Skoči na vsebino

motosvet in firewall


Priporočene objave

Namrec:

Imam Win XP Pro (SP2), AMD, ki ropota na pljunec cez 2 milijardi Herzev podkrepljen z 1 milijardo zlogov spomina, za internet pa uporabljam zadnjo Opero. Skori istocasno sem jst formatiral PC in vi nadgradili verzijo foruma in prve strani. Izkoristim priloznost, da kar tuki pohvalim novo verzijo! :OK:

Anyway, sm opazu, da mi forum dela pocasi. Ampak ne pocasi, da se pocasi nalaga torej da je hitrost prenosa nizka ampak se mi na hitro nalozi naslov in prvih par linkov vse do reklame, potem ~20sek stoji in caka :blink:, nakar nadaljuje in se do konca zelo hitro nalozi (opera + adsl kicks ass :P ).

Potem sem se spomnu, da me je enkrat dolgo nazaj prasala opera da bi rabla ene porte odprte za nek stream podatkov, se ne spomnem tocno kaj. Anyway, probam jst omogocit Operi da po zelji odpira porte in glej ga zlomka forum se nalaga normalno hitro, brez umesnega postanka. :doze:

Kaj to pomeni? :hmm: Da me reklama hoce spijat? :glare: Al mi dela kake piskotke? :nono: Jst sicer maram piskotke, ma samo od moje none! :yes: ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pardon, pozabu povedat, da sm poskusal tudi z IE 6 SP2 pa je melo isti sindrom torej ni stvar brskalnika.

@Symru: na ognjeno lisicko se polulam! :lol: Ratava (ce ni ze) isti smorn kukr IE. :BUA:

edit: aja, uporabljam XPjev integriran firewall

Popravljeno . Popravil duhec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Anyway, sm opazu, da mi forum dela pocasi. Ampak ne pocasi, da se pocasi nalaga torej da je hitrost prenosa nizka ampak se mi na hitro nalozi naslov in prvih par linkov vse do reklame, potem ~20sek stoji in caka :blink:, nakar nadaljuje in se do konca zelo hitro nalozi (opera + adsl kicks ass :P ).

tudi meni tako dela občasno in sicer v vseh brskalnikih (IE, firefox, opera) :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!