Skoči na vsebino

Grobnik


a

Priporočene objave

Mogoče kdo kaj več ve o Open day na Grobniku naslednji teden, oz. gre tukaj pač za proste vožnje, kdor hoče itd...

l.p.

Proste vožnje po želji, kdor hoče. Plačaš 1,2,3 ure ali cel dan in se voziš po mili volji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Proste vožnje po želji, kdor hoče. Plačaš 1,2,3 ure ali cel dan in se voziš po mili volji.

....iščem na grobnik.com kaj več detajlov pa ne najdem - koliko se kaj plača? ali smo "civilisti" dobrodošli? :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....iščem na grobnik.com kaj več detajlov pa ne najdem - koliko se kaj plača? ali smo "civilisti" dobrodošli? :rolleyes:

Nič bat, dobrodošli so vsi ki imajo cekine.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

No, pa mi je ratal se prvič peljat po tem slavnem Grobniku. Fino fino, sam eni tako letijo(te), da sem mislil, da mi bo nalepke dol potrgalo ob prehitevanjih. Sprednja 211 GP Racer trdote M je dobro delala in se skoraj ni obrabljala, zadnjo pa je preveč ropkalo po levi strani.

Laptimerja nimam. Ker koledar je prevelik za sabo vozit.:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včer na Open dayu, super je blo, popoldan glih ene 10 voznikov, pa max 5 na stezi naekrat.

sem bil po več letih pa me zanima tole: guma spredi Qualifier II in zadi navaden Qualifier, obe praktično novi. Vedno sem pazil, da nisem šel več kot 3-4 kroge hkrati, da je ne bi pregrel, pol pa za 10 minut dolj. Po enih parih takih ponovitvah se mi je v zagrebškem ene 2x zazdelo, kot da mi zadnjo gumo odnaša pa tud na drugi strani, kot da se mi motor čedalje bolj ziba iz ovinkov ven. a mi lahko kdo svetuje, a je to zarad gum, al fedrov? vozu, cbr600f, zadi nastavljen fedr trdota na 5 (original je 3, max gre do 7)?

pa še neki, pri ta zaprtih ovinkih se mi skoz dogaja da mi tačka nabija po tleh, sploh tam, kjer prej pribremzam pred ovinkom. a delam kaj narobe, se premal presedem al mam trdoto narobe nastavljeno? predstavljam si namreč, da je cbr600f kljub vsemu bil narejen tudi za na dirkališče, kljub temu da so seveda RR in ostale višje kar se tačk tiče...

časi nimam pojma, ampak zih ne pod 1m50...

hvala za kak konstruktiven odgovor.

ps: drgač je blo pa zakon, 21 stopinj in sonček... in ni ga lepšga občutka, ko se presedeš, nagneš, drgneš s kolenom in vlečeš vlečeš... :)))

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In zaradi gum in zaradi fedrov. Oboje ni za na grobnik :), verjetno je tudi olje slabo + počasno vračanje vzmetenja pa je cel poseden še od bremzanja in potem si na tleh.

Tačke so pa niske, tle nimaš kej razen menat, ali še bolše menjat motor.

Premal se siguren ne presedeš, večina se ji preveč, sploh pa sedež te honde zlo drsi, mal se naguziš pa si že cel dol.

Kar se mene tiče ja motor malo bol športen naked z plastikami. Cilam seveda na pozicijo sedenja.

Mogoče se ne zdi konstruktivno, ampak boš kmal pogruntal da drugač ne gre :D

Lepo pa da si se mel fajn, to je tud bistvo motorizma :)

Popravljeno . Popravil Dolenc™
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, pa mi je ratal se prvič peljat po tem slavnem Grobniku. Fino fino, sam eni tako letijo(te), da sem mislil, da mi bo nalepke dol potrgalo ob prehitevanjih. Sprednja 211 GP Racer trdote M je dobro delala in se skoraj ni obrabljala, zadnjo pa je preveč ropkalo po levi strani.

Laptimerja nimam. Ker koledar je prevelik za sabo vozit.:D

opa!!! :OK:

gina ali f4?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včer na Open dayu, super je blo, popoldan glih ene 10 voznikov, pa max 5 na stezi naekrat.

sem bil po več letih pa me zanima tole: guma spredi Qualifier II in zadi navaden Qualifier, obe praktično novi. Vedno sem pazil, da nisem šel več kot 3-4 kroge hkrati, da je ne bi pregrel, pol pa za 10 minut dolj. Po enih parih takih ponovitvah se mi je v zagrebškem ene 2x zazdelo, kot da mi zadnjo gumo odnaša pa tud na drugi strani, kot da se mi motor čedalje bolj ziba iz ovinkov ven. a mi lahko kdo svetuje, a je to zarad gum, al fedrov? vozu, cbr600f, zadi nastavljen fedr trdota na 5 (original je 3, max gre do 7)?

pa še neki, pri ta zaprtih ovinkih se mi skoz dogaja da mi tačka nabija po tleh, sploh tam, kjer prej pribremzam pred ovinkom. a delam kaj narobe, se premal presedem al mam trdoto narobe nastavljeno? predstavljam si namreč, da je cbr600f kljub vsemu bil narejen tudi za na dirkališče, kljub temu da so seveda RR in ostale višje kar se tačk tiče...

časi nimam pojma, ampak zih ne pod 1m50...

hvala za kak konstruktiven odgovor.

ps: drgač je blo pa zakon, 21 stopinj in sonček... in ni ga lepšga občutka, ko se presedeš, nagneš, drgneš s kolenom in vlečeš vlečeš... :)))

Kot ji je že Dolenc povedal; CBR 600 F je zelo zanimiv motorček (sem ga imal cca leto in pol), ni pa to ta pravi RR stroj za na stezo.

Sicer pa tudi na RR (letnik 08) znajo tace drajsat po tleh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo "pokal" z včerajšnega Grobnika :( :( :( .......prednja guma DUNLOP GP211 -medium l.2010....."super res" :headbang: :headbang: :headbang:

:eek:

Pa si varno prispel do boksov ali je šlo zraven še kaj po tleh?

Pa tako sem hvalil prednjo GP-jko kako je oh in sploh... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek:

Pa si varno prispel do boksov ali je šlo zraven še kaj po tleh?

Pa tako sem hvalil prednjo GP-jko kako je oh in sploh... :hmm:

.....ja na srečo ni šlo po tleh, še začuda :hmm: .......žica pa je dobr "zrihtala" BMW-ja :headbang: .....je kr nekaj škode :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....ja na srečo ni šlo po tleh, še začuda :hmm: .......žica pa je dobr "zrihtala" BMW-ja :headbang: .....je kr nekaj škode :(

A je bila to otvoritvena vožnja BMW-ja? Drugače pa sranje na kvadrat... :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....ja na srečo ni šlo po tleh, še začuda :hmm: .......žica pa je dobr "zrihtala" BMW-ja :headbang: .....je kr nekaj škode :(

to je žica k je v montažnem robu vn pogledala? :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ivo, k gume menja na grobniku je reku, da je glih en od dobrih dirkačev (nisem ujel imena oz. se ne spomnim 100% tko da nam nč poimensko govoril kdo) na vhodu v ciljno padu ker mu je prvo gumo razneslo ene 14 dni nazaj....

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes je v reškem ovinku in tistemu okoli hriba popoldne nekdo slikal. Če ga kdo pozna, ali ima njegov kontakt, ali pa če bi pač lahko samo dobil kako sliko bi bil zelo vesel. Vozil sem rdeče/srebrno Agusto F4.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes je v reškem ovinku in tistemu okoli hriba popoldne nekdo slikal. Če ga kdo pozna, ali ima njegov kontakt, ali pa če bi pač lahko samo dobil kako sliko bi bil zelo vesel. Vozil sem rdeče/srebrno Agusto F4.

Najbolje da pokličeš na Grobnik, mogoče je bil njihov "uradni" fotograf. Sem ga pa tudi sama opazila okoli treh v Zagrebškem ovinku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes je v reškem ovinku in tistemu okoli hriba popoldne nekdo slikal. Če ga kdo pozna, ali ima njegov kontakt, ali pa če bi pač lahko samo dobil kako sliko bi bil zelo vesel. Vozil sem rdeče/srebrno Agusto F4.

V sredo 13.10 sem slikal jaz. Par posnetkov drugih imam če je bil kdo tam lahko pošljem, drugače sem bil pa polno zaposlen z svojo bando. So bli kar hitro naokoli :)

Rdeče srebrnega pa nič ne najdem  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V sredo 13.10 sem slikal jaz. Par posnetkov drugih imam če je bil kdo tam lahko pošljem, drugače sem bil pa polno zaposlen z svojo bando. So bli kar hitro naokoli :))

Rdeče srebrnega pa nič ne najdem

Hvala za odziv, a jaz sem bil tam včeraj, 14.10. Pa drugič...

Sicer pa drugič na Grobniku, čas nekje 1.46-47. Gume GP Racer, tam enih 15 stopinj, prevelik strah na zaviranju, 8 let staro olje v vilicah, luft v zadnji nihajki ozirom ročičevju, pa še kak drug izgovor bi se našel, da pač ne upam dat gasa hehe...:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je mogoče kakšna fotka zelene ninje zx

10r l.05 ,sem bil dol 13.10,je pa res da je blo mal hladno,pa mal preveč vetra!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!