Skoči na vsebino

Grobnik


a

Priporočene objave

a za one podarjene v stilu ˝tretji od treh˝ si moral na kosovni odvoz čakat? :D

hahaha moderatorček ti se kr mal pogovor ziher ti bo lažje :P..............drugače pa vabljen v pondelk k se že oglašaš pa da vidmo kolk ti bo podarjenga :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

žal ne bo zneslo ker moram it na šiht, jaz moram celo leto delat da zaslužim poleg vsega še za tista boga dva grobnika na leto, pa še to z rabljenimi gumami :blush: zaenkrat imam v planu septembra it dol in nič prej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

žal ne bo zneslo ker moram it na šiht, jaz moram celo leto delat da zaslužim poleg vsega še za tista boga dva grobnika na leto, pa še to z rabljenimi gumami :blush: zaenkrat imam v planu septembra it dol in nič prej

jst tud septembra na motohappening :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

žal ne bo zneslo ker moram it na šiht, jaz moram celo leto delat da zaslužim poleg vsega še za tista boga dva grobnika na leto, pa še to z rabljenimi gumami :blush: zaenkrat imam v planu septembra it dol in nič prej

Prijatu važno je da guštiraš tudi če greš 2x na sezono . Jaz mislim, da tisti ki imajo prevč nimajo več občutka in ne znajo uživat .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo "legenda Koci" danes mi je blo "podarjeno" zgolj 5.mesto, pa čeprav je šlo 1.33.....včasih se tud tvoja teorija "tretji od treh" ne izide ;)

http://www.grabarspo... 30-07-2012.pdf

Dans definitivno ni bil naš dan haha :) tud men ni šlo in ni šlo :) jbg, drugic napademo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans definitivno ni bil naš dan haha :) tud men ni šlo in ni šlo :) jbg, drugic napademo :)

Rok odkar maš Ducatija pa za Rossija navijaš, si še od njega prevzel "standardni odgovor" za novinarje po dirkah odkar je pr tardečih :P:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rok odkar maš Ducatija pa za Rossija navijaš, si še od njega prevzel "standardni odgovor" za novinarje po dirkah odkar je pr tardečih :P:D

Ma ja res :) al bom mogu u penzijo počas al pa bo treba neki narest :)))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ja res :) al bom mogu u penzijo počas al pa bo treba neki narest :)))

In če si z Yamaho hitrejši kot z Ducatijem je podobnost med vama očitna :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo "legenda Koci" danes mi je blo "podarjeno" zgolj 5.mesto, pa čeprav je šlo 1.33.....včasih se tud tvoja teorija "tretji od treh" ne izide ;)

http://www.grabarspo... 30-07-2012.pdf

Sploh si ne morem predstavljati kako se pelje 1:33, nor čas. Kakšna je pa bila to dirka da 600 in 1000 vozijo skupaj? Po časih sodeč jaz nebi bil čisto zadnji :) . Kdaj pa je kakšna amaterska (brez da vozijo krepko pod 1:40) dirka da bi se še jaz joinal? Me kar mika da bi enkrat poizkusil na dirki, po mojem je čisto drug filing kot navaden track day, kjer se vsak zase vozi po pisti. :)

Popravljeno . Popravil LRR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh si ne morem predstavljati kako se pelje 1:33, nor čas. Kakšna je pa bila to dirka da 600 in 1000 vozijo skupaj? Po časih sodeč jaz nebi bil čisto zadnji :) . Kdaj pa je kakšna amaterska (brez da vozijo krepko pod 1:40) dirka da bi se še jaz joinal? Me kar mika da bi enkrat poizkusil na dirki, po mojem je čisto drug filing kot navaden track day, kjer se vsak zase vozi po pisti. :)

mislim da sploh ni nobenega straha, da bi se preizkusil tud na taki dirki..

te track day dirke so narejene tako, da se kvalificiraš s časom prostega treninga.. tako bojo itaq vsi hitrejši štartali pred tabo in ker dirka traja samo kakšnih 6 krogov te tisti tahitri v teh krogih tud ne bodo dohiteli.. razen če res voziš 1.50 in več.. tako da tahitrih sploh videl neboš kaj šele tekmoval z njimi :)

če pa voziš okrog 1:50 pa se raje kak krog prej odpelješ v bokse pa je tud ok..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

................................... Me kar mika da bi enkrat poizkusil na dirki, po mojem je čisto drug filing kot navaden track day, kjer se vsak zase vozi po pisti. :)

Itak, da morš probat........ko greš enkrat zaključiš z "zelenimi dnevi". Naj bo še tolk "super gasilska" dirka je to čist nekaj drugega kot neko brezvezno kroženje po pisti, Merijo ti cel dan čase do dirke , greš na štart k GP "en ogrevalni pol pa živčen k lovski pes čakaš da rdeča ugasne" hahaha, skratka adrenalina za poln cekar :D

Cenovno pa je vsa stvar enaka, gume uničuješ pa tko ali tako. Glede na situacijo so se tudi prireditelji mal "spustili" tole v pondelk je blo za 80€.

Le odločit se je treba :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Gre kdo za praznik v sredo 15.avgusta krožit na Grobnik? Sem lih klical na Grobnik, je prosti trening za motorje :OK:

Če kdo želi, nej se predhodno prijavi na mail komercijala@grobnik.hr, da se jim bo vsaj približno sanjal kok ljudi pride dol :yes: (rešilci pa redarji pa to...)

Aja še to, sem bil opozorjen da bencinska pumpa na Grobniku ne dela, tko da če kdo hoče delat hude kilometre po progi naj ima bencin z sabo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

GROBNIK SUMMER WEEKEND končan, je blo res vse precej na "summer"......lubenic polno, mokri pa vsi na podelitvi do gat :D

drugače pa vse na 2 in na 3

-2 dneva, 3 dirke

-3 x 2. mesto.........3x 1.33......:D

20120811151910a.jpg

20120811122144a.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

GROBNIK SUMMER WEEKEND končan, je blo res vse precej na "summer"......lubenic polno, mokri pa vsi na podelitvi do gat :D

drugače pa vse na 2 in na 3

-2 dneva, 3 dirke

-3 x 2. mesto.........3x 1.33...... :D

20120811151910a.jpg

20120811122144a.jpg

spet ti je šprica zaštekala :grim, maš večkrat težave .............. čas bo pa kmal pod 30 :OK:

post-14136-0-69142600-1344880028_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil GHOST RIDER 46
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahaha David moja "šprica" še dela, vpraš Barbi ;)............je blo pa tkole, mala italjanska vodna vojska je pričakala vsakega :D

20120811151713.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gre kdo za praznik v sredo 15.avgusta krožit na Grobnik? Sem lih klical na Grobnik, je prosti trening za motorje :OK:

Če kdo želi, nej se predhodno prijavi na mail komercijala@grobnik.hr, da se jim bo vsaj približno sanjal kok ljudi pride dol :yes: (rešilci pa redarji pa to.. .)

Aja še to, sem bil opozorjen da bencinska pumpa na Grobniku ne dela, tko da če kdo hoče delat hude kilometre po progi naj ima bencin z sabo.

uuuuu ... mogoče se pa res prikažem dol mau pogledat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uuuuu ... mogoče se pa res prikažem dol mau pogledat :D

Kr prkaž se, da nauš skoz pri Vikiju/OMV/Ridah zasedal :P

Boš pokazu kok Ninđa :ninja: leti :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahaha David moja "šprica" še dela, vpraš Barbi ;)............je blo pa tkole, mala italjanska vodna vojska je pričakala vsakega :D

20120811151713.jpg

hahahahahhahahaha.................vidim da ti res vodni športi ne sedejo :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

GROBNIK SUMMER WEEKEND končan, je blo res vse precej na "summer"......lubenic polno, mokri pa vsi na podelitvi do gat :D

drugače pa vse na 2 in na 3

-2 dneva, 3 dirke

-3 x 2. mesto.........3x 1.33...... :D

20120811151910a.jpg

20120811122144a.jpg

Bravo sj si več na motorju k pa na nogah forma pa raste

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!