Skoči na vsebino

Moj maxiscooter


Tomozuki

Priporočene objave

MAXISTIČNA BANDA ŽIVJO

GLEDE UPORABE BURGMANA V MESTU LAHKO POVEM,DA SE GIBLJEM TAKO USPEŠNO KOT KAKŠEN Z MANJŠIM.

KO SI NAVAJEN MOPEDA IN GA OBVLADAŠ NI TEŽAV,PO STOPNICAH SE SICER NE VOZIM,DRUGAČE JE PA OK.LAHKO PA VPRAŠATE ŠE JANA 2005,ON IMA TUDI BURGMANA.

GLEDE ZAVAROVANJA VAM BOM POVEDAL TOČNE INFO.MALO KASNEJE.ZAENKRAT JE ZAV.MB NAJUGODNEJŠA,VENDAR SE PRIPRAVLJA AKCIJA TUDI NA TRIGLAVU.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FANTJE,NEKAJ SEM POZABIL,MOGOČE SE BO SLIŠALO SMEŠNO ,AMPAK SEM LANSKO LETO Z BURGMANOM SODELOVAL NA SPRETNOSTNI VOŽNJI ZA DRŽAVNO PRVENSTVO.GLEDALCI IN TEKMOVALCI SO BILI ZAČUDENI KAJ ZMORE BURGMAN-MAXI SKUTER

MOJ BURGMAN NIMA ABS,GA TUDI NE RABIM.NISEM RAVNO PRISTAŠ ABS NA MOTORJU.MANJ KO JE ELEKTRONIKE BOLJŠE JE.

GLEDE ZAVAROVANJA VAM POVEM V PRIHODNJIH DNEVIH,GREM V SREDO NA ZAV.MB

GRE PA PRIBLIŽNO TAKO, 50% DA ZAVAROVALNICA, 30% DA MOTO ZVEZA,DODA SE PA ŠE LASTNI POPUST

ČE LASTNEGA NIMATE IZGLEDA POPUST CCA 65%,SEVEDA OB ČLANSTVU V MOTOKLUBU

KOT SEM OMENIL,VEČ PO SREDI

LP CANDALINNI

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa Gilera GP 800, a še ni nč ? :D .)

Registracijo mam aprila. Zavarovala pa mi bo kar žena, ki je zastopnik za ZM...

Zaenkrat o GP 800 še nič :blush: , razen preedstavitve s teh. podatki. Glede na to da si se pohvalil da Tvoja boljša polovica dela na ZM sem poslal vprašanje preko PM-ja in se seveda zahvaljujem za odgovor.

Člansko izkaznico MK kluba dobim drug teden in potem v lov za popusti O:-) .

LP

P.S še ni registriran :devil: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matej

hvala, ti si prvi ,ki si mi povedal to.Glavni razlog je bolj enostavna uporaba,oziroma pisanje gre hitreje

lp Candalinni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaenkrat o GP 800 še nič :blush: , razen preedstavitve s teh. podatki. Glede na to da si se pohvalil da Tvoja boljša polovica dela na ZM sem poslal vprašanje preko PM-ja in se seveda zahvaljujem za odgovor.

Člansko izkaznico MK kluba dobim drug teden in potem v lov za popusti O:-) .

LP

P.S še ni registriran :devil: :headbang:

Tvoje vprašanje sem zjutraj posredoval naprej, dobiš odgovor v najkrajšem možnem roku. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jan2503, besnaglista - ali ima kdo od vaju ABS na Burgmanu?

Pa kako se kaj obnese?

Je pa škoda, da Gilera GP 800 zaenkrat tega še nima na seznamu opreme...

Valentin:

Moj Burgman nima ABSa. Pa ne iz nekega posebnega razloga, ampak sem septembra iskal cim cenejso varianto za nakup in ABS dodatek mi je bil predrag.

Moj prijatel pa je v torek pripeljal novega Burgmana z ABSom in vsemi ostalimi dodatki, ki ga nudi ta verzija (pomicna sipa, el. sklopljiva ogledala itd) in se tako pridruzil klubu ljubiteljev Burgmana 650 :)

Mislim, da je ABS na motorju pameten dodatek, ki koristi vsakomur. Mislim hehe, da bo ABS dodatek postal stalnica pri vsakem modelu.

Kot napisano ze nekaj postov nazaj, GP 800 mora preboleti prehod na trg in v sezoni 2008 bo sigurno dobila tudi opcijo ABS.

lp

Jani

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljen!

Ker sem nov na forumu in vidim da je kar nekaj poznavalcev tukaj,me zanima mnenje oz. izkušnje

ali če ima kdo test Malagutija Madison K400.Razmišljam da bi iz gilere 125 presedlal na kaj večjega,

imam možnost nakupa malagutija pod ugodno.

Hvala za odgovore in lep pozdrav!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljen!

Ker sem nov na forumu in vidim da je kar nekaj poznavalcev tukaj,me zanima mnenje oz. izkušnje

ali če ima kdo test Malagutija Madison K400.Razmišljam da bi iz gilere 125 presedlal na kaj večjega,

imam možnost nakupa malagutija pod ugodno.

Hvala za odgovore in lep pozdrav!

Mislim da imam test v eni stari številki Motorista (papirna oblika), bom preveril. Povej naslov da pošljem kopije ali pa se dogovoriva kako drugače.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haloo

kot sem obljubil vam sporočam rezultate obiska ZM.Kombinacije so različne.Najbolj ugodna pride 180E.Vključuje AO,AO+,NEZGODO,ODKUP 1.ŠKODE,.Za takšno ceno so tudi pogoji.Skratka ZM je najbolj ugodna.

Izračun je za BURGMAN 650.

Če koga zanima več ,naj vpraša

LPCandalinni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haloo

kot sem obljubil vam sporočam rezultate obiska ZM.Kombinacije so različne.Najbolj ugodna pride 180E.Vključuje AO,AO+,NEZGODO,ODKUP 1.ŠKODE,.Za takšno ceno so tudi pogoji.Skratka ZM je najbolj ugodna.

Izračun je za BURGMAN 650.

Če koga zanima več ,naj vpraša

LPCandalinni

pozdrav vsem

kakšni so pogoji za to ceno - 180 eur.

sezona se zame z marcem začenja. a kdo pozna kje dobro šraufajo aprilie. sem ga mel pri uradnem serviserju pa mi od takrat naprej nekaj šklopota zadaj v pogonskem sklopu kot bi nekdo po eni piksni tolkel. pa slabše gre za cca 10km/h.

hvala za odgovore.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo, kaj pa če nisi član nobenega moto kluba? A imajo tudi za "solo riderje" kakšno ugodnost?

Dobiš 40% popusta če se obvežeš da skuterja ne boš odjavil. Ali pa k njim preneseš avto zavarovanje in ti priznajo enak bonus kot ga imaš na avto polici.

Jaz še čakam na odgovor Triglava, drugače pa sem pri Valentinu dobil super odgovor, vendar bi jaz svojega maxi-ja rad registriral že sedaj :yes: .

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo

skuterist če si iz Lj.se lahko kje dobiva pa mi daš še kakšen nasvet glede maksijev,če ne pa ti bom posredoval naslov,a to misliš poštni.

hvala in lep pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo

skuterist če si iz Lj.se lahko kje dobiva pa mi daš še kakšen nasvet glede maksijev,če ne pa ti bom posredoval naslov,a to misliš poštni.

hvala in lep pozdrav

Če ne rabiš takoj ga lahko skeniram in pošljem po e-mailu. Fotokopije ti lahko pošljem jutri po pošti tako da je najkasneje v soboto pri tebi.

Odloči se in mi sporoči, lahko tudi na PM.

Če te še kaj zanima pa s vprašanji na dan :whistle: .

LP

P.S sem iz CE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo!!

hvala za odgovor lahko poskeneraš in pošlješ na e-mail:p_sterle@yahoo.com,predvsem me zanima,če ga kdo ima ali ga je imel njegovo mnenje,izkušnje, slabosti,dobre stvari skratka vse o njem.Za motor vem da je od yamahe,ostalo pa bolj malo.

hvala za odgovore in lep pozdrav.

P.s.sem iz LJ.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haloo

pogoji za takšno ceno:-avto je tudi zavarovan pri ZM

-član motokluba -klub pa v zvezi motoklubov slovenije

Motor je zavarovan eno leto,če ga odjaviš ne dobiš vračila,premija se pod temi pogoji ne vrača.Popusti so tudi če nisi član,nekaj manjši.Sam sem se zanimal le za svoj primer.

Pozanimajte se sami pod svojimi pogoji.

LP Candalinni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes registriral na ZM :naughty: , se mi ne da več čakat na ZT :devil: pa še "ugodneje" kot lani sem prišel skozi. Bilo je lepo popoldne za vožnjo.

LP

P.S še dobro da sem registriral, kajti napovedali so dež :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Jetman, je možno, da sem te danes videl, kako si se peljal mimo Trnovske cerkve? :)

Popravljeno . Popravil Tomozuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O seveda. Včeraj ti nikakor nisem mogel poslati SMS ali poklicati, ker naj bi bilo omrežje vedno zasedeno. Z ostalimi sem cel dan komuniciral normalno.

Če grem z motorjem v šolo/službo, je to moja pot proti domu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

baje tudi na triglavu od 1.3. prakticirajo popust. upam da kaj srečam kolga ki dela na triglavu in mi bo lahko kaj več povedal.

res pa bi rad prišel do informacije kam naj peljem na servis motor (Atlantic 500) da mi naredijo servis za solidno ceno in pogledajo kaj mi tako šklopota zadaj na pogonu. :hmm: sem ga imal na poolaščenem servisu pa pravijo da to tako pač je, čeprav - preden so ga oni šraufali tako pač ni bilo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

baje tudi na triglavu od 1.3. prakticirajo popust. upam da kaj srečam kolga ki dela na triglavu in mi bo lahko kaj več povedal.

res pa bi rad prišel do informacije kam naj peljem na servis motor (Atlantic 500) da mi naredijo servis za solidno ceno in pogledajo kaj mi tako šklopota zadaj na pogonu. :hmm: sem ga imal na poolaščenem servisu pa pravijo da to tako pač je, čeprav - preden so ga oni šraufali tako pač ni bilo...

Od kod pa si? Servise imaš na uradni strani, v MB sem bil zadovoljen s storitvijo manj pa s ceno delovne ure. Drugače pa ga lahko pelješ tudi k piaggio-tu saj sta motorja identična.

Na ZT pri svojem agentu nisem dobil popusta, neglede na to da imam sklenjeno polico za avto, naložbeno ...

zato sem odšel k ZM kjer je bila zadeva rešena v 10 min. V ponedeljek pa sem tudi prevozil že nekaj km.

LP

P.S kdaj gremo na prvo vožnjo? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

En lep maxi pozdrav! Sem novi član foruma, vozim pa maxi scooterja Sym Joy max 250.

Registriral sem ga 5.3. pri Triglavu, dobil komercialni popust 50%, ugodno.

Še ena fotka:

IPB Slika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od kod pa si? Servise imaš na uradni strani, v MB sem bil zadovoljen s storitvijo manj pa s ceno delovne ure. Drugače pa ga lahko pelješ tudi k piaggio-tu saj sta motorja identična.

Na ZT pri svojem agentu nisem dobil popusta, neglede na to da imam sklenjeno polico za avto, naložbeno ...

zato sem odšel k ZM kjer je bila zadeva rešena v 10 min. V ponedeljek pa sem tudi prevozil že nekaj km.

LP

P.S kdaj gremo na prvo vožnjo? :whistle:

sem z gorenjske z jesenic. sem mislil če kdo kaj fuša da bi bilo malo ceneje. pa ne zdi se mi normalno da tako šklopota v pogonskem sklopu. glede na to da sem gorenjc se mi pošteno povedano zdi servis noro drag. pogonski jermen stane 100 eur menjati pa ga je potrebno na 6000 km - groza :BUA:

vprašal agenta Triglava kako je z zavarovanji. oni delajo kot kaže kar vsak po svoje. nekje dajo več popusta nekje manj. bomo videli kaj bodo uradno rekli jutri ko bodo predstavili pogoje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem z gorenjske z jesenic. sem mislil če kdo kaj fuša da bi bilo malo ceneje. pa ne zdi se mi normalno da tako šklopota v pogonskem sklopu. glede na to da sem gorenjc se mi pošteno povedano zdi servis noro drag. pogonski jermen stane 100 eur menjati pa ga je potrebno na 6000 km - groza :BUA:

vprašal agenta Triglava kako je z zavarovanji. oni delajo kot kaže kar vsak po svoje. nekje dajo več popusta nekje manj. bomo videli kaj bodo uradno rekli jutri ko bodo predstavili pogoje.

CUKR, poceni servisov ni, preveril sem postavko delovne ure in ta je od 20 evrov naprej. Na servisu se pa ure zelo hitro naberejo tako, da za delo resnično plačaš več kot pa za dele. Jaz imam scarabeo 500 kar pomeni da imava enak agregat, jermen se ne menja na 6000 km, ampak na 20000 km. Jaz sem ga menjal na 20000 in je bil še v zelo solidnem stanju, mislim da bi brez težav še šel do 30000 km. Po menjavi jermena se je tudi meni jermen nekoliko oglašal, pa sem se pač navadil. Ko pa sem letos menjal valčke pa nisem mogel verjeti, da je se je ta težava rešila. Zdaj dela pa fantastično, tudi pospeški so precej boljši. Glede ur na servisu, sam sem bil vseskozi prisoten, če ne bi bil zraven ne bi verjel, resnično je s skuterji zelo veliko dela, ker je potrebno polovico motorja razstaviti, preden lahko izvedeš kako popravilo.

LP Scarabeo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!