Skoči na vsebino

Grobnik


a

Priporočene objave

na grobniku je tkole "bolj je mraz bolj leti" :OK:

Crusty a ti po padcu( na king of G.) nisi nič več vozil letos na Grobniku?...sem pogledal pa tvojih posnetkov ...kar za čestitat:))...najbol mi je bila všeč vožnja z r6 zavoj 3/4 proti Reškem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Crusty a ti po padcu( na king of G.) nisi nič več vozil letos na Grobniku?...sem pogledal pa tvojih posnetkov ...kar za čestitat:))...najbol mi je bila všeč vožnja z r6 zavoj 3/4 proti Reškem

še na treh dirkah (po obojetranskem remontu haha) sm gužvo delal, enih makaronarjih, štajercih ter slo.dnevu od koder je slikca :D7slovenskidannagrobniku1.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še na treh dirkah (po obojetranskem remontu haha) sm gužvo delal, enih makaronarjih, štajercih ter slo.dnevu od koder je slikca :D7slovenskidannagrobniku1.jpg

upam da se naslednje leto kaj srečava in spoznava na Grobniku:))...bom vzel k5 1000suzuki sam za pisto in mi bo prav prišel kak nasvet:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

upam da se naslednje leto kaj srečava in spoznava na Grobniku:))...bom vzel k5 1000suzuki sam za pisto in mi bo prav prišel kak nasvet:)

ravn kupujem "novo petardo" .) tko, da se vidmo, kar se pa nasvetov tiče bi pa men tud kakšen prišel prav :D :D :D

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na grobniku je tkole "bolj je mraz bolj leti" :OK:

A to cist resno? 10 stopinj je se ok?

Pa ne vozim 1m33 kot ti +- :)ampak dobrih 10s vec, kar verjetno igra nek faktor...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to cist resno? 10 stopinj je se ok?

Pa ne vozim 1m33 kot ti +- :)ampak dobrih 10s vec, kar verjetno igra nek faktor...

Glej, zakaj točno je tko nimam pojma, asfalt če se temu sploh še tko reče je tak kot ni nikjer, grob, porozen ena svoja mešanica.......verjetno je to glavni vzrok. Po moje tudi tla oz. zemlja tam ne zmrzne zaradi morskega vpliva, sam to pa ne vem če mam prav bolj razmišljam.

Drugače sem bil prvič pozimi tam nekje okoli miklavža leta 2008 z Čarmanom kateri mi je zagotavljal da to "dela"......in res okoli 11h ko smo pričeli je blo 6 stopinj on je letu pod 1.35....jaz okol 1.38.... :) Letos pa sem prvič vozu bavarca sredi januarja bilo je okoli 10 stopinj šel sem 1.34.0....Ko greš gor po moje kakšne 3 kroge ni fajn da greš na polno, takrat te tud še mal zebe, pol k gre na ornk švicaš ziher :D Men osebno so dobri "zimski treningi" ni gužve, mal se razmigaš ko se čaka na pomlad, pa še pocen je, tam so veseli če kdo sploh pride :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ravn kupujem "novo petardo" .) tko, da se vidmo, kar se pa nasvetov tiče bi pa men tud kakšen prišel prav :D :D :D

Kaj pa bo sedaj? Drug BMW ali menjaš znamko?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ravn kupujem "novo petardo" .) tko, da se vidmo, kar se pa nasvetov tiče bi pa men tud kakšen prišel prav :D :D :D

hitri se vrača med tahitre :OK: !!!!! žilca ne da mira :klicaj:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glej, zakaj točno je tko nimam pojma, asfalt če se temu sploh še tko reče je tak kot ni nikjer, grob, porozen ena svoja mešanica.......verjetno je to glavni vzrok. Po moje tudi tla oz. zemlja tam ne zmrzne zaradi morskega vpliva, sam to pa ne vem če mam prav bolj razmišljam.

Drugače sem bil prvič pozimi tam nekje okoli miklavža leta 2008 z Čarmanom kateri mi je zagotavljal da to "dela"......in res okoli 11h ko smo pričeli je blo 6 stopinj on je letu pod 1.35....jaz okol 1.38.... :) Letos pa sem prvič vozu bavarca sredi januarja bilo je okoli 10 stopinj šel sem 1.34.0....Ko greš gor po moje kakšne 3 kroge ni fajn da greš na polno, takrat te tud še mal zebe, pol k gre na ornk švicaš ziher :D Men osebno so dobri "zimski treningi" ni gužve, mal se razmigaš ko se čaka na pomlad, pa še pocen je, tam so veseli če kdo sploh pride :D

A za zimo je drugi cenik?? :) zanimiv podatek, teli stavki, sem pa mislil da je za letos ze konec, pa vidim da so še možnosti :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma neki bo od "top modelov".........kar se motorja tiče, sam šofer pa ostaja isti kekec temu ni pomoči več :D :D :D

Pozimi ne velja tisti cenik kot v sezoni...........je bolj tak kolikor zglihaš .)

David kakšen je pa "tvoj plan" bo kaj??

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SLO DAN 2012 ODPADE ?? datum je zaseden, vse kar je pa predvideno od slovencev na Grobniku je pa AMD TAM in MK savinja, kar je drugih datumov so pa vse zasedli AVSTRIJCI in NEMCI :mellow: :mellow: :dry: :dry: :jezen :jezen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma neki bo od "top modelov".........kar se motorja tiče, sam šofer pa ostaja isti kekec temu ni pomoči več :D :D :D

Pozimi ne velja tisti cenik kot v sezoni...........je bolj tak kolikor zglihaš .)

David kakšen je pa "tvoj plan" bo kaj??

Zaenkrat še ne kaže nč dobr, tko da najverjetneje bom kr iz tribun gledu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj bil na Grobniku....vreme 20+ ob 12.00.....uživancijaaaaaaaaaa:))...do 13.00 je bilo vsega skupaj 3 motorji na pisti...pol kakih 5.....vozil k6 750 skupaj z prijateljem...škoda da je on kaki 20cm večji od mene in na njegovem motorju nisem glih sedel ampak bol ležal:(.....je pa montiral Paioli plinske (pressurizzate only race) sprednje vilce...po 20 krogih so se serijski zavorni koluti spredaj skrivili od napora....z temi vilcami se da brenzat neverjetno pozno....no vozit in uživat se je še dalo sam pri brenzanju je vedno bol treslo....

Skratka supper užitek:)))

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj bil na Grobniku....vreme 20+ ob 12.00.....uživancijaaaaaaaaaa:))...do 13.00 je bilo vsega skupaj 3 motorji na pisti...pol kakih 5.....vozil k6 750 skupaj z prijateljem...škoda da je on kaki 20cm večji od mene in na njegovem motorju nisem glih sedel ampak bol ležal:(.....je pa montiral Paioli plinske (pressurizzate only race) sprednje vilce...po 20 krogih so se serijski zavorni koluti spredaj skrivili od napora....z temi vilcami se da brenzat neverjetno pozno....no vozit in uživat se je še dalo sam pri brenzanju je vedno bol treslo....

Skratka supper užitek:)))

MI imamo plan še drug vikend malo dol vozit, na bobo racingu ...gre še kdo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Potem se pa vidimo :)

LP

Super, kater dan boš dol? upam da se nam rata spoznati dol :) da kako rečemo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaenkrat še ne kaže nč dobr, tko da najverjetneje bom kr iz tribun gledu.

Upam, da ti rata čez zimo kaj zrihtat......pa da nadaljuješ tole "pometanje" z nami vsemi :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naslednji vikend ima Bobo spet cel vikend, pa še posebno "zimske" cene bodo. petek 60€, sob in ned pa 80€... pa še fotografa ma, k se kar potrudi...

huda fotka!! veš mogoče kdo je ta fotograf? kje je to slikano?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fotograf je bil Benjamino, imaš naslov dve al tri strani nazaj v tej temi. Vsaj za 1.novembra je bil vsak dan dol in potem se samo najdeš na njegovi strani (fotka pride 5eur, cd z 20 slikami pa mislim da 30). Tale slika pa se mi zdi da je iz Reškega, se pa on premakne vmes tako da si slikan spredaj, zadaj, od strani, z mal smole še v zraku :)

huda fotka!! veš mogoče kdo je ta fotograf? kje je to slikano?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super, kater dan boš dol? upam da se nam rata spoznati dol :) da kako rečemo :)

Sem mislil bit dol kar vse tri dni,ampak se je že začel zapletat :(. Upam da se vidimo.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem mislil bit dol kar vse tri dni,ampak se je že začel zapletat :(. Upam da se vidimo.

LP

Heh, enako pri meni, bomo vidl, ampak upam da vsaj za en dan pa mi znese :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

27.4. 2012 je Grobnik rezerviran za motorrad schulle rausch. a to pomeni da Slovenskega dneva ni vec?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!