konkurenca...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dne 10.07.2010 in dne 11.07.2010 TESTNI DNEVI V SKLOPU RUN & RACE WEEKENDA NA GROBNIKU – RIJEKA – HRVAŠKA Z MARKO JERMANOM – TRIUMPH DAYTONA 675 (vodilni v prvenstvu Alpe Adria SS600 s 5 zmagami)

TESNI MOTOCILKLI: TRIUMPH DAYTONA 675, TRIUMPH STREET TRIPLE R, TRIUMPH BONNEVILLE SE. PREDSTAVITEV NAGRAJENEGA MOTOCIKLA TRIUMPH THRUXTON BY...BY DREAMACHINE. VABLJENI........

tako da nebo kdo rekel da ni vedel da se bo dalo daytono testirat, da bo odločitev pri nakupu lažjawhistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!