Skoči na vsebino

Grobnik


a

Priporočene objave

Osebe, ki so štartale ta forum so imele dober namen.

Žal se je sfižil, ker je zaradi takega prerivanja ostal gor večinoma od tebe navedeni kader, drugi pa so se sčasoma poslovili.

Samo temo gume si poglej; se mi ni zdelo niti vredno pisati, kljub temu, da so moji kolegi vozili celo gume iz prejšnje sezone svetovnih prvenstev, ker se tukaj rado začne z izzvivanji.

Jst sm se letos na Speed Weekendu s serijskim suzukijem 1000 peljal 1.35,696 tko da se da. aja pa moto vikend voznik sm.

Hvala Ti GSX-R1000, da dokazovanja Dexa ne postanejo resnica iz razlogov mojega prvega citata.

Popravljeno . Popravil antares
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem rekel da se ne da :) Samo, da ne brez tezav, je treba verjetno ze kar fajn do meje gnat pa tudi kaj prakse imet na Grobniku.. Verjetno nisi bil prvic tam? Ce pa, potem pa vsa cast, razmisli o malo bolj resnem dirkanju :)

dex, dej nehi pametovat ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje pa je tu pametovanje? Na Grobniku sem videl ze precej dirk in vem kaksni casi se vozijo dol in da je 1.36 res dober cas vreden zelo dobrega pilota. Vikend vozniki takih casov naceloma ne dosegajo brez tezav. So pa izjeme, kot povsod drugje.

Sploh pa jaz na tvojem mestu nebi o pametovanju, ker me dalec presegas :evilgrin:

Popravljeno . Popravil DeX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh pa jaz na tvojem mestu nebi o pametovanju, ker me dalec presegas :evilgrin:

Človek je verjetno celi mastn, ko mu ti predlagaš, naj razmisli o resnejšem dirkanju... verjetno res še ni o tem razmišljal, če dosega take čase na Grobniku ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mimogrede.

Motohappening na Grobniku se odvija pod geslom Racing for fun; se pravi, da se ne tera kot na tekmovanjih, ket tudi ekipe niso primerno sestavljene, da bi nekaj takega dopuščalo; poleg tehnične podpore.

Kljub temi vikend vozniki redno in s serijskimi motocikli dosegajo 1,37.

Samo na zadnjem motohappeningu:

navadni smrtniki: Tadej Horvat, Damjan Smrkolj, Emil Kotvica, Erik Matković 1,36.

semi-prof: Zujić, Kranjec, Kezić, Jović 1,34.

Najhitrejši čas je bil 1,32 s strani semi-prof (ni bil Rossi ali Pedrosa).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Človek je verjetno celi mastn, ko mu ti predlagaš, naj razmisli o resnejšem dirkanju... verjetno res še ni o tem razmišljal, če dosega take čase na Grobniku ....

Kaj ti ni jasno? Pohvalil sem njegov cas in njega kot pilota. Nekdo ki se pelje 1.35.xx si definitivno zasluzi pohvalo, pa ceprav samo od laika in opazovalca dirk kot sem jaz.

Popravljeno . Popravil DeX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje pa je tu pametovanje? Na Grobniku sem videl ze precej dirk in vem kaksni casi se vozijo dol in da je 1.36 res dober cas vreden zelo dobrega pilota. Vikend vozniki takih casov naceloma ne dosegajo brez tezav. So pa izjeme, kot povsod drugje.

Sploh pa jaz na tvojem mestu nebi o pametovanju, ker me dalec presegas :evilgrin:

A ti ne rabi nič dokazat? Zanimivo......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne pametuj :evilgrin: Na tem forumu imamo veliko uporabnikov, nekateri izmed njimi so si zelo podobni in imajo namisljene klone gor in takim pac ne verjamem na prvo besedo

Popravljeno . Popravil DeX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne pametuj :evilgrin: Na tem forumu imamo veliko uporabnikov, nekateri izmed njimi so si zelo podobni in imajo namisljene klone gor in takim pac ne verjamem na prvo besedo

je reku DeX, ki je prehiteval celo tiste frajerje s poliestri ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne pametuj :evilgrin: Na tem forumu imamo veliko uporabnikov, nekateri izmed njimi so si zelo podobni in imajo iste IP in takim pac ne verjamem na prvo besedo

ma ne, sedaj pa si celo računalniški strokovnjak; da si dobil ven IP in IPS naslov.

kako pa to gre?

Popravljeno . Popravil antares
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce bi se kdaj peljal na Grobniku bi tocno vedel o cem sem govoril. Nekateri so se obnasali na progi, kot da bi prvic sedeli na motorju. Sicer je to njihova stvar in vsa cast, da so se odlocili it pilit tehniko na dirkalisce. Ampak ce pa motorja niti toliko nisi vajen, da se ne upas normalno cez ovinek peljat, potem pa mislim, da dirkalisce kjer se dosega hitrosti skoraj 300kmh ni najbolj primerna destinacija za ucenje tega.. Mogoce bolj kaksna delavnica varne voznje, kaksen poligon, racelan, marof mogoce.. Zgolj moje mnenje :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se zdi grobnik simpl dirkališče, edino prvo bremzanje je pa hudič.. pa tretji ovin je zjahan, ostalo pa bp.

Ja luknja je čist enostavna, če hočeš dobre čase postavljat... :whistle: simple pa bp si ti. Še malo se gor vozi pa se pogovarjaj, ko boš šel pod 1.45.

Popravljeno . Popravil Terminator
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mogoce kdo ve, bo delitev na skupine na tem happeningu ista kot augusta in bodo 4 skupine?

Na strani od happeninga nisem nic nasel..

trening skupina 1 (hitri vozniki krog pod 1'43")

trening skupina 2 (hitri vozniki krog pod 1'53")

trening skupina 2A (hitri vozniki krog pod 1'53")

trening skupina 3 (srednje hitri voznik krog više od 1'53")

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pa gotovo. Girox je bolj moto-vikend voznik, ki ne hodi nabirat "slavo" na Grobnik, pa brez težav doseže 1,36.

1.36 se ne doseze brez tezav, sploh pa ne moto-vikend voznik, ki sklepam, da ne vozi po dirkaliscih in nima za to posebej pripravljenega motorja.. Je treba kar nekaj prakse, pa tudi pravi motor in gume. Zal..

Jerman je sel s stock r1 1.35 ce se ne motim, pa ni veliko takih kot on..1.36 je ze cas, ki se ga pelje tudi na kvalifikacijah in dirkah..

Mislim, da ti bo marsikdo od pravih dirkacev lahko potrdil tole, jih je tudi na motosvetu ene par..

Jst sm se letos na Speed Weekendu s serijskim suzukijem 1000 peljal 1.35,696 tko da se da. aja pa moto vikend voznik sm.

dex, dej nehi pametovat ...

Mimogrede.

Motohappening na Grobniku se odvija pod geslom Racing for fun; se pravi, da se ne tera kot na tekmovanjih, ket tudi ekipe niso primerno sestavljene, da bi nekaj takega dopuščalo; poleg tehnične podpore.

Kljub temi vikend vozniki redno in s serijskimi motocikli dosegajo 1,37.

Samo na zadnjem motohappeningu:

navadni smrtniki: Tadej Horvat, Damjan Smrkolj, Emil Kotvica, Erik Matković 1,36.

semi-prof: Zujić, Kranjec, Kezić, Jović 1,34.

Najhitrejši čas je bil 1,32 s strani semi-prof (ni bil Rossi ali Pedrosa).

Še par "časov" iz zadnjega 27. motohappeninga (for fun): (ni bilo prvenstvo ampak ZABAVA):

Matevž 1,32

Kec 1,33

Sasa 1,33

Boris 1,33

Giorgio 1,36

karim 1,36

Krešimir 1,34

Siniša 1,34

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1.36 se ne doseze brez tezav, sploh pa ne moto-vikend voznik, ki sklepam, da ne vozi po dirkaliscih in nima za to posebej pripravljenega motorja.. Je treba kar nekaj prakse, pa tudi pravi motor in gume. Zal..

Jerman je sel s stock r1 1.35 ce se ne motim, pa ni veliko takih kot on..

1.36 je ze cas, ki se ga pelje tudi na kvalifikacijah in dirkah..

Mislim, da ti bo marsikdo od pravih dirkacev lahko potrdil tole, jih je tudi na motosvetu ene par..

1.36 je že hudo hud cajt in tisti, ki lupajo, da temu ni tako nimajo pojma o pojmu!

"The C" naštudiran do amena na Grobniku pelje malce pod 1.29 - pejte si ga pogledat kako to zgleda v živo - sploh pa čez luknjo - ubitačno - ga ni frajerja in to daleč naokoli, ki bi trenutno Grobnik tako odvozil.

Najhujši možni cajt pa bi teoretično dosegel (in smo o tem že debatirali tukaj) za primerjavo Rossi ali katerikoli sedanji GP pilot in bi se zavrtel tam nekje okoli 1.24 ampak to je v bistvu za normalne riderje nedosegljivo - razen seveda tistih, ki menijo, da je 1.36 u izi. :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1.36 se ne doseze brez tezav, sploh pa ne moto-vikend voznik, ki sklepam, da ne vozi po dirkaliscih in nima za to posebej pripravljenega motorja.. Je treba kar nekaj prakse, pa tudi pravi motor in gume. Zal..

Sem sel se enkrat brat in vidim, da smo se napacno razumeli.. Pod moto vikend voznika sem razumel kot nekoga, ki se pac ob vikendih tera z motorji, kot je tudi razvidno iz moje objave.. Kot kaze pa se menimo o voznikih, ki se udelezujejo track dayev oz motovikengov na Grobniku. V tem je pa velika razlika, priznam :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še par "časov" iz zadnjega 27. motohappeninga (for fun): (ni bilo prvenstvo ampak ZABAVA):

Matevž 1,32

Kec 1,33

Sasa 1,33

Boris 1,33

Giorgio 1,36

karim 1,36

Krešimir 1,34

Siniša 1,34

Ja ti si pa res frajer. A imaš še kakšnega "prjatla", ki se hitro pelje?

Saša in HR ekipa spi, je in živi na Grobniku in tole, k si gor napopal so cajti okrog katerih se gibljejo fantje na zabavi ali pa če bi bilo to svetovno prvenstvo Grobnika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. Kot prvo si skrajšaj podpis, ker širi polje foruma čez meje ekrana.

2. Navedeni ljudje čez teden normalno delajo; Luiggi ima celo svoje podjetje, pa je drugo plasirani letos.

3. Tvoja zdolgočasenost v službi, ker ne veš kako zabiti čas, ki ti ga drugi plačuje, je sicer razvidna, ni pa je potrebno pitati ostalim.

Pozdravi

Antares

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce bi se kdaj peljal na Grobniku bi tocno vedel o cem sem govoril. Nekateri so se obnasali na progi, kot da bi prvic sedeli na motorju. Sicer je to njihova stvar in vsa cast, da so se odlocili it pilit tehniko na dirkalisce. Ampak ce pa motorja niti toliko nisi vajen, da se ne upas normalno cez ovinek peljat, potem pa mislim, da dirkalisce kjer se dosega hitrosti skoraj 300kmh ni najbolj primerna destinacija za ucenje tega.. Mogoce bolj kaksna delavnica varne voznje, kaksen poligon, racelan, marof mogoce.. Zgolj moje mnenje :)

Ti, kaj si pa pol delal v ta počasni grupi? Bi pa ja šel v ta hitro grupo, bi videl kako poka mimo tebe.........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V to ne dvomim :) Pa tudi ce bi imel motor, ki bi zmogel cas za v hitro grupo, se vseeno nebi prijavil tja, ravno zaradi omenjenega, ker bi bil samo ovira. Si bom raje nabral prej se malo prakse in znanja, se strinjas?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V to ne dvomim :) Pa tudi ce bi imel motor, ki bi zmogel cas za v hitro grupo, se vseeno nebi prijavil tja, ravno zaradi omenjenega, ker bi bil samo ovira. Si bom raje nabral prej se malo prakse in znanja, se strinjas?

Strinjam..... :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

antares, en namig: zbrskaj še čase taistih fantov na alpe adrii in primerjaj s temi na motohappeningu :winkiss:

Malo bolj se razloži, ker ne vidim, kaj želiš povedati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!