Skoči na vsebino

MD Solo Riders


Priporočene objave

quote:

Hotschko, ...

za pridobitev okvirne cene našitkov iz ledra (da sploh vemo o kakšnem strošku govorimo), bi potreboval ,velikost in skico znaka oz. a bo isti našitek (barve in postavitev) kot na internet sajtu?

*****

Come in peace or stay at home!

Čimpreje !!!!

Ne čakaj na maj !

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej hoj, SoloRiderji.

Danes naročim nalepke, za tiste, ki jih še nimate (cena je 1 pivo za 2 nalepki )

Tukaj so moje variante: glasujte za 1..4, sporočite svoje mnenje in predloge za spremembe, da naredim še kakšno varianto in se na koncu skupaj odločimo.

Zoolo, velikost našitka bi bila 22cm za velikega in 9 cm manjšega. Ok?

1.

2.

3.

4.

ta zadnji logo ima drugo pisavo za "Solo Riders", če vam bo mogoče bolj všeč ali če bo potrebno napis poenostaviti zaradi rezanja.

hotschko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam sem za prvo varianto!

Še eno vprašanje, za našitke si mislil črno belo kombinacijo ali kombinacijo iz neta?

Sicer pa beseda ni konj, bom za obe varianti se pozanimu pa bomo videli.

Hotschko: Čestitke za 500!

*****

Come in peace or stay at home!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Sam sem za prvo varianto!

Še eno vprašanje, za našitke si mislil črno belo kombinacijo ali kombinacijo iz neta?

Sicer pa beseda ni konj, bom za obe varianti se pozanimu pa bomo videli.

Hotschko: Čestitke za 500!

*****

Come in peace or stay at home!

Načeloma sem mislil, da bi bile črne črke na belem krogu in/ali bele črke na črnem krogu ali pa samo bele/črne/zelene/modre/.. črke brez podlage.

Bela pa ne bi bila bela ampak tista rjavkasto bela, kot na moji jakni.:))

hotschko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V bistvu, bi si lahko barvno kombinacijo vsak sam sestavil ali celo prinesel svoj material, da se ga izreže. Kaj praviš ?

hotschko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je varianta, samo zadeva lahko sčasoma postane hudo razdrobljena.

Bolj se nagibam h varianti o dveh modelih en za na leder drug za na tekstil jakne, pa basta.

Barvno je pa varianta črnega napisa na rahlo umazani (če prav zastopim kao rahlo-sivo bež) beli barvi dovolj nevtralna da jo lahko vsak na sebe pripne brez stilskih zlomov in razočaranj.

Sicer bomo pa še za ostale videli kakšen bo odziv. Me je samo toliko zanimalo ker bom ta vikend videl človeka ki bi lahko to iz ledra sestavil. Ker zadeva bi morala biti pod prešo lepljena ali šivana skupaj, da ne bo razpadla ob prvem dežju. To je tudi glavni problem ki ga vidim v tvoji predlagani varianti samo črk in številke brez podlage.

*****

Come in peace or stay at home!

Uredil - zoolo on 02/11/2001 16:19:43

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Je varianta, samo zadeva lahko sčasoma postane hudo razdrobljena.

Bolj se nagibam h varianti o dveh modelih en za na leder drug za na tekstil jakne, pa basta.

Barvno je pa varianta črnega napisa na rahlo umazani (če prav zastopim kao rahlo-sivo bež) beli barvi dovolj nevtralna da jo lahko vsak na sebe pripne brez stilskih zlomov in razočaranj.

Sicer bomo pa še za ostale videli kakšen bo odziv. Me je samo toliko zanimalo ker bom ta vikend videl človeka ki bi lahko to iz ledra sestavil. Ker zadeva bi morala biti pod prešo lepljena ali šivana skupaj, da ne bo razpadla ob prvem dežju. To je tudi glavni problem ki ga vidim v tvoji predlagani varianti samo črk in številke brez podlage.

*****

Come in peace or stay at home!

Uredil - zoolo on 02/11/2001 16:19:43

Se strinjam: dve varianti v materialu (usnje in blago) in dve v barvah (črno/bela, belo/črna).

Vprašaj za obe možnosti, šivano in lepljeno. Šivana je boljša in verjetno tudi dražja.

hotschko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam da bom do nedelje imel kaj v rokah, drugače pa čez 10 dni ker me bo naslednji teden manjkalo v domačem okolju.

Se vidimo!

*****

Come in peace or stay at home!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi moral izbrat med temi varjantami sem za 2 ali 3. Najraje bi pa videl, da bi varijanta bila taka kot na netu, le, da bi bil osrednji del siv in ne zelen. Govorim za nalepke in ne za našitke.

Toliko glede glasovanja, če ne pa hotschko, kar boš naredil bo v redu. Trenutno imam jaz svojo, ki mi še stoji na čeladi in bo gor, dokler mi ne odpade. Zaenkrat se še drži.

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem pričakoval, da bo prva varianta favorizirana, čeprav zgleda kot kovanec za en tolar. Jaz sem definitivno za varianto 3, načeloma pa tudi druga ni slaba. Črno/bela kombinacija bi bila prav lepa.

Burn to be wild

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Hotchko ma ti si gazda nared pa je !

V MDSR smo vsi gazda .

hotschko

Uredil - hotschko on 05/11/2001 09:16:01

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KHM KHM... ja pa se zenski del... no, en del zenskega dela gazd in gazdaric.

za znak pod stevilko 3, ceprav tudi ona dva pod stevilko 1 in 2 nista slaba... kar sem rekla sem rekla 3 mi je cisto vsec.

lav ja ol

Viragica

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HOTSCHKO!!!!!!!!!

Midve z Macico pa se vedno nekaj cakava.... in cakava.... cakava... o ti ze ves kaj

lav ja ol

Viragica

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

HOTSCHKO!!!!!!!!!

Midve z Macico pa se vedno nekaj cakava.... in cakava.... cakava... o ti ze ves kaj

lav ja ol

Viragica

Nič več Končno sva dobili kar sva želeli od Hočkota.

Pir pa dobiš ob prvi priliki

jsssssstttttttt tuuuuuuuuuuuuuuuut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha, pa še glasovanje. Viragica mi bo zdaj sicer zamerila, k tolk navija za varianto 3, ampak meni se zdi 2 fenomenalna. Tist MD na eni strani je res mega :)).

Samo kako prišiješ našitek na jakno iz cordure?

jsssssstttttttt tuuuuuuuuuuuuuuuut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Samo kako prišiješ našitek na jakno iz cordure?

s cvirnom in iglo?!

-------

Injection is nice but I´d rather be blown.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

Samo kako prišiješ našitek na jakno iz cordure?

s cvirnom in iglo?!

-------

Injection is nice but I´d rather be blown.

To že. Samo Climber je dal popravljat tako jakno in ko so mu jo zašili s cvirnom in iglo to ni bilo preveč fajn (lužica v žepu pri dežju). Ali se motim, Climber?

jsssssstttttttt tuuuuuuuuuuuuuuuut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!