Skoči na vsebino

Grobnik


a

Priporočene objave

Tkole smo pa včeri skor 10min stal pr 38 stopinjah, makaronarjem se je mal skisalo pod piskri pa so pomešal kje kdo stoji "a je 5 pred 9 a za 9 :(" jih je Bobo rihtal k v vrtcu :D :D

dsc1129w.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam ti pa spet s prve pozicije in na koncu zmaga

sem šel pogledat, če boš tam pa, če maš slab dan :P:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem šel pogledat, če boš tam pa, če maš slab dan :P:D

sj sm ga mel da se tud na dirko nisem kvalificiral

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to so zadnjič delal z bageri tam... :slap: Jaz pa sem že sanjal, da se bodo lotili kakšne resne obnove.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni.

Če bo vse po sreči, grem čez dva tedna prvič na Grobnik in ker prdevidevam, da bo vroče, me zanima, če je že kdo vozil z zadnjo Dunlop D211 GP Racer medium, ko je bil asfalt zelo vroč?

Zanima me, če se je guma hitro pregrela in če bi bilo bolje vzeti trdoto soft?

O D211GP sem že razmišljal, vendar so drage in za prvič menim, da bo D211 GP Racer dovolj.

Lep pozdrav.

Popravljeno . Popravil Urban K.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni.

Če bo vse po sreči, grem čez dva tedna prvič na Grobnik in ker prdevidevam, da bo vroče, me zanima, če je že kdo vozil z zadnjo Dunlop D211 GP Racer medium, ko je bil asfalt zelo vroč?

Zanima me, če se je guma hitro pregrela in če bi bilo bolje vzeti trdoto soft?

O D211GP sem že razmišljal, vendar so drage in za prvič menim, da bo D211 GP Racer dovolj.

Lep pozdrav.

Mislim da za prvič ne bo nobenga problema...razen če boš vozil veliko zaporednih krogov, boš pa itak začel čutiti, da hoče spodrsavati ko bo "pregreta" :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za prvič bo gotovo dovolj, če bo krožil tam 1.45 ali nekaj nižje ne bo težav. Fajn je če imaš grelce, ker je obraba manjša. Bil sem s tako gumo tam ko ni bilo ravno vroče za umret, ampak asfalt se je vseeno kar precej segrel in ni bilo težav.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni.

Če bo vse po sreči, grem čez dva tedna prvič na Grobnik in ker prdevidevam, da bo vroče, me zanima, če je že kdo vozil z zadnjo Dunlop D211 GP Racer medium, ko je bil asfalt zelo vroč?

Zanima me, če se je guma hitro pregrela in če bi bilo bolje vzeti trdoto soft?

O D211GP sem že razmišljal, vendar so drage in za prvič menim, da bo D211 GP Racer dovolj.

Lep pozdrav.

Vozu z njo še čist k je bla nova na Slovenskem dnevu, pa potem še na Štajerskem, pa držala brez kakršnga koli problema... :D

Mogoče kdo ve bo kak event na Grobniku v avgustu tm nekje od 1. -22. k je približn podobn tema dvema? :P

Popravljeno . Popravil MoTo G_P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni.

Če bo vse po sreči, grem čez dva tedna prvič na Grobnik in ker prdevidevam, da bo vroče, me zanima, če je že kdo vozil z zadnjo Dunlop D211 GP Racer medium, ko je bil asfalt zelo vroč?

Zanima me, če se je guma hitro pregrela in če bi bilo bolje vzeti trdoto soft?

O D211GP sem že razmišljal, vendar so drage in za prvič menim, da bo D211 GP Racer dovolj.

Lep pozdrav.

lani so z njimi vozili tudi 1.36 na dunlop cup-u, tako da brez problema, guma bo držala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Sušnik, nehi vabt :) že tko bo preveč konkurence :D haha

Ah kje, vsi se bojo usral k bojo Batmana na Grobniku vidl :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sušnik, nehi vabt :) že tko bo preveč konkurence :D haha

hahah, kaj še nimaš dost pokalov? nekatere bo treba tut dejansko zaslužit :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahah, kaj še nimaš dost pokalov? nekatere bo treba tut dejansko zaslužit :D

je bil ravn prejšnji teden kosovni odvoz v naši ulci pa je zdej plac za novo kramo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!