Skoči na vsebino

Grobnik


a

Priporočene objave

Evo gotov gremo dol v sredo, pa me zanima če bo vredu Dunlop KR Strong, al je že bolj temperatura za Medium?

lp

A ma kdo še za en moped prostora jaz bi šel tud!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ma kdo še za en moped prostora jaz bi šel tud!

Kaj pa je v sredo??? free trening?? tudi mene vleče da bi šel??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vi kr pejte vsi v sredo bom mel jaz vec placa na pisti v cetrtek, ze nekaj casa nism vozu pa ziher nerodn na fertik :D :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ma kdo še za en moped prostora jaz bi šel tud!

Žal ne, s kolegom sva si že komej zase dobila prevoz :S

Kaj pa je v sredo??? free trening?? tudi mene vleče da bi šel??

Prosti trening ja! :)

vi kr pejte vsi v sredo bom mel jaz vec placa na pisti v cetrtek, ze nekaj casa nism vozu pa ziher nerodn na fertik :D :D

Dobr je, saj strah me nav kdaj bo bmw mim mene dobesedno prletu! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vi kr pejte vsi v sredo bom mel jaz vec placa na pisti v cetrtek, ze nekaj casa nism vozu pa ziher nerodn na fertik :D :D

boš spet pretreniran pršu na dirke z muskelfibram nisi 100%

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vi kr pejte vsi v sredo bom mel jaz vec placa na pisti v cetrtek, ze nekaj casa nism vozu pa ziher nerodn na fertik :D :D

Crusty, sm znaka se drž .)

post-16032-0-10455100-1331745585_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil SharpNinja
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nina nč bat že kr dolg nism vozu bo šlo bolj po jajcih, ga bo Jurček verjetno bolj tiščal :D

Komaj smo ga skup dal je "recesijsko" kr brez barve :D

Vsekakor je bla pa tale tvoja torta najboljša!

Ufff briljantno! Ne rabiš barvat, samo kakšen lep design pa nalepke in maš poleg vrhunske konjenice, še najlepši motor :), prispevam izrez in material, če si za, javi :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nina nč bat že kr dolg nism vozu bo šlo bolj po jajcih, ga bo Jurček verjetno bolj tiščal :D

Komaj smo ga skup dal je "recesijsko" kr brez barve :D

Vsekakor je bla pa tale tvoja torta najboljša!

140320121216a.jpg

Sj veš, za najboljše sam najboljše ;)......barve pa res ne rabš gor dajat, bi od hitrosti še dol se zdrgnla hehe....pa po gumah, da bo še za drugič kj ostal :grim

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nina nč bat že kr dolg nism vozu bo šlo bolj po jajcih, ga bo Jurček verjetno bolj tiščal :D

Komaj smo ga skup dal je "recesijsko" kr brez barve :D

Vsekakor je bla pa tale tvoja torta najboljša!

140320121216a.jpg

Hudo zgleda sam še mal karbona manjka za dekoracijo,kakšen sprednji in zadnji blatnik,okvir,vilice pa seveda dekli obvezno,če kaj od tega rabiš me lahko kontaktiraš ti zrihtam kakšno recesijsko ceno!

Lp pa po pameti na Grobniku!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kewo zakon :OK: še posebej za delat čase je to dobro,da ni gužve :grim ..

035-1.jpg

Evo jajca že v štartu! Danes hočem malo poštimat motor za že prijavljeno mesto za soboto in vidim lužo iz vilci dol :( In to že v drugo zo!!! Upam da do sobote menjamo semeringe...

Popravljeno . Popravil DXR16
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kewo zakon :OK: še posebej za delat čase je to dobro,da ni gužve :grim .. 035-1.jpg Evo jajca že v štartu! Danes hočem malo poštimat motor za že prijavljeno mesto za soboto in vidim lužo iz vilci dol :( In to že v drugo zo!!! Upam da do sobote menjamo semeringe...

A spet maš problem z vilcam? Že lani ti je scalo :) No upam da ti uspe poštimat in se vidimo v soboto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo jajca že v štartu! Danes hočem malo poštimat motor za že prijavljeno mesto za soboto in vidim lužo iz vilci dol :( In to že v drugo zo!!! Upam da do sobote menjamo semeringe...

en nasvet: čez zimo pojdi v garažo in enkrat na teden stisni prvo zavoro in se malo obesi na vilice, tako da grejo ene 10krat gor in dol..semering spusti ker se z zunanje strani presuši

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A spet maš problem z vilcam? Že lani ti je scalo :) No upam da ti uspe poštimat in se vidimo v soboto.

Ja sem malo zajebu,ker sem menjal samo eno vilco namesto kar komplet! Zdaj pa mi je na drugi strani šla... Ma res upam ja,da poštimam...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

en nasvet: čez zimo pojdi v garažo in enkrat na teden stisni prvo zavoro in se malo obesi na vilice, tako da grejo ene 10krat gor in dol..semering spusti ker se z zunanje strani presuši

Ja vem ja,ma bol me jezi,da se vedno kaj zajeba prav takrat,ko ni treba....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

en nasvet: čez zimo pojdi v garažo in enkrat na teden stisni prvo zavoro in se malo obesi na vilice, tako da grejo ene 10krat gor in dol..semering spusti ker se z zunanje strani presuši

To sem pa tudi jaz opazil - pri prvi furi po 'zimskem spanju' mi je spusti par kapljic olja. Potem pa nič več...

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čakamo od crustya slike iz piste k je omenu da gre danes na grobnik

Bojo bojo, so slikal tud :) odlicno tud dans, isto nas je blo ene 7 dol :) prazna pista cist :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja vem ja,ma bol me jezi,da se vedno kaj zajeba prav takrat,ko ni treba....

ti povem kaj je zajeba?.....to da sem se odpravil danes dol...po dveh ne prespanih nočeh da bi oklepe in še par zadev končal (zjutraj sem vstal ob 5 tih in brusil na polno)...vse zrihtam pridem do dol in dežujeeeeeeeeee:(((( pa še kakih 9 stopinj je bilo:(( za prvi test tisočaka po prestopu t 600 ...vsekakor ni bilo:(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti povem kaj je zajeba?.....to da sem se odpravil danes dol...po dveh ne prespanih nočeh da bi oklepe in še par zadev končal (zjutraj sem vstal ob 5 tih in brusil na polno)...vse zrihtam pridem do dol in dežujeeeeeeeeee:(((( pa še kakih 9 stopinj je bilo:(( za prvi test tisočaka po prestopu t 600 ...vsekakor ni bilo:(

Ufff... ti verjamem kako ostaneš v takem primeru ja. Komaj čakaš,da boš provu motor in potem pa :(.... Dobro da je šele začetek sezone :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!