Skoči na vsebino

Grobnik


a

Priporočene objave

Kako je blo dons na grobniku?? Sem prekasno vstala in nism pršla do dol....

ufff noro je blo :OK: ..velik :beer2: je blo ... uživancija 300 na uro :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ima gdo mogoče kakšne slike iz 27-ga motohappeninga.Če pa jih mogoče gdo ima če bi jih lahko objavil. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nene, nisem vozil, oz. me niti ni bilo dol

gledam danes kaj sem zamujal pa vidim tole in sam :eek:

res huda fora :D

se še sedaj režim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Minca se mi zdi, da si mal pomešala jabolke in hruške....če govorimo o najhitrejšem krogu, pol je treba gledat najzmoglivejši motor.

Se prav SBK z Bertom na zicu in SIDECAR z posadko, ki je v soboto nardila čas 1.30.xx.

Moje osebno mnenje pa je, da je solo motor na Grobniku hitrejši.

No sej ni tolk pomembn, važn je, da je stava padla in da se PIJE lahk zdej! :naughty:

Tole žigosam :beer2: potem pa lahko naprej razpravljamo :worship: :fight1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OBVESTILO ZA VSE LJUBITELJE GROBNIKA - 13.09.2007

AMD TAM in MC SAVINJA organizirata vožnjo na Grobniku!

Prireditev bo potekala podobno kot 25.06.2007. Cena udeležbe je v predprodaji 65€, zadnji teden pred prireditvijo 80€ (od 06.09.2007 naprej) in na dan prireditve, če bodo še prosta mesta, je cena enotna 100€ za vse, ki se nam bodo priključili.

Od 8.00 naprej lahko dvignete štartne številke, nato pa od 9.00 naprej hitri - počasni -hitri - počasni.... v polurnih intervalih.... Okoli poldneva bo tudi panoramska vožnja za vse, ki bodo to želeli.

Ob 15.30 začnejo dirke, najprej klubska dirka MCM, vozi se skupaj v razredih 600 in 1000, a točkuje se vsaka klasa posebej, nato pa 2. dirka za Štajerski pokal v razredih 600 in OPEN, nato pa dirka Primorcev itd. itd. Prvi trije na dirki prejmejo pokale. Prav tako bomo podelili pokale prvim trem v skupnem seštevku prve in druge dirke za Štajerski pokal.

Vsi dirkači, ki jim je žal, da so zadnjič manjkali, so že obljubili, da tokrat sigurno pridejo...

Prijave in informacije v MB na 041 774 683, drugače pa prijave in predplačila zbiramo tudi v Celju in Novi Gorici.

Rezultate 1.dirke za Štajerski pokal z dne 25.06.2007, čase zmagovalcev in fotografije si lahko ogledate na spletni strani AMD TAM - Moto Cluba Maribor

Popravljeno . Popravil torpedo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se je vozil ze kdo po Grobniku z Michelin Pilot Power? Ce se je, me zanima predvsem kako je s pregrevanjem gume..

Hvala, DeX

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se je vozil ze kdo po Grobniku z Michelin Pilot Power? Ce se je, me zanima predvsem kako je s pregrevanjem gume..

Hvala, DeX

Vsaka guma namenjena cestni rabi se ti bo na Grobniku pregrevala ...

P.S.: Nisem še vozil Pilot Power, le moje mnenje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js bi šel z banditom 1200 serijski mal na dirkališče sprobat. Pa sem gledal urnik in je vse zasedeno al kaj? enako za avstrijo... Any ideas?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js bi šel z banditom 1200 serijski mal na dirkališče sprobat. Pa sem gledal urnik in je vse zasedeno al kaj? enako za avstrijo... Any ideas?

Piste rezervirajo različni organizatorji. Proti plačilu organizatorju (ki je ponavadi nižje od tistega, ki ga plačaš direktno dirkališču, če je le-to nezasedeno), lahko voziš v njihovi organizaciji.

V kolikor uspeš dobiti informacije o organizatorju (na 'www.pannonia-ring.com' so objavljeni, za Grobnik je malo težje), se lahko z njimi dogovoriš glede vožnje.

10.9. imaš nekaj takega na Pannonia Ring-u (Yamaha R-Days - sprejmejo tudi ne-Yamahe, imajo pa dobro organizirane skupine, tako da tudi popolni začetniki vozijo brez nevarnosti), 13.9. pa na Grobniku v organizaciji Moto Kluba Maribor.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!