Skoči na vsebino

Grobnik


a

Priporočene objave

Kaj profesionalac, slišim da ti gre samo en ovinek... in še to pri 60km/h :worship:

Mislim, da je svoj prvi grobnik peljal pod 1.40 :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ewo motohapening 12.-14.10.....če bo le vreme js grem, tokrat tut na dirko. :)

Zakon, skoraj ziher pridem dol, ce bo motor prodan pa z avtom zijala past :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da je svoj prvi grobnik peljal pod 1.40 :naughty:

Sicer se strinjam da Nejc zelo dobro pelje tudi kje drugje, ne samo po ridah, ampak to pa mislim, da bo bolj tezko drzalo. Misty ima z dirkalno R6 in xxx kilometri po pistah Grobnik 1.38.xxx ce se ne motim, ker je to huuudooo dober cas vreden res dobrega in izkusenega pilota!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem vam kar fauš :naughty:, jaz bi tudi prišla pa sem morala delati :unsure: .

Drgač pa Pomurci razturali Gibičar in Tapajner :worship: :worship: :worship: :worship: , kar tako naprej :OK: :OK: :OK:

Seveda je super, če sta pa Lojza v hrbet gledal..... :naughty: Ni kaj, stari se pele, da gate pajtla (glas Duce-ta)...... :evilgrin: Sploh pa start iz 9 štartne pozicije........

post-6744-1189853258_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil xr800
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic:

originalni je na svojem prvem grobniku naredil enak čas kot sem ga sam na prvem obisku grobnika, t.j. 1.47 pa neki drobiža.

Tudi na cesti sem vozil z njim in VEM da vozi lepo, daleč od tega da bi bil nadrkan en ovinek, haloooooooo

Gužvo pa delam tudi sam kdaj, predvsem na ridah ko speljem z mrzlo gumo. Preudaren šofer takrat pelje počasi in se ne sekira če mu kak naked tišči v rit, vozniku na njem pa skoraj prihaja od navdušenja ker je ujel cestaka :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, pa še to gre vsakič na polno čez črto :slap: (videl samohvalni film na YouToube),.............si predstavljaš kaj bi blo ,če bi blo pri črti konec asfalta, jao,jao........in on je zdej pameten

pol pa preberem na forumu "kačje ride", da je bil v napoto dvema naked bikema, ko so seveda prišli izven območja poligina kačje ride...

Hehe, zakaj me potem nista prehitela?

Pred tablo za naselje, je pa res lahko prehitevat.

Pa pol sta si roke dajala pa nek,i LOL, ne me smejat.

Kok sta dobr vozila :lol: :lol: :lol:

Po grobniku ga poščijem

Popravljeno . Popravil Original-One
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem pa zakaj je Tomaž Koršič ki letos vozi AA SuperSport600 z Yamaho R6, letnik 2000 vozil svojo prvo vožnjo na grobniku okoli 1.40 ... pred tem pa je dirkal s skuterji, + to da ma svoj osebni rekord 1.35.9xx

vse je mogoče, če je voznik talentiran ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja, zihr je tko, jst tut mislim da je najboljši

Jst pa mislm, da ti nimaš pojma in še ktm ne gre nikamor. pa kaj pol?

Par let nazaj si bil pameten, da zna vsak pelat en ovink, čez par dni pa spraševal, kako se pelje na koleno.

čez par let, (ride vsak dan drku) prideš pa pokazat, kaj znaš?

bravo

greva na grobnik?

Popravljeno . Popravil Original-One
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk enga prepucavanja. :headbang:

Motor je za užitek, kdor se pa dokazuje drugim je pa kret...

Men se zdi grobnik simpl dirkališče, edino prvo bremzanje je pa hudič.. pa tretji ovin je zjahan, ostalo pa bp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda je super, če sta pa Lojza v hrbet gledal..... :naughty: Ni kaj, stari se pele, da gate pajtla (glas Duce-ta)...... :evilgrin: Sploh pa start iz 9 štartne pozicije........

Hja xr800 to si res lepo napisal, tukaj moram smo še nekaj dopisat in sicer da je v treh krogih prišel iz 9 štartne pozicije na prvo mesto(med drugim tud vzel Gibičarja in Tapajnerja) in nato tudi zmagal.

Luigi še enkrat si dokazal da si iz tapravega testa----> beriboljstarboljnorpress :worship: :yea1: :yea1:

ps: tud ta njegov duče je že malo daleč od defaulta, danebokomuprevečšpehraselpress. :blink: :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

U, možno. Pa še zmerej jih veliko ne gre pod 1.50. sploh pa ne na prvem grobniku

kaj da ne... usak amater z ss motorjem... preverjeno 13.9. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja xr800 to si res lepo napisal, tukaj moram smo še nekaj dopisat in sicer da je v treh krogih prišel iz 9 štartne pozicije na prvo mesto(med drugim tud vzel Gibičarja in Tapajnerja) in nato tudi zmagal.

Luigi še enkrat si dokazal da si iz tapravega testa----> beriboljstarboljnorpress :worship: :yea1: :yea1:

ps: tud ta njegov duče je že malo daleč od defaulta, danebokomuprevečšpehraselpress. :blink: :blink:

He, he...... zato pa sem kronološko prilepil slikice......povedo več kot tisoč besed.... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem že pred časom rekel da je MS forum prava farsa postal :glare:

:headbang: piz..a se neki jebete, ko da ste sami rossiji pa stonerji,pa nevemka!

važno je, da se človek pele, pa da uživa pa da se domov cel prpele!! če ste pa vsi neki piloti, pol pa ite prave dirke vozit, pa se tam dokazovat, ne pa da tu smetite, mater!!

lp6

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pusti nejca on sploh motorja ne zna pelat,

Sm slišu da ti po grobniku obvladaš, a bi se lahko kdaj za inštrukcije zmenla?

Lahko ti men mal pokažeš, bom mogoče kakšno sekundo notr dobil.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugič se bom pa bolj pripravil, predvsem boljše gume, pa na dirko...

Morda še bolj kot gume je pr tvojem motorju problematično vzmetenje...

Ej kdo je pa najhitrejši štajerc zaj?? :whistle:

Simon Ručigaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!