Skoči na vsebino

Novosti 2006: Aprilia RS 125


kađiva

Priporočene objave

Opa k0ci, na kaksen lep diplomatski nacin si povedal definicijo tega glasovanja cestitke, ceprav bi lahko se dodal, da so te kriteriji izpoljeni glede na generacijo clanov te spletne strani, vplivajoce razne spremenljivke ( primer: nek stari prdec najverjetneje ne bo glasoval za aprilio RS 125 2006, medtem ko nek maldostnik, kakersen sem jaz pa bi zaradi, tega ker mu je ta motor dosegljiv in trenutno vsecen - za druge se ni moznosti, da bi razmisljal ), majhna napaka, ampak vseeno super napisano. :OK:

o hvala, hvala :blush: , ko bom velik bom pisal govore :D

Avto triglav ne prodaja Aprilij ampak jih samo uvaža za AUTOCOMMERCE MARIBOR in LJUBLJANO. Tako da lahko dobiš informacije samo pri njih.

a tnx to pa nism vedu :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bani maš prov, ampak novico da bo dostopna že februarja sm jo pa jest dobiv v Kranju. Morm se pozanimat, če vejo datum .. :D

Honda in Yamaha 125cmm motorji :S

Popravljeno . Popravil Nikic
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

am to je motor leta ne najmočnejši in najtežji motor leta

kriterij za izbiro motorja leta ni njegova moč ampak všečnost in popularnost med ljudmi ter prodajne številke

Tako je. Če vam je kul, glasujte, presenečenja so možna. Kdo pa pravi, da je tastarih motoristov, ki vozijo litrske hudobije, na motosvetu več kot pa tistih, ki jim je ta aprilia tako zelo kul. Glasujte, pa da vidmo!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej nikič, kwa maš ti skoz ene probleme z drugimi? <_<

Jst sm mislu na ta novo r6 pa na novo fireblade .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pusti nikica, saj si bo kupil predavatelja, da mu bo obrazlozil primarne stavke in povedi ( kupil, si bo kupil poudarjam, kupil z 3. 1 milijona SIT, ki si jih je prisluzil ). :nono:

Joj, kako sem ti "fous". <_<

Glasujte za karkoli vam pase. <_<

Ej nikic, bi dal svoj denar v novoletni sklad, katerega kdor zmaga na karting stezi pobere ( sem prepican, da milioncke dobim :devil: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JA, am kako bo 125 bla motor leta med 1000 kubičnimi motorji

To sem se tud jest vprašov. Res da je lep motor in da si jo kdo želi, sam se vseeno ne more kosati z 1000-kubičnimi lepoticami. (R1 powah) <_<

ne gre za univerzalno resnico kateri motor je naj, ampak gre za anketo, ki je omejena z vzorcem ljudi, ki glasuje...če vsi uporabniki 125-k glasujejo za 125-ko in samo 5 uporabnikov R1 glasuje za R1 pomeni, da bo 125-ka motor leta, katerega so izglasovali motosvet uporabniki....

;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene bo pobral od foušije :blink: :blush:

E, super si. :OK: Ampak se ti bojo pa dnevi vlekl, pa zmerm k bo telefon zazvonil, boš upu, da kličejo zarad aprilije :P :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:devil: <-- tale smajli ma ksn pomen... :slap:

Popravljeno . Popravil Mte :)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

the stroj: Vedno sm biv navdušen nad zimo, sam letos mi je pa popolnoma odveč in se mi že vleče. Edino zadovoljstvo si bom ustvaru, ko si bom v sredini meseca kupu mitota, in se ukvarjov z bata in štroma. :)

Slike pa dobite takoj ko ga/jo parkiram v garaži! :OK:

Popravljeno . Popravil Nikic
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oproscam se vsem. Ne bo se ponovilo. :blush: just don´t f***** with me or else :evilgrin:

O.K. zdaj pa k RS - ki.

Ima mogoce kdo kaksen bolj podrobne slike te nove Aprilie? Rad bi videl kako izgledajo stevci ipd....

Zanimivost: Nikic, ko bos dobil ali ko jo bom jaz kupil ali kdorkoli ( tisti, ki jo bo pac preje imel ), naj jo pripelje na primerjavo s staro RS - ko, da vidimo kako nova "butne dol" staro ( ali narobe ). Kaksne so razlike v voznji.

Do zdaj se nikoli nisem peljal nobene RS - ke, slisal pa sem, da je veliko problemov pri prestvljanju oziroma izbira prave prestave za v ovinek, skratka moras biti "nadrkan". Je to res?

Mte, oprosti, hecal sem se.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do zdaj se nikoli nisem peljal nobene RS - ke, slisal pa sem, da je veliko problemov pri prestvljanju oziroma izbira prave prestave za v ovinek, skratka moras biti "nadrkan". Je to res?

Ja, a vaja dela mojstra - se navadiš. Ma zadovoljiv navor le v zelo ozkem območju vrtljajov (7k - 11k rpm) zaradi ventila na izpuhu - (pod 6k rpm slabš uleče, med 6k in 7k se ventil začne odpirat, nad 7k se mu pa strga .) ) je pa res da morš velik več uporabljat menjalnik kot pa pri 4t in večjih kubikažah .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pogi, hvala. :D

Ql, vazno, da se je potrebno truditi, ko vozis ------ tako se vsaj motor loci od skuterja ( je malce vec razmisljanja kot pa samo gas odpirat ). :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edini še dobr podatk k sm ga slišov (ga bom najdu) je, da ta motor še veliko skriva v sebi (like mito) skoraj. :)

Jao, pa sej je ista mašina no :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, a vaja dela mojstra - se navadiš. Ma zadovoljiv navor le v zelo ozkem območju vrtljajov (7k - 11k rpm) zaradi ventila na izpuhu - (pod 6k rpm slabš uleče, med 6k in 7k se ventil začne odpirat, nad 7k se mu pa strga .) ) je pa res da morš velik več uporabljat menjalnik kot pa pri 4t in večjih kubikažah .)

da te popravim :D : ko je ventil odprt motor deluje z močjo in ne navorom (pretežno), ker ti ventil pomaga le dobiti večji navor, pri moči pa ventil nima veze

pri tebi se ventil odpre kot si rekel pri 7k rpm, to pomeni da motor deluje (spet pretežno) z navorom do 7k rpm, ko pa se ventil odpre pa z močjo - od 7k rpm naprej do koder pač gre :D

vem da se sliši malo hecno da motor DELUJE z navorom ali močjo vendar tako je

poglej si krivulje moči in navora pri kakšnem avtu in ti bo vse jasno, če pa si se pri pisanju posta zmotil to ne leti nate ampak v poduk tistim, ki tega še ne vedo

Popravljeno . Popravil k0ci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ga srat :D To je zame neki novga (bo treba še velik tem pa motorjov obdelat, predn bom obvladu) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja mašina je ista pa pomojem je to zdj že dejstvo da bl je novo slabše gre.... Lohk pa probamo pol se jst javm če bo kdo kupu novo pa greva probat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hudo, :OK: a nam zaupaš koliko te bo prišla če že kej veš ?

če bi prepral celo temo, bi videl da okoli 1.3mio SIT :cry:

pa kokr jst vem nikic ne bo kupu rs-ke. kupu jo bo matex

aja :OK: welcome :OK: k vidm d si nov

Popravljeno . Popravil k0ci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bi prepral celo temo, bi videl da okoli 1.3mio SIT :cry:

pa kokr jst vem nikic ne bo kupu rs-ke. kupu jo bo matex

aja :OK: welcome :OK: k vidm d si nov

nikic ma ˝kao˝ ŽE naročeno!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!