Skoči na vsebino

Grobnik


a

Priporočene objave

pozdravljeni

mi smo se prijavli na motohapening ze prejsnji teden vozit gremo prvič sli bomo v petek in bomo do nedelje spodaj baje da se na grobniku tudi zelo krade opremo in cez noc tudi motorje

zanima me kaksne imate izkusnje in kako najbolje taksne stvari preprecit

lp in ze v naprej hvala za odgovore

Mi do sedaj nismo imeli nobenih problemov.So pa kolegu ukradli čelado ampak jo je dobil nazaj, sposodil Slovenec . :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi pa imel vrpasanje glede cen na grobniku. =?

1x med tednom bi skucil mal o dol pa me zanima koiliko pride da se vozis npr 1h po pisti oz koliko je najmanj da si alhko na pisti no saj veste kaj mislim koliko stane in kaksni so pogoji se pravi verjetno kombinezon in sekaj=?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi pa imel vrpasanje glede cen na grobniku. =?

1x med tednom bi skucil mal o dol pa me zanima koiliko pride da se vozis npr 1h po pisti oz koliko je najmanj da si alhko na pisti no saj veste kaj mislim koliko stane in kaksni so pogoji se pravi verjetno kombinezon in sekaj=?

je blo že veliko napisanega..prebrskaj nazaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi pa imel vrpasanje glede cen na grobniku. =?

1x med tednom bi skucil mal o dol pa me zanima koiliko pride da se vozis npr 1h po pisti oz koliko je najmanj da si alhko na pisti no saj veste kaj mislim koliko stane in kaksni so pogoji se pravi verjetno kombinezon in sekaj=?

1 ura 45 EUR, 6 ur 125 EUR, 1 dan 150 EUR

Oprema: usnjen eno ali dvodelni kombinezon, rokavice, škornji, čelada

Cene veljajo takrat, ko so prosti treninigi. Če je pista zakupljena, se lahko dogovoriš za drugačno ceno s tistimi, ki so jo zakupili.

Happy ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 ura 45 EUR, 6 ur 125 EUR, 1 dan 150 EUR

Oprema: usnjen eno ali dvodelni kombinezon, rokavice, škornji, čelada

Cene veljajo takrat, ko so prosti treninigi. Če je pista zakupljena, se lahko dogovoriš za drugačno ceno s tistimi, ki so jo zakupili.

Happy ?

zelo happy. Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 ura 45 EUR...

Cene veljajo takrat, ko so prosti treninigi. Če je pista zakupljena, se lahko dogovoriš za drugačno ceno s tistimi, ki so jo zakupili.

In v kako smer je ponavadi drugacna cena ce je pista zakupljena? Proti gor al proti dol? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In v kako smer je ponavadi drugacna cena ce je pista zakupljena? Proti gor al proti dol? :)

Proti dol...

do cca 100€ za cel dan...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni

mene zanima kje se da videt slike od zadnjega motohappeninga sem gledal na njihovi uradni strani pa ni nič

lp,hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In v kako smer je ponavadi drugacna cena ce je pista zakupljena? Proti gor al proti dol? :)

Odvisno od tega koliko je ljudov na pisti, ponavadi je res na dol. Sem pa bil na Grobniku, ko so imeli Italijani zakupljeno pisto in me zaradi gužve za noben dnar niso hotli gor spustit. :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdravljeni

mene zanima kje se da videt slike od zadnjega motohappeninga sem gledal na njihovi uradni strani pa ni nič

lp,hvala

Boš moral malo počakat. Verjetno kakšne 2 ali 3 dni (vsaj). Saj si ravno domov prišel, imaš še vse živo v spominu :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odvisno od tega koliko je ljudov na pisti, ponavadi je res na dol. Sem pa bil na Grobniku, ko so imeli Italijani zakupljeno pisto in me zaradi gužve za noben dnar niso hotli gor spustit. :cry:

Kadar imajo Italjani zakupljeno pisto, je ponavadi cena za cel dan 100€+20€ prova comparativa, beri dirka.. res pa je, de je to skoraj vedno med tednom, in res je, da je razprodano kak teden prej. V poprečju je slovenska udeležba borna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

gužva je ponavadi manjša na teh zelenih dnevih. Če so zeleni dnevi pred kakimi večjimi moto dogodki ali kaj podobnega potem to ne drži več.

Ker gre za proste treninge, se nikoli ne ve koliko folka pride. Morda preveri še na forumu www.motori.hr, če ne gre kakšna organizirana skupina jutri dol, pol zna bit tudi kar nekaj folka na pisti. Spet odvisno pri koliko udeležencih se zate začne gužva :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislm d sm zakluču z vožnjo na grobniku za ta let :unsure: ...... ampak nikol se ne ve :D

Popravljeno . Popravil Jeger
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
16. 08. 2007. (09,00 – 17,00h)

PROSTI TRENING

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa 24,25,26 k je motohappening? Bo šel kdo in če je že kdo bil naj mau pove kako je blo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa 24,25,26 k je motohappening? Bo šel kdo in če je že kdo bil naj mau pove kako je blo.

ponavad je gužva..ampak dobr žur..po šesti ne dobiš nikjer nič več za jest razen če sam delaš..včasih tut komu kej ukradejo..lahko je super lahko je sranje..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislm d sm zakluču z vožnjo na grobniku za ta let :unsure: ...... ampak nikol se ne ve :D

Lejga, lejga sploh mu ne da več miru tale Grobnik :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pridem

Preden prodam, da še enkrat po tleh fuknem :P

papod1:45moretudit

Popravljeno . Popravil Original-One
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no jst pa pridem ju3 zjutraj na Grobnik, mal pogledat Tomaža Koršiča in držat pesti, da bo dec spravu čs na 1.35.xxx ... že v svoji prvi sezoni oz. se mi dozdeva da šele na svojem petem (5) obisku na grobniku ;) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čez nekaj minut odrinem!! :kva2:

in boš tudi zeloo hitro nazaj :rolleyes:. Bratje hrvatje so pozabili pripisati, da je FP za rajo samo dopoldne (do 12.30) potli pa po kategorijah za tekmovalce AA, katerim se lahko glede na zmogljivosti mopeda pridružiš in plačas sitnih 40 € za tiste pol urice tekmovalne družbe ...... :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!