Skoči na vsebino

Grobnik


a

Priporočene objave

Že, de se z GP211 lahko voziš po cesti, ampak po mojih izkušnjah nekako nimajo rade hladnega vremena in kakršne koli vode na cesti!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tako je kot ti je povedu predragkp. Potem je pa odvisno od časou,ki jih hočeš delati. Če hočeš dobre čase apsolutno GP211!!! Pa ne pozabit izpustit tlaka za vožnjo po pisti!

hehe, glede na to, da mi bo to prvič, bom verjetno srečen, če bom prišel pod 2 minuti :)

Tudi z GP211 se lahko voziš po cesti !

aja? a niso gp211 track use only? ker prvič ko bom z njimi na grobniku jih verjetno ne bom uničil, ne bi pa rad, da me kak policaj pol na cesti je*e glede legalnosti gum na cesti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja? a niso gp211 track use only? ker prvič ko bom z njimi na grobniku jih verjetno ne bom uničil, ne bi pa rad, da me kak policaj pol na cesti je*e glede legalnosti gum na cesti

211GP so street legal tako kot GP Racer. Je pa res, da ni to lih optimalna guma za cestno uporabo in je GP Racer za ta namen veliko boljša.. Če se ne voziš krepko pod 1.40 na Grobniku so pomoje GP Racer kar taprava izbira :)

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem na gumo pogledal in ima E znak.

Kolikor jaz vem, so GP211 homologirane za cestno uporabo, ker se v seriji AMA vozijo z cestno homologiranimi gumami, in to GP211 so (kolikor jaz vem).

Za po pisti pa ODLIČNA guma :OK: . Je pa res, da je grobniški asfalt specifika in je zelo nehvaležen do gum. Meni zadno gumo na 1000-ku pobere v enem dnevu cca. 75% profila dol :BUA: . Pa to ob časih 1.43.3xx.

Je pa res, da je verjetno pogojeno tudi mojim z načinom vožnje.

Kdaj ima kakšna skupina it na grobnik, da se malo zorganiziram?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@tosemjaz, toplo ti priporočam gp 211 racer. Guma je veliko bolj prijazna vožnji po cesti, za tvoje vožnje po pisti pa tudi dovolj dobra. Jaz bi pričel o klasični gp 211 razmišljati, če bi vozil pod 1:40 na Grobniku oz. bi imel na voljo dva kompleta platišč (ene gume za cesto, druge za dirkališče).

Lansko sezono sem kupil nove GP racer, naredil nekje 2000 km po cesti (ne vem točno) in okrog 150 krogov (2 trackday dneva na Grobniku in en na Panonnii) po dirkališču (jaz in moja punca) in so gume super. Na cesti bom še naredil kak kilometer za pisto pa niso več. Priporočljivo je, da jih na pisti ogreješ z grelci, sam sem vzel trdoto medium.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tosemjaz:

hehe, glede na to, da mi bo to prvič, bom verjetno srečen, če bom prišel pod 2 minuti :)

Poglej ti daj gor gume in tudi,če boš vozu 3min na krog nima veze. Važno da boš prišu ti in motor cel domou,to je najbol važno :yes: ! In užival boš glih tako 100% verjemi...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@tosemjaz, toplo ti priporočam gp 211 racer. Guma je veliko bolj prijazna vožnji po cesti, za tvoje vožnje po pisti pa tudi dovolj dobra. Jaz bi pričel o klasični gp 211 razmišljati, če bi vozil pod 1:40 na Grobniku oz. bi imel na voljo dva kompleta platišč (ene gume za cesto, druge za dirkališče).

Lansko sezono sem kupil nove GP racer, naredil nekje 2000 km po cesti (ne vem točno) in okrog 150 krogov (2 trackday dneva na Grobniku in en na Panonnii) po dirkališču (jaz in moja punca) in so gume super. Na cesti bom še naredil kak kilometer za pisto pa niso več. Priporočljivo je, da jih na pisti ogreješ z grelci, sam sem vzel trdoto medium.

Jaz sem vozil obe,na grobniku mi je pri časih 1.40 zadnjo GP racerko pobral 80%,na panonniji pa pri časih 2.10 50%,govorim pa o 50 krogov na dan, pa mislim da nisem pregrob na odpiranju,da si pa ti tolk naredil mi je kar malo čudno ali so pa časi temu primerni

Popravljeno . Popravil bagio
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe, glede na to, da mi bo to prvič, bom verjetno srečen, če bom prišel pod 2 minuti :)

aja? a niso gp211 track use only? ker prvič ko bom z njimi na grobniku jih verjetno ne bom uničil, ne bi pa rad, da me kak policaj pol na cesti je*e glede legalnosti gum na cesti

če na tvojem s1000r imaš TDC ti svetujem da če si prvič na stezi vklopiš rain mapo da te ne bo tista zverina poslal z ritjo v luft..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem vozil obe,na grobniku mi je pri časih 1.40 zadnjo GP racerko pobral 80%,na panonniji pa pri časih 2.10 50%,govorim pa o 50 krogov na dan, pa mislim da nisem pregrob na odpiranju,da si pa ti tolk naredil mi je kar malo čudno ali so pa časi temu primerni

Ja, to je res. Na Panonnii sem bil prvič in sem vozil (cca. 2:17 - Deyzi lani), punca pa še počasneje, na Grobniku pa 1:43 punca pa 1:55. Če bi oba vozila vsaj moj tempo, guma ne bi zdržala treh takšnih dirkaških dni, da o tvojem tempu ne govorimo. Tudi pri meni je bil motor na tretjem dirkaškem dnevu (Grobnik 3. štajerci) že kar malo mehek (tako spredaj kot zadaj) in sem vedel, da se ni več za hecat. Vseeno bi mu jaz priporočal GP racer, ker bo za njegove potrebe (cestne in dirkaške) več kot odlična, cena je pa veliko boljša kot klasična GP.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, to je res. Na Panonnii sem bil prvič in sem vozil (cca. 2:17 - Deyzi lani), punca pa še počasneje, na Grobniku pa 1:43 punca pa 1:55. Če bi oba vozila vsaj moj tempo, guma ne bi zdržala treh takšnih dirkaških dni, da o tvojem tempu ne govorimo. Tudi pri meni je bil motor na tretjem dirkaškem dnevu (Grobnik 3. štajerci) že kar malo mehek (tako spredaj kot zadaj) in sem vedel, da se ni več za hecat. Vseeno bi mu jaz priporočal GP racer, ker bo za njegove potrebe (cestne in dirkaške) več kot odlična, cena je pa veliko boljša kot klasična GP.

pravkar sem v dar dobil sprednjo d211 gp intermediate (brez racer), a se bom verjetno res kar za gp racer komplet odločil. kaj pravite - bi za grobnik potem vseeno tudi kupil zadnjo gp, ali bo spredaj gp - zadaj gp racer v redu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pravkar sem v dar dobil sprednjo d211 gp intermediate (brez racer), a se bom verjetno res kar za gp racer komplet odločil. kaj pravite - bi za grobnik potem vseeno tudi kupil zadnjo gp, ali bo spredaj gp - zadaj gp racer v redu?

Komot furaš spredaj GP, zadaj GP Racer na Grobniku.. Sam fajn je da uporabljaš grelce. Po cesti bi pa jaz raje imel obe GP Racer.

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Komot furaš spredaj GP, zadaj GP Racer na Grobniku.. Sam fajn je da uporabljaš grelce. Po cesti bi pa jaz raje imel obe GP Racer.

super, na tak odgovor sem tudi upal. grelce si bom pa itak še takrat moral sposoditi.

hvala :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes gre moj prijatu dol,ampak bodo furali avti in motorji. Ma ne skupaj :kva2: malo eni malo drugi... 16.3-18.3.2012 Grobnik bo Actionbike

Popravljeno . Popravil DXR16
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi šel, če bo vreme....upajmo...

Tud jaz mogoče samo sem bolj za četrtek!

no upam da sestavim vse...planiram četrek+petek....upam da bo ratalo:)))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no upam da sestavim vse...planiram četrek+petek....upam da bo ratalo:)))

Kul :) si ze gledal, ali se placa tam na casi? ali ima kdo zakupljeno in bo treba poslati mail?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kul :) si ze gledal, ali se placa tam na casi? ali ima kdo zakupljeno in bo treba poslati mail?

četrtek imajo čehi...petek Bobo...sam bo placa sigurno....kar Grobnik pokliči in se najavi ne bo problema

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!