Skoči na vsebino

Novosti 2006: Aprilia RS 125


kađiva

Priporočene objave

In pol te odkrijejo in te stožjo za zadne gate (k so itak že strgane). Dragač se da pa z enimi policaji fajn zment - govorica denarja. Če pa kšnga morjaka poznaš je pa sploh supr, če je pa ta škis še tvoj fotr povrh je pa to isto k jackpot :OK:

1. Kje ti živiš?

2. Me zanima kaksen bo tvoj izraz pri sodniku za prekrške, ko te bo vprašala zakaj si se zgovarjal na prijatelje pri policiji (OK če je fotr je mal drugače)

Sori za OFFTOPIC.

Popravljeno . Popravil Grilzz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nč ne bo aprila v Sloveniji, bo mal prej dostopna. Edino kar ne vejo še v salonu kjer jo načrtujem kupt, je cena :?

jes ti pa lahk povem kolk bo cena MITO 525 SP! Da te spomnim; na istmu sejmu so pri Cagivi dali gor mitota s 38 konjsko mašino, da mal obudjo spomine na dobre odprte čase (naj bi bla za neke cup dirke itd.)

kak rukne taka makina lahk 15 konjski štirtaktnik sam sajnajo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj želiš s temu povedat. Da je Aprilia 4-taktna oO? Mito gor mito dol, sej je ql motor, ker se ga da lepo navit, sam nej že 1x spremenijo tisto grdo masko spredej :S

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej od mitota oblika je čist zakon in taka je že 10 let in še neki časa bo, ker je mito po mnenju večine najstnikov še vedni najlepši motor :P

Popravljeno . Popravil k0ci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti čist lepo piše kje jst žvim? A si polcaj da tko sprašuješ :naughty:

Jst sm dau sam primer, k veliljudi, k jih jst poznam dela razne pizdarije, pa zaenkrat še nism vidu, da bi se polcaji sploh kej brigal za njih! Tok o učinkovitosti :angry2:

Mene so pa ustavl, k sm se kot sopotnik pelu brez čelade na automaticu :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mito tudi meni ni vsec, se strinjam grda prednja maska, samo gre pa kot k**ba. Morali bi spremeniti izgled, stari ducatiji so hudo zgledali, ampak ne pasejo za 125, ce bi naredili Mitota v obiliki ducatija 999r :naughty: :naughty: bi pa ze bil potreben dober premislek. Pa se sedem prestav meni deluje bolj bedno, lepse se slisi sest, ceprav vem, da prinasa boljse prenose, ampak vseeno ne. Drugace je pa baje tezko dobiti servis za cagivo, se posebej, ce zivis v Ljubljani. Zaradi tega se odlocam za aprilijo.

Ceprav oci tezi k temu, da si omislim XT 125 :cry: :angry: , meni osebno ni vsec, pravzaprav grd mi je :BUA: . Za kasneje mi je pa predlagal naj si omislim :huh: CBR 1000RR. Moje mnenje je, da je bolje, da se preje navadim na bolj svoh cestake, nato pa prestopim na kaj mocnejsega, ker supermoto ima cisto drugacno voznjo in potem, ko sedes na kaj sportnega je popolnoma druga zver kar lahko prinese do pomanjkanja obcutka za motor :doze: in kasneje tudi do morebitne nesrece. -------------------- zato prisegam na aprilio RS 125 :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men tud na začetku ni bla spredna maska preveč ušeč pr mitotu, ko sem pa mal bol spoznal motorje in ne sam skuterje mi je ratala pa zelo všečna, buh ve zakaj sam je huda.

Sploh ducati 998 se mi zdi eden najlepših motorjev, vspredi in zadi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj želiš s temu povedat. Da je Aprilia 4-taktna oO? Mito gor mito dol, sej je ql motor, ker se ga da lepo navit, sam nej že 1x spremenijo tisto grdo masko spredej :S

mito je ze navit ;) usej tastari so bli :grim

ej od mitota oblika je čist zakon in taka je že 10 let in še neki časa bo, ker je mito po mnenju večine najstnikov še vedni najlepši motor :P

se podpisem...

aja pa drgac nevem kaj sam o 998 govorite, ce je mito tud kopija od 916 --> klik

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti čist lepo piše kje jst žvim? A si polcaj da tko sprašuješ :naughty:

Jst sm dau sam primer, k veliljudi, k jih jst poznam dela razne pizdarije, pa zaenkrat še nism vidu, da bi se polcaji sploh kej brigal za njih! Tok o učinkovitosti :angry2:

Mene so pa ustavl, k sm se kot sopotnik pelu brez čelade na automaticu :BUA: :BUA:

Napisal sem kje ziviš, ker ne vem koliko slovenskih policajev si ze poskusil podkupit, drugje ne bom pisal točno kje se to da, samo pri nas... no naslednjič ko te ustavijo poskusi.

A tuki ni nobenega moderatorja več.

Kje je pa kej Zok?

:topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok ok vem d je :topic: sam men pa ducati ni tk lep ko mito ker ima vsaj za moje pojme prednje luči malenkost prevelike in preveč nizko spuščene

1998-Ducati-916-red-B.jpeg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic: Zaenkrat še nobenga nism poskusu podkupt, pa tut nobenga ne mislm podkupt.

Če bi mitota nrdil še u obliki 999 bi blo hudo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

am to je motor leta ne najmočnejši in najtežji motor leta

kriterij za izbiro motorja leta ni njegova moč ampak všečnost in popularnost med ljudmi ter prodajne številke

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Opa k0ci, na kaksen lep diplomatski nacin si povedal definicijo tega glasovanja cestitke, ceprav bi lahko se dodal, da so te kriteriji izpoljeni glede na generacijo clanov te spletne strani, vplivajoce razne spremenljivke ( primer: nek stari prdec najverjetneje ne bo glasoval za aprilio RS 125 2006, medtem ko nek maldostnik, kakersen sem jaz pa bi zaradi, tega ker mu je ta motor dosegljiv in trenutno vsecen - za druge se ni moznosti, da bi razmisljal ), majhna napaka, ampak vseeno super napisano. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LOL norc :D Predstavjo model 2 dni nazaj na sejmu ti pa greš klicat slo. zastopnika k je itq ene par mescov vzadi.. Hm je kdo opazu da Apriliina stran na avto-triglav.si ni bla obnovljena že več ko 1 leto? <_<

V SLO se moraš obrniti na AUTOCOMMERCE AUTO LJ ali MB. Oni imajo informacije, ker je AVTO TRIGLAV le uvoznik - distributer, prodajo pa vršijo oni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A že kdo ve kdaj pride v našo podalpsko državico :naughty:

Februarja 2006

to ja.. najdeš enga dilerčka ko se s tem bavi, pa ti vse zrihta.. pomojem še vseen cenej kot da jo tukaj kupiš?!

Ceneje sigurno ni (preverjeno), pa še veliko živcev rabiš.

Mislite, da bo maja ali pa junija že v AC- ju Ljubljani? Upam. A je bolje, če se jo rezervira?

Je mogoce tu na forumu tudi kdo ze preprican, da si jo bo kupil, ampak mislim 100%?

Pise, da je v crni in beli barvi. Kaksan je pa v beli? Baje motoGP style.

V Mariboru v Autocommercu jo pričakujejo že februarja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah saj lahko samo je nekdo nekaj strani nazaj omenil, da je klical na avto triglav pa ni vedel nič o novi aprilii rs 125. no potem si lahko misliš koliko vedo, če vsak mulc prej ve ko oni, da je bil narejen nov model motorja

Avto triglav ne prodaja Aprilij ampak jih samo uvaža za AUTOCOMMERCE MARIBOR in LJUBLJANO. Tako da lahko dobiš informacije samo pri njih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!