Skoči na vsebino

Moj maxiscooter


Priporočene objave

Hello !

To pot bi rabil en (1) nasvet :)

V Rovinju imava z zeno kamp prikolico, kjer se pretezno zadrzujeva preko poletja. No in velikokrat se nama pripeti, da zaradi 100 in enega razloga potujeva tja z avtom, ko pa sva dol skuter zelo pogresava.

V resitev tega problema je padla ideja, da bi imela nek skuter kar stacioniran dol preko poletja. V mislih imam kaksen 100 ccm, 4 taktni skuter. Menim, da na trgu obstoja nekaj takih skuterjev, ki so zelo ? poceni prav zaradi svoje nekurantnosti in nepopularnosti, nama pa bi sluzili na relacijah okoli Rovinja.

Torej :), ima kdo kaksno idejo, kaksen skuter bi to bil, za male pare, da ga ne bi bilo skoda puscati v kampu, da pa bi varno in zvesto, prevazal naju z zeno ? Oba skupaj imava cca 160 kg hehe .

Hvala lepa :)

Lp

Jani

Po moje bi bil primeren Piaggio Hexagon. Kulten skuter, poceni, delov v I kolikor hočeš. Možnost izbire med 2T in 4T motorjem. Drugače pa kakšna Aprilia Leonardo, Yamaha Majesty 180, Honda Patheon - preizkušeno, malo starejši so že poceni ter po člankih na netu in v revijah dokaj vzdržljivi in nezahtevni za vzdrževanje.

Upam da Ti bo kaj v pomoč.

LP

P.S @Tomozuki, vsepovsod imamo take "modele". Državi zamerim samo to da ne zna pobrati denarja tam kjer je :evilgrin: . V tujini preverijo tvojo davčno napoved (vsaj tako je bilo včasih "financpolizei" "guarda di financa") če si slučajno kupil "drago" materialno dobrino ker to pomeni da ti je toliko ostalo ob vseh življenskih stroških. Pri nas pa vsi redno zaposleni plačujemo za s.p. ki nič ne delajo pa imajo "bahačast" vozni park. Niso pa vsi taki da me ne bo kdo narobe razumel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoce sem pa najdu prov lusten skuter ?

Kymco Grand Dink 125, letnik 2005, lastnik zatrjuje, da je kot iz trgovine, prevozenih ima samo 1500 km.

Najbrz je bil kupljen v kaksni akciji zaradi starega letnika, kdo bi vedel.

Cena 1.750, obljubljen pa imam se resen popust. Cena novega 2690....

http://www.(Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)/2004/motornaKolesa/oglas.asp?id=1484329#

Kaksno mnenje ? Go for it ? Ali ne :) ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoce sem pa najdu prov lusten skuter ?

Kymco Grand Dink 125, letnik 2005, lastnik zatrjuje, da je kot iz trgovine, prevozenih ima samo 1500 km.

Najbrz je bil kupljen v kaksni akciji zaradi starega letnika, kdo bi vedel.

Cena 1.750, obljubljen pa imam se resen popust. Cena novega 2690....

<a href="http://www.(Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)/2004/motornaKolesa/oglas.asp?id=1484329#" target="_blank">http://www.(Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)/2004/motornaKolesa/oglas.asp?id=1484329#</a>

Kaksno mnenje ? Go for it ? Ali ne :) ?

Hm glede na to da si govoril o cenovno ugodnem skuterju se mi to ne zdi ravno ugodno nisem vedel da ciljas na tako ceno. Glede na to da skuterje ze nasplosno radi kradejo bi se sam posluzil kaksne cenejse izvedbe. Na avto .net se prodaja sicer kitajski motor skuter 125 4t yingying al kaj ze 125 4t 2006 baje kto nov cena 800e kar je ce tako pogledas kar dosti ceneje od kymcota. sicer kymco je sigurno bolj kvaliteten ampak za v kamp kot pravis pa malo okrog bi po mojem mnenju tadu kitajcek bil dovolj. Majhna poraba sicer tudi koncna hitrost kitajcka ni bas nesto baje okol 95 km/h ampak glede na to da verjetno ne bos delal ogromno kilometrov se mi zdi to pameten nakup pa se ce pogledas tudi sama cena ne bo prav veliko padala. no to je zgolj moje mnenje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj predlog je, da se izogibas teh kitajcev - malo dnara malo muzike. tudi ce kupis novega bos mel z njim sranja se in se. vem kako je, ce mas šrot skuter, sem ga tudi sam mel (boljsi kot tile kitajci) pa je blo tolko serijskih napak da kr glava pece. pa pri teh kitajcih baje da jermen ne zdrzi vec kot 3k km :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoce sem pa najdu prov lusten skuter ?

Kymco Grand Dink 125, letnik 2005, lastnik zatrjuje, da je kot iz trgovine, prevozenih ima samo 1500 km.

Najbrz je bil kupljen v kaksni akciji zaradi starega letnika, kdo bi vedel.

Cena 1.750, obljubljen pa imam se resen popust. Cena novega 2690....

<a href="http://www.(Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)/2004/motornaKolesa/oglas.asp?id=1484329#" target="_blank">http://www.(Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)/2004/motornaKolesa/oglas.asp?id=1484329#</a>

Kaksno mnenje ? Go for it ? Ali ne :) ?

Za manjši denar ti jaz prodam mojega B&W-ja 250, letnik 2004, sicer ima 15000km, ampak agregat deluje kot zmešan. Poleg tega ti garantiram, da mi ni niti padel iz rok, kaj šele, da bi bil karamboliran. Mudi se mi pa zato tako, ker vem, da če ga bom dal staro za staro (v soboto), ga bodo vzeli za še manj denarja, kot ga ponujam, ko ga bodo prodajali pa bo še dražji kot sem ga jaz ponujal.

Popravljeno . Popravil Tomozuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj predlog je, da se izogibas teh kitajcev - malo dnara malo muzike. tudi ce kupis novega bos mel z njim sranja se in se. vem kako je, ce mas šrot skuter, sem ga tudi sam mel (boljsi kot tile kitajci) pa je blo tolko serijskih napak da kr glava pece. pa pri teh kitajcih baje da jermen ne zdrzi vec kot 3k km :rolleyes:

se načeloma strinjam s tem...ampak :unsure:

mel sem Kymca grand dink 50, dve leti vozil, 6500 km brez enega samega problema :worship:

mislim da je spraševal za Dinka 125 a ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno je mislil, tiste prave kitajce, katerih imen sploh izgovoriti ne znamo, ne pa tudi taivancev. Kymco je že uveljavljena in preverjena dobra znamka, kar pa za Yiyinge, Sanyange in Zongshene ravno ne bi mogel trditi. Moj jih ima 15.000km pa izgleda kot, da bi ga pripeljal iz salona. Tudi vozi se tako.

Popravljeno . Popravil Tomozuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno je mislil, tiste prave kitajce, katerih imen sploh izgovoriti ne znamo, ne pa tudi taivancev. Kymco je že uveljavljena in preverjena dobra znamka, kar pa za Yiyinge, Sanyange in Zongshene ravno ne bi mogel trditi. Moj jih ima 15.000km pa izgleda kot, da bi ga pripeljal iz salona. Tudi vozi se tako.

tako je goovoril sem o pravih kitajcih. za 800e skoraj nov motor sicer res kvaliteta na nekaterih mestih trpi ampak za v prikolico se mi zdi se vseeno odlicen nakup saj verjetno ne bo delal 10k km letno. Tudi sam sem imel kitajcka sicer 50ccm bile so sicer tezave sicer minimalne odsravfal se mi je sravf na plastiki potem stevec za hitrost je 1x delal 1x ne ampak sem to z kombinirkami popravil vglavnem kaj hocem povedat majo tezave vglavnem bolj minimalne vsaj kolikor imam sam izkusnje in kar so povedali drugi res je da se ne more primerjat z italijani ali japonci ampak za ta denar se mi zdi motor cist spodoben. No to je moje mnenje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, bi se strinjal. Pri mojemu se mi je enkrat pokvarilo samo stikalo za vklop ventilatorja za prisilno hlajenje (vbistvu je bil slabi stik, ker je pozimi na vlagi zooksidiral). Pa še to se mi je zgodilo takoj, ko sem ga peljal registrirat tako, da ni bila neka velika težava in sem se mimogrede oglasil še pri serviserju. Drugače pa dela brez težav. Včeraj sem bil v Motohitu v Krškem in mi je posrednik ponudil 1300€ za njega. Skoraj mi je šlo na jok. Valjda, da sem ga poslal v 3 mamine lulike in šel domov (prvi del je ostal zgolj v moji glavi, drugega sem pa izvedel). Upam sem vsaj na 1500€. Torej, problem se pojavi potem pri prodaji, saj veliko ne moreš dobiti (čerpav nisi ravno veliko dal, ko si ga kupil). Ampak glede na to, da dobro gre, ga za vsako ceno ne mislim podarjat. Včeraj mi je še uspelo en filmček skupaj spravit:

Popravljeno . Popravil Tomozuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, bi se strinjal. Pri mojemu se mi je enkrat pokvarilo samo stikalo za vklop ventilatorja za prisilno hlajenje (vbistvu je bil slabi stik, ker je pozimi na vlagi zooksidiral). Pa še to se mi je zgodilo takoj, ko sem ga peljal registrirat tako, da ni bila neka velika težava in sem se mimogrede oglasil še pri serviserju. Drugače pa dela brez težav. Včeraj sem bil v Motohitu v Krškem in mi je posrednik ponudil 1300€ za njega. Skoraj mi je šlo na jok. Valjda, da sem ga poslal v 3 mamine lulike in šel domov (prvi del je ostal zgolj v moji glavi, drugega sem pa izvedel). Upam sem vsaj na 1500€. Torej, problem se pojavi potem pri prodaji, saj veliko ne moreš dobiti (čerpav nisi ravno veliko dal, ko si ga kupil). Ampak glede na to, da dobro gre, ga za vsako ceno ne mislim podarjat. Včeraj mi je še uspelo en filmček skupaj spravit:

cisto prijatelski nasvet 1300e je pravi da si ga nekam poslal je tako vem daj e problem prodat ampak za vsak motor se najde kupec! Zato samo s pametjo doloci si svojo nanizjo ceno in pod to se ne spusti pa ce ti maha s kesam pred glavo. Sem zamenjal ze kar nekaj motorjev tako da vem kako stvar tece. No glede skuterja za v kamp sem pvoedla svoje mnenje sedaj sem celo vidil yinyinga 150ccm letnik 2006 3k km za 850e za v kamp vec kot ok. Tomozuki tvojega se mi v kamp zdi kar malo skoda....pa brez zamere :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker smo verjetno ena izmed najbolj socialnih držav na Svetu, smatram, da imaš v mislih celo brezposelno zalego, ki uživajo v brezdelju, delajo otroke, ki bodo njim podobni (več kot jih je, več imajo otroškega dodatka), imajo plačano zdravstveno zavarovanje, vrtce, šole ipd. na naš račun, pipico pa potem zapirajo nam, ki delamo pošteno in ne čakamo Godota. Potem samo še dodam upokojence, ki jih zdravniki vneto rešujejo še do 110 leta, ker drugače bi pač to bilo nehumano, da dementen ata, ki že 20 let sploh ne ve, kaj se okoli njega dogaja, ne gre na odpad. Zaradi svojih vojnih dosežkov sploh ve ne več, kam si naj ves ta denar porine, mi pa na drugi strani recimo vemo, kaj bi z njim. Predvsem sem mnenja, da bi morala davčna začeti kontrolirati od kje ljudem dohodki. Naj tisti novinar, ki trdi, da je severovzhod Slovenije reven in nevem kaj, pride sem, ker tukaj, kjer živim (Nova Vas, Maribor), vidim boljše avtomobile kot sredi Monaca (BMW 645, Mercedes S, Audi S4, vse možne Ferrarije, Porscheje, glomazne SUV-e tipa Q7 itd.). Lastniki takšnih avtomobilov, za katerega verjetno jaz ne bom nikoli zaslužil niti za prvi obrok kredita, imajo prilbižno mladeniči med 18-20 letom in so cele dneve tukaj (v lokalu imenovanem Avenue).

Madona, ti pa velik veš o teh kosmatih glodalčkih. Zdej pa vem, zakaj si car.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aselak: Aeroxa 70ccm, letnik 2000, sem 4 leta kasneje prodal za 330.000sit. To je pa skoraj 1400€. Sicer resda brez posrednika, ampak novi je prišel 460.000sit (takrat). Za Kymca sem že imel kupca za 1.700€, pa sem bil odločen, da ga ne spustim pod 1.900€. Mater sem bil budalo. Zakaj je maksi skuter težko prodat? Vsi, ki naredijo A kategorijo raje posežejo po motorju, tisti, ki pa se odločijo za skuter pa hočejo nekaj preverjenega, ki ima Japonsko ali Italijansko etiketo. Hehe, ni nobene zamere. Ampak vprašati ni greh :)

maksiskuter: U madona, tega še jaz nisem vedel ;) Sicer pa sploh še niso kosmati, ampak še čakajo na to :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hello !

To pot bi rabil en (1) nasvet :)

V Rovinju imava z zeno kamp prikolico, kjer se pretezno zadrzujeva preko poletja. No in velikokrat se nama pripeti, da zaradi 100 in enega razloga potujeva tja z avtom, ko pa sva dol skuter zelo pogresava.

V resitev tega problema je padla ideja, da bi imela nek skuter kar stacioniran dol preko poletja. V mislih imam kaksen 100 ccm, 4 taktni skuter. Menim, da na trgu obstoja nekaj takih skuterjev, ki so zelo ? poceni prav zaradi svoje nekurantnosti in nepopularnosti, nama pa bi sluzili na relacijah okoli Rovinja.

Torej :), ima kdo kaksno idejo, kaksen skuter bi to bil, za male pare, da ga ne bi bilo skoda puscati v kampu, da pa bi varno in zvesto, prevazal naju z zeno ? Oba skupaj imava cca 160 kg hehe .

Hvala lepa :)

Lp

Jani

Če ne boš rešil svojega problema pred zimo, ohrani v spominu mojega YY 150, 4T zverinico, ki zna bit bomba za tvoje potrebe.

Jaz ga bom jeseni oz. čez zimo verjetno zamenjal za večjega maksija ali pa kak 500 ccm motor, odvisno od ponudbe. Tega sem nabavil za pokušino, da vidim kako mi bo všeč, zdaj sem pa malo preveč notr padu in bi potreboval večjo potovalno hitrost, da lahko z boljšo polovico prideva tudi kam dlje v nekem doglednem času.

LP,

Matic

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav vsem skupaj!

po kratkem preletu čez vseh 63 strani foruma , ugotavljam da je malaguti madison k400 neke vrste tabu tema...

noben ga nima rad oz večina se jih odloči za kaj tretjega...

no jaz sem lastnik madisona k400 RST - to je ta novejši ko je že malo obnovljen...

in glih danes ..oz. včeraj ker je zdaj trenutno pol 1 zjutraj sem prišem iz dalmacije z njim naredil pa 1300km od četrka do nedelje.

trenutno prevoženih 10000+ km in na dosedanje iskušnje z maxi skuterji sem zelo zadovoljen. če odmislim.... porodne težave...

vglavnem spadam v tisto skupino ljudi kateri gre v trgovino po plato piva z motorjem... in mislim da za to nerabim avta!

do sedaj:

yamaha LB50 Chappy -12000km - doma arhiviran

kymco k12 - 28000km - razpadel

daelim 125 ns III - 24000km -še vedno živ in v uporabi

yamaha majety 250 11000 km ... ata zaplenil pa se z mamiko okoli vozita... (povišan vetrobran + kofer)

in madison 400 star leto in teden 10000+

zdaj pa tak:

za vse tiste kateri imate ali pa ste mogoče prišli v stik z madisonom....

najpomembnejši je trak v gumah!!!!!!!!!!!!

2,2 -2,3 naprej in 2,3 odzadaj!!!!!!!!!!!!!!

vse kar je več ali manj poruši ciklistiko skuterju in se nevozi vredu!

fora je da je v uradnem servisnem priročniku podatek da morejo gume biti nafilane na 2.0 bara kar pane drži!

originalna navodila so zakon.

kupil sem ga lani v trgo avto ko njim je stav v salonu 2 ali 3 leta.

bil je za neko manjšo ceno kot da vzamem letošnji model in glede na konkureco, majesty 400, burgman 400 in makaronari

sem se glede na ceno in podatke odločil za njega!

porodne težave:

3000km - elektronika fuč ....

3100km - gumica med vplinjačem in motrojem razpadla

4500km zadnji desni amortizer

5000km odpadel vijak na pogonski osovini v zadnjem reduktorju

6000km zadnji levi amortizer spustil

7000km pušča olje z reduktorja

....

grozno! se strinjam ... ampak:

skuter je stal 3 leta v vitrini... guma se stara... logično da nekaj škrtne

elektronika , amotrizerji... mam pa zdaj vsaj nove hihihi

gumica pri vplijinaču: naj raje bi vzel 42 ring ključ pa servis premlatil - šelno je preveč zategno pa prerezal gumo

zadnja osovina.... to pa res nevem.... verjetno servis!!!!

in če so menjali to osovino za novo ... zakaj le meni pušča olje z reduktorja .... ja ker niso menjali semeringov

kak sem že rekel 42 ring ključ pa... bum!

prek*eti mariborski moto vogal!!!!!!!!

vožnja!

kot bi sedeli na kuhinjskem stolu!

za tiste večje ljudi si lahko prilagodiš balanco po želji naprej in nazaj da ne buta v kolena.

no že v štartu sem pa dokupil originalni nosilec za kovček in originalni kofer v barvi motorja...

neverjetno ... ampak to se ne premakne

končna hitrost : 148km/h

pospeški... odlični! zdise mi da celo boljše od x9 500 ( stric ga ma v lasti)

treba omenit še posebej da je lažji kot konkurenca!

motor je pa tak morini zmislo ... torej vam od 4-6,5 L na 100km ne pobegne...

za primerjavo po poti na morje mb- bregana- duga resa-josipdol-senj- zadar- šibenik

samo navadna cesta in to z bratom ko vozi buell-a ... je mel porabo 5,5

je pa res da sem se pripeljal nazaj z platnom zunaj.... mam fotke... in bom naložil .. vkratkem...

čohanje po asvaltu z parkirnimi nogacami... je že bolj umetniško delo kot pa mimogrede...

vglavnem stvar se drži asvalta ko patex in mam gume haidenau - šrot gume - prehitro se rabijo

polaganje je prav uživancija občitek je varen in kar sam sili da se ga polaga

za primerjavo: glede na to če se nagnem z majesty 250 mam občutek vodnega skuterja ne pa motorja

veterna zaščita odlična , primojih 180cm višine mi zaščiti pol čelade, prsa in roke , v primeru dežja so pač lakti malo mokri

kot sem že prej omenil pospeške... naložen kofer .. ko se pač vozim iz mb - ms se pri izhodu iz krožnega dvigne predje kolo....

stvar leti!!!!

rahla nestabilnost je pri polaganju ovinkov z hitrostjo nad 135... postane malo nemiren

kobinacija zadnje zavore z predjo dela fenomenalno

pogrešam pa ročno zavoro!!!!!

no to je torej moje prvo oglaševanje na forumu in v primeru kakšnega koli zanimanja lahko svetujem ....

glede servisov servisiranja... tudi ni panike... obvladam :rolleyes:

me pa zanima če pozna kdo koga ki vozi Malaguti Spidermax 500!

se zanimam za nabavo :P

torej lep pozdrav zaenkrat in v kratkem bom naložil fotke mojega mopeda:P

jutri pa nabava zadnje gume grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

LP T.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uh, sem prebral ta precej dolg post in sem dobil še eno potrdilo, da se poslovim od skuterjev. Sem mislil, da je imel moj B&W porodne težave, ko sem moral tisto termo stikalo menjat, zdaj pa vidim, da to ni bilo še nič :D Me pa veseli, da si ti zadovljen z njim ;) Drugače pa je možno, da tvoj potegne bolj od X-9 500. Xciting ima namreč 12s do 100km/h (vsaj tako je pisalo v reviji Roller, kar je isto kot moj 250ccm B&W.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vglavnem spadam v tisto skupino ljudi kateri gre v trgovino po plato piva z motorjem... in mislim da za to nerabim avta!

vglavnem stvar se drži asvalta ko patex in mam gume haidenau - šrot gume - prehitro se rabijo

jutri pa nabava zadnje gume grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

LP T.

Zanima me še kaj več o gumah "heidenau". Nemci jih na svojih testih zelo hvalijo. Mene ne moti če bi se obrabila prej, bolj me zanima kako drži na suhi in mokri cesti?

Kaj boš nabavil za zadaj?

Hvala za odgovor in LP

P.S prva izjava :worship:

P.S 2 Imam novo "glavo" za mestne vožnje, pa naj še kdo reče da sem "neviden"

post-4877-1186388424_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

me pa zanima če pozna kdo koga ki vozi Malaguti Spidermax 500!

Sem se pred tednom dni vrnil iz Italije, potikal sem se po velikih jezerih. Garda, Iseo, Como, Maggiore in pa vmes tudi Milano.

Že prej sem vedel, da lahi vozijo skuterje, predvsem maxije, a na to kar sem videl na Gardi in v Milanu pa nisem bil pripravljen. Sploh Garda je popolnoma preplavljena z maxiji. Prevladujejo T-Maxi, premočno. Potem sledijo Atlantici in X-Max. Mojega Nexusa ni skoraj nikjer :( .

Sem pa videl tudi nekaj Spidermaxov 500, kaj je to ogromen skuter! Sploh na cesti, ko ga postaviš poleg kakega drugega maxija. Moj je kot kaki 50ccm skuter proti temu orjaku :)

Popravljeno . Popravil Drejči
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me še kaj več o gumah "heidenau". Nemci jih na svojih testih zelo hvalijo. Mene ne moti če bi se obrabila prej, bolj me zanima kako drži na suhi in mokri cesti?

Kaj boš nabavil za zadaj?

Hvala za odgovor in LP

P.S prva izjava :worship:

P.S 2 Imam novo "glavo" za mestne vožnje, pa naj še kdo reče da sem "neviden"

dobro jutro!

ja kaj naj rečem... one porodne težave so si tak serviserji sami na glavo skopali! ....

nič ne morem za to .. seveda če bi sam delal to nebi bilo...

haidenau... pa mene so tak rahlo nasrali! prodali so mi gume letnik 00 in predjo 01

tak da .... ni glih najbolj sveža ... so pa bile vredu skladiščene

na suhem pri temperaturi 25 se najlepše obnašajo .... pri 40 ... je opaziti rahlo odstopanje od oprijema

velik minus.... je za gladek asvalt... ker tam pa vse v prazno leti! ... je pa res da v dalmaciji po onem svaltu komaj peš greš ...

tak da še dokaj vredu opravljajo svojo nalogo!

kar se pa mokrega tiče se pa lahko pelješ ... samo nagibanje raje pusti za suho vreme

in zavirajo odlično

cenovno ... za prednjo in zadnjo sem dal 72 eura v mariboru pri glavnem šverceru teh gum za slovenijo

zdaj glih ga grem poslat nekam če mi bo spet hoto kaj čudnega uštulit ...

pa če dobim letošnji model gumo ... se bomtak spet razpisal!

LPT.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!!

No lepo de se nekdo oglasi ki ima madisona 400.Ko sem jaz spraševal za mnenje ni bilo nič oprijemljivega,vendar sem se vseeno odločil za nakup

in moram reči da mi ni žal.Tudi jaz sem v 10 dneh prevozil 1000 km prez problemov udoben,veliko placa pod sedežm.Ima pa eno slabost,premajhna kolesa(žal)Drugače pa B.P.!!!

toliko na kratko

pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@skuterist

kako si zadovoljen z N32, sej je N32, ne? Sem tudi sam razmišljal o tej čeladi, sem jo tudi že naročil, tisto MotoGP verzijo na netu, pa sem potem raje kupil Dainese Jet Stream Tourer, predvsem zaradi vgrajenega sončnega vizirja.

2_b(5).jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@skuterist

kako si zadovoljen z N32, sej je N32, ne? Sem tudi sam razmišljal o tej čeladi, sem jo tudi že naročil, tisto MotoGP verzijo na netu, pa sem potem raje kupil Dainese Jet Stream Tourer, predvsem zaradi vgrajenega sončnega vizirja.

Imam jo šele od 1.8. je imel Nolan akcijo in sem jo kupil. Stara je bila že kar "znošena". Kupil sem jo predvsem zaradi dobre zračnosti. Sončni vizir je na zunanji strani ( Dainese "notranja" varianta mi je bolj všeč) kar me ne moti.

Jo bom pa v prihodnjih dneh sprobal še na kakšni malo daljši vožnji (npr do Lj in nazaj) da vidim kako se obnese pri 90 ali malo več km/h.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heidenau (prevod po naše: Gremozdaj) so dobre gume v razmerju s ceno. Drugače pa obstojajo tudi boljše. Sem jih imel 2x (mislim, da K61). Najbolj me je motilo, da so premehke. Na suhem je tako ali tako vsaka guma dobra, v mokrih razmerah pa so boljše bolj narezane.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo ga .... po 4urah klicanja okrog...

heidenau ima edini ko jih ima ..

sitar

motorjet

yamaha

aprilia

trgoavto ...

noben nima

mislimda sem pečen še za najsednjih 3000km pri heidenau

LP T.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prek*eti mariborski moto vogal!!!!!!!!

najprej dobrodošel med nami!

potem pa takoj eno vprašanje: kdo ti je servisiral motor? Pogačar (starejši) al Pavlec (mlajši)? Jaz sem si namreč o obeh ustvaril že svoje mnenje, pa me zanima koliko sem zgrešil...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!