Skoči na vsebino

Registrska tablica


daystar1

Priporočene objave

Lep pozdrav. Sprašujem če ima slučajno kdo skenirano kako tablico za motor. Mam neregistriranega, vendar se še kdaj pa kdaj zapeljem na cesto. Tablica naj ne bi bila rumena!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav. Sprašujem če ima slučajno kdo skenirano kako tablico za motor. Mam neregistriranega, vendar se še kdaj pa kdaj zapeljem na cesto. Tablica naj ne bi bila rumena!

Fant, pa je čist vse u redu s tabo???... :? :hmm: :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

imam "skenirano", da.

zakaj ti nimas motorja registriranega ves sam.

prestavljenop v kr´neki, ker za drugam ta tema tako ni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ceneje boš prišel pri policajih, če te dobijo seveda, če boš brez kakršnekoli tablice kot s skenirano, ker te s tem predlagajo k sodniku za prekrške zaradi ponarejanja in ga lahk sam še bol na fukaš. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav. Sprašujem če ima slučajno kdo skenirano kako tablico za motor. Mam neregistriranega, vendar se še kdaj pa kdaj zapeljem na cesto. Tablica naj ne bi bila rumena!

:nono:

Si predstavljaš, da te kak mojster podre.....ali obratno!!?? :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav. Sprašujem če ima slučajno kdo kako tablico za motor. Torej tisti, ki imate zavarovano celo leto. Mam neregistriranega, vendar se še kdaj pa kdaj zapeljem na cesto. Zato bi bilo skrajno fantastično, če bi mi kdo posodil. -- ampak ker ne govorimo o skuterjih: Tablica naj ne bi bila rumena!

ponudbe sprejemam pod: "there are no stupid questions, just stupid people" ... :blush: ... ali pa kar na PM

Popravljeno . Popravil Nata
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest mam kr nekej starih tablic iz časa WW2lahko posodim, sej policaji mogoče nasedli :lol1: sej lahko rečeš da si pozabu zamenjat tablice za evropske :lol1:

zgleda pa nekak tkole: :lol1:

post-2048-1132084324.jpg

Popravljeno . Popravil pogi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ceneje boš prišel pri policajih, če te dobijo seveda, če boš brez kakršnekoli tablice kot s skenirano, ker te s tem predlagajo k sodniku za prekrške zaradi ponarejanja in ga lahk sam še bol na fukaš. .)

ponarejanje biločesa NE spada med prekrške ampak med kazniva dejanja in zaradi tega lahko greš tudi v post-2583-1132084717.jpg :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav. Sprašujem če ima slučajno kdo skenirano kako tablico za motor. Mam neregistriranega, vendar se še kdaj pa kdaj zapeljem na cesto. Tablica naj ne bi bila rumena!

..nope :grrr ,..... mam pa skeniran motor :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Popravljeno . Popravil king
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od svojga motorja tablice zihr ne posodim nobenmu.... :grrr

vam pa dam en hint, tanove traktorske tablice so ravno tako velike kot motroske, pa še bele so... :devil:

Opozorilo !

Ne počnite tega sami doma!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: neda se mi glih it merit, a so menda 18x18 ali 20x20.....no, saj nebodo opazili.... :P

Ja, bo še luštno danes....z registriranim mopedom.....mmmmmmmmmmmmm :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!