Skoči na vsebino

Moj maxiscooter


Tomozuki

Priporočene objave

[attachmentid=95670][attachmentid=95671]Pozdrav vsem.

Sem lastnik Malaguti Madisona 400.

Do sedaj pa sem imel hexagona 150.(je še pri hiši)

Ima še kdo drug Madisona?

post-14431-1176672385_thumb.jpg

post-14431-1176672439_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav!!!

tudi jaz sem predkratkim na forumu spraševal o Madisonu, pa nisem dobil nič oprejemljivega,vendar sem se vseeno odločil za nakup,in ni mi žal,naredil že kar nekaj kilometrov,dosedaj brez problemov.Zvedel pa sem da je dober servis na Viču, C. v gorice;Jure Primc,ga tudi sam priporočam.

Če te še kaj zanima vpršaj,še to motor je od Yamahe,serviser(Jure) je rekel da za dele ni problem in tudi motor kot sam naj bi bil vredu,je pa malo informacij,ker je malo teh motorjev.

Pozdrav!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za odgovor.

Izbiral sem se med X9 in Madisonom. Odločil sem se za Madisona.

Kakšno porabo imaš?Pri meni je zaenkrat 4,5 - 5,5/100km.

So kakšne skrite napake na katere bi moral biti pozoren?

Zanimivo se mi zdi, ker ima ročni čok (zauh).

Na koliko km se menja jermen in olje v motorju in prenosu?

Zdi se mi zelo lepa vožnja, kar je razumljivo, saj sem prej vozil za polovico švohnejšega Hexagona.

Da o zavorah in 10 colskih kolesih sploh ne govorim.

Koliko km imaš prevoženih?

Moj jih ima 5000. (servisna knjiga + računi + pregled na servisu).

Zaenkrat sem zelo zadovoljen in upam da bo tako tudi ostalo.

Pa zanima me kako je z nosilcem za kovček, saj ga Givi in Kapa nimata Za Madisona. Je to res?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdrav!!!

tudi sam se se odločal med tema dvemoma skuterjema in sem se odločil za madisona.

kakšna je poraba ti težko rečem ker nisem nikoli meril,ker se mi ne zdi smoterno,glede skritih napak ti moram reči da jih nisem odkril ne jaz ne na servisu,ko sem ga peljal na podrobnejši pregled.

ja res jsje (zauh) je tudi mene presenetil,ampak zaenkrat mi dobro dela,kilometrov imam 8000,jerme naj bi se menjal na 8000,ampak se ga ponavadi prekontrolera in če je potreba se menja,drugače pa se počaka do 10000.zavore so res krasne samo kolesa so pa malo premajhna,spolh pri večjih brzinah se pozna.glede nosilca za prtlažnik te pa moram razočarat, tako kot so mene da paše samo originalen nosilc,ki pa je 150 EUR.+kovček tako da iščem neko nadomestili ali kakšen univerzalni nosilec za kovček,če najdem ta obvestim.drugače pa sem iz LJ.je čran mat barva,če si z LJ.tudi ti se oglasi pa izmenjava kako besedo več.

pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem iz Ljubljane. Veselilo bi me, če bi se dobila in kakšno rekla.

Ali ga imaš ti že dolgo?

Jaz trenutno nimam gor tablic, ker urejajo papirje. Kupil sem ga v moto hiši, pa zdej delajo prepis z prejšnjim lastnikom. Jutri naj bi bili urejeni papirji.

Čez vikend sem naredil okoli 500 km.

Zadovoljen!

Lep dan!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Papirji urejeni.

Letos sem imel srečo z zavarovanjem.

Pri obeh motorjih sem prišel do 50% bonifikacije (prenos med družinskimi člani)

Za oba motorja plačal okoli 40 ta bivših tisočakov.(170 eur), da se ne bo kdo našel, ki bi ...

Popravljeno . Popravil Jože B.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdrav!

sem iz rudnika,kupil sem ga pa letos 2 meseca nazaj,naredil tam okoli 600-700 in zaenkrat brez priponb,za registracijo se pa plačal 60eur,50% prenos iz avtomobila ZM,-40%ker se odpoveš vračilu denarja udodno...

tako da bo traba ta vikend kako furo naredit.

lep pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdrav!

sem iz rudnika,kupil sem ga pa letos 2 meseca nazaj,naredil tam okoli 600-700 in zaenkrat brez priponb,za registracijo se pa plačal 60eur,50% prenos iz avtomobila ZM,-40%ker se odpoveš vračilu denarja udodno...

tako da bo traba ta vikend kako furo naredit.

lep pozdrav

Poglejta v temo maxi 01, se dogovarjamo za izlet na Koroško.

Sta vabljena :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

sem iz rudnika...

Opa, potem sva pa skoraj soseda. Jaz sem doma na Ižanski cesti pri Livadi.

Se mi zdi, da ima en tip Madisona na Ilovškem štradonu oz. tam v bližini.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Peljal sem MP3-ja :OK: Sicer zgolj po parkirišču, ampak kuhrz gleda, bilo je super! V nedeljo pa sem jaz zraven!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdrav

res sem iz ilovškega štradona,samo na začetku ulice živi en možak k ma srebrnega 180 kubov kupu lansko leto,jaz mam pa zdaj mat črnega k 400,če me srečaš me kar pocukaj za rokav. v nedeljo ne morem obveznosti.

lep vikend in veliko varni kilometrov!!!!!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav.

Jaz sem iz Rakovnika.Ob Dolenjski cesti.

Smo pa res precej blizu.

Tudi jaz ne morem ta vikend, ker delam.

Drugače bi šel pa zelo rad na kakšno vožnjo z vami.

Lep dan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na skuterju zagotovo ne, včeraj se niti vsedel nisem nanj. Sem pa se ene dvakrat zapeljal po Jurčkovi z avtom in GVM-1 (VW Transporter, rdeče barve, modre luči ;) :whistle: ). Se pa sicer dosti vozim po Jurčkovi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[attachmentid=96082]

Tudi jaz se nisem včeraj nič peljal.

Evo moja nova pridobitev. Kovček + nosilec za 130 eur.

Sem poklicu na oglas na avtonetu, kjer je model prodaju Madisona, če proda to dvoje.Pa je prodal.

Pa še cena je bila ugodna.

post-14431-1177275672_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

VIDIM DA STE ŽE TRIJE Z RUDNIKA. JAZ SEM VAŠ SOSED Z GALJEVICE IMAM X9 500 MODRE BARVE TRENUTNO MALO RAZBIT ME JE POBRAL IDIOT VKRIŽIŠČU :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdrav!

žal sem že zmenjen danes popoldne pa do nedelje šibamo na morje(z avtom).drug teden pa z veseljem sem v ljubljani.

lep in sončen vikend.

peter

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

VIDIM DA STE ŽE TRIJE Z RUDNIKA. JAZ SEM VAŠ SOSED Z GALJEVICE IMAM X9 500 MODRE BARVE TRENUTNO MALO RAZBIT ME JE POBRAL IDIOT VKRIŽIŠČU :grrr

Aha, v Trnovem pred cerkvijo, sem videl :eek:

Popravljeno . Popravil Tomozuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, v Trnovem pred cerkvijo, sem videl :eek:

:OK: ja 14.03 .07 . ob 11:20 to sem bil jaz na tleh, toda zdaj je že vse ok , plastike na motorju so tudi že nove tko da z gospo danes odrineva v bosno po praznikih bi lahko na kakšno skupno vožnjo. :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še nekaj glede petstotice. Skoraj pollitrski agregat drgata ko hudič. 250cc ima dosti bolj miren tek.

In ko priviješ gas do konca pri nizki hitrosti kar čutiš, vsaj jaz sem imel tak občutek, da se cel geštel zvije. Občutek, kot da zadnje in sprendnje kolo potisne smupaj.

Kupi Japonca in nič se ti ne bo zvijalo.

LP

Yamahi naj raje nov T-Max po glavi hodi namesto teh 250-ic.

Bi mogoče vsaj kje kakšno staro dobil za manj €€€ :cry:

Pri dizajniranju T-Maxa so pa morali imeti dizajnerji zelo slab dan. Grozno grd maxi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!