Skoči na vsebino

Grobnik


a

Priporočene objave

A je možno da ti je ugasnil motor in guma blokirala? Obrati tako nekako padejo po zvoku sodeč.

če gledaš obratomer, moped ugasne šele po par metrih drsenja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čisto nič ni narobe če so taki na pisti, tudi tisti z 2.30 na krog so dobrodošli, veliko bolje kot da bi "tiščali" po cesti.

ja se opravičujem mojemu "napačnemu izrazu"... blush.gif seveda je vsak dobrodošel , hotela sem samo povedat da bi jih mogl delit po skupinah, tko kot si napisu... wink.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja se opravičujem mojemu "napačnemu izrazu"... blush.gif seveda je vsak dobrodošel , hotela sem samo povedat da bi jih mogl delit po skupinah, tko kot si napisu... wink.gif

Barbi ti si tolk jezna vidm :D :D :D

Ja ni kaj sam sm si kriv in noben drug pač nism razmišljal da je padel v skupino en zelo počasen ob prehitevanju Frescure sem pač hotel za njim in ugotovil da "nekaj ne špila" žal prepozno :(

Res je "na pisto noret ter tiščat" in ne na cesto, vendar vsaj za švabe vem da imajo 120% časa najboljšega še vstopnico za dirko kar bi blo na tej dirki cca 1.48......ampak nima veze tale možakar je šel težko čez 2 min in sam sem kriv da tega nisem opazil.........bavarc preveč leti pol mi pa ostale stvari uidejo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma to so "klobasarji" ko rab 1.50 da naredi krog...blink.gif res ne vem zakaj jih spustijo na pisto... headbang.gif

in s kakšnim časom se ti voziš po grobniku, da misliš da imaš pravico dajat take sodbe?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in s kakšnim časom se ti voziš po grobniku, da misliš da imaš pravico dajat take sodbe?

Bravo Domina, to pa je tvoja prva izjava s katero se popolnoma strinjam! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola crusty,

o pišuka!!! sem imel pred časom zelo podobno situacijo na Panoniji, v 14ki, le da sem imel več sreče in uspel zbremzat :wacko:

pocajtejta se čimprej oba!!

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in s kakšnim časom se ti voziš po grobniku, da misliš da imaš pravico dajat take sodbe?

Glej Petra sej se v bistvu ne rabiš vozit po pisti, da vidiš, da organizacija oz. varnost peša pri takih amaterskih eventih..........enostavno v času tele krize je normalno da vzamejo vsak evro sam da se kdo prijavi pol pa a dirka, kroži ali pa kampira na pisti......žal tko je :(......smo pa žal amaterčki tud vsi ostali (sebe mam v mislih :D :D ) in na take situacije pač nismo pripravljeni vsaj ne na začetku dirke, tud mene je pojezilo kdo vse gre na dirko, ker prosti treningi so bili skoraj od 9-17h in se jih veliko dirke ni udeležilo, mogoče so presodili, da pa res ne sodijo zraven............ampak še enkrat da ne dolgovezimo s tem, sam sem kriv kaj čem :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bawarc je res stroj...283 po cilni :surrender:

Sandi hiter se pocajti pa nazaj trenirat :worship:

Tist komentar 1.50...da te vidim...že na pisto it že moraš imet jaj... B)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glej Petra sej se v bistvu ne rabiš vozit po pisti, da vidiš, da organizacija oz. varnost peša pri takih amaterskih eventih..........enostavno v času tele krize je normalno da vzamejo vsak evro sam da se kdo prijavi pol pa a dirka, kroži ali pa kampira na pisti......žal tko je :(......smo pa žal amaterčki tud vsi ostali (sebe mam v mislih :D :D ) in na take situacije pač nismo pripravljeni vsaj ne na začetku dirke, tud mene je pojezilo kdo vse gre na dirko, ker prosti treningi so bili skoraj od 9-17h in se jih veliko dirke ni udeležilo, mogoče so presodili, da pa res ne sodijo zraven............ampak še enkrat da ne dolgovezimo s tem, sam sem kriv kaj čem :(

Sandi, dobro veš, da ti noben ne privošči tega kar se ti je zgodilo... še najmanj pa jaz.

hotela sem samo to povedat, da bom jaz vesela ko se bom enkrat peljala 1.50, ker bo zame to dosežek... vsak ki je zdaj hiter na grobniku se je moral enkrat peljat 1.50. mislim, da ni noben začel z 1.35.

in zato me raz****** take izjave. še posebej pa od nekoga, ki je bil dvakrat na grobniku kot gledalec. take sodbe lahko dajeješ ti, lahko jih dajejo tisti, ki dirkajo na grobniku. ne morem jih pa dajat jaz in ne more jih dajat gospodična Bjondi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....žal se včeraj ni najbolje končalo......zame :(

lepa dirka, Repanšek, Frescura, jaz, Simonič vsi leteli skupaj 1.33 in se borili za zmago.......že v tretjem krogu ujeli zaostankarja katerega sem dobesedno spregledal......nisem vedel, da je krog zadaj in toooolk grozn počasen......žal sm ugotovil mal prepozno :( :( :(

Kar stisnilo me je, ko sem videla ta posnetek! Vsaka ti čast, ej, da si sploh uspel zavret ?!!??!! Marsikdo bi onega spredaj tako napičil, da bi oba letela po luftu.

Na srečo si ostal cel! Ufff. Občutek "hit by a truck" itak mine, motor pa boš tudi zaflikal, le glej, da boš do DeyZike parajt! :naughty:

Vsekakor pa moje spoštovanje za tvojo reakcijo! Eden redkih, ki ne išče izgovorov pri vseh drugih, sploh pa ne pri počasnem, ki je, vsaj po posnetku sodeč, vozil "precej prestrašeno".

ma to so "klobasarji" ko rab 1.50 da naredi krog...blink.gif res ne vem zakaj jih spustijo na pisto... headbang.gif

in s kakšnim časom se ti voziš po grobniku, da misliš da imaš pravico dajat take sodbe?

Domina, se popolnoma strinjam s teboj - ko sem prebrala ta komentar, mi je najprej prišlo na misel - opala, punca se pelje najmanj 1:30!

Deklica, bjondi, si se že peljala po kakšni pravi pisti? Grobnik, Pannonia ... ? Marofa ne štej sem. Ti povem, da je mene (po moji starosti sodeč imam mogoče celo daljši motoristični staž kot ti :rolleyes:) preklemansko strah sploh peljati se po pisti, da pa bi si upala omenjat rezultat 1:50 na Grobniku kot rezultat za "klobasarje"? Kaj misliš, da se boš ti takoj, recimo na Grobniku, iz prve peljala pod 3 minute?

Pojdi, probaj, pa boš videla, da je bila tvoja izjava vse prej kot na mestu.

Nič slabega ne mislim s tem, ampak včasih je treba vedet, da vsega pa ne moreš kar takoj obelodanit, še posebej ne, če nisi prepričana o čem govoriš.

Glej Petra sej se v bistvu ne rabiš vozit po pisti, da vidiš, da organizacija oz. varnost peša pri takih amaterskih eventih..........enostavno v času tele krize je normalno da vzamejo vsak evro sam da se kdo prijavi pol pa a dirka, kroži ali pa kampira na pisti......žal tko je :(......smo pa žal amaterčki tud vsi ostali (sebe mam v mislih :D :D ) in na take situacije pač nismo pripravljeni vsaj ne na začetku dirke, tud mene je pojezilo kdo vse gre na dirko, ker prosti treningi so bili skoraj od 9-17h in se jih veliko dirke ni udeležilo, mogoče so presodili, da pa res ne sodijo zraven............ampak še enkrat da ne dolgovezimo s tem, sam sem kriv kaj čem :(

Točno to, Crusty; organizatorji ne poskrbijo dovolj za varnost!

Vsak, ki se čuti sposobnega, ima pravico vozit se po pisti. Ampak, organizatorji enostavno ne bi smeli spustit na pisto kar vseh povprek.

Na srečo niso vsi dogodki tako šlampasto (kar se varnosti tiče!) organizirani, so tudi izjeme, z vodenimi skupinami za začetnike na pistah in z dobro premišljenim urnikom treningov in z dvema dirkama - za hitre in najbolj hitre. Na primer Dey-Zi Days. :yes:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....žal se včeraj ni najbolje končalo......zame :(

lepa dirka, Repanšek, Frescura, jaz, Simonič vsi leteli skupaj 1.33 in se borili za zmago.......že v tretjem krogu ujeli zaostankarja katerega sem dobesedno spregledal......nisem vedel, da je krog zadaj in toooolk grozn počasen......žal sm ugotovil mal prepozno :( :( :(

Uf, sam si pa imel tudi srečo v tem, da ni tisti s številko 32 zapeljal čez tebe, ko si mu bil ob boku oziroma malo pred njim. Želim ti, da se čimprej pocajtaš.

Sam BMW (seveda s sposobnim pilotom) pa res leti. :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V sredo je open day in napovedanih 15 stopinj. Namerava kdo it?

Mogoče bi šla pa res mal Backa pretegnit :hmm:

Popravljeno . Popravil svobodnaptica01
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A gre kdo za wikend 25,26,27.3.2011 dol na Yahosuka racing?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še moj komentarček na dogodek na "grbinah". Žalostno je, da jih nikakor ne "uspejo" sanirat. Res je zelo zaje**no tam zavirati na polno in ko sem gledal posnetek me je kar stisnilo. Največji krivec so za moje pojme grbine. Rečem lahko samo, da se je končalo več kot samo dobro. Sam sicer z motorjem nisem peljal Grobnika, sem ga pa z avtom (Renault Megane R26.R; dobro popoprano vozilce) in tiste grbine so res nadležne pri polnem zaviranju. Zadek postane zelo živčen in če zgrešiš linijo so težave tu. Si ne predstavljam kako to zgleda na motociklu. Je tudi v avtu precej dela, da ga obdržiš naravnost in ne preseneča me, da se jim nekateri raje izognejo oz. jih ne odpeljejo "na polno". Za primerjavo naj povem, da sem na ravnici dosegel nekaj čez 200km/h, 280 in več je pa že res drug svet. Srečno vsem in veliko užitkov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj je bil super dan za dirkanje, škoda sicer za 2 dokaj grda padca, en na ciljni in en v šikani.

Če bo kdo šel dol v kratem pa je iz LJ ali okolice bi ga prosil, če lahko dvigne oddajnik za lap timer, ki sem ga pozabil na škarpi.

post-6801-0-93484800-1300954298_thumb.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!