Skoči na vsebino

MD Solo Riders


Priporočene objave

quote:

Proceduralni predlog za sprejem 33 člana , kar bo s tem tempom glih do enkrat spomladi, ko bo možno kjer prespati na kakšnem zboru (sicer nisem siguren a je dvodnevni zbor dovolj, ... bi že skoraj en teden rabili).

33 X 0,3 Tekile oz. viskija = 1l flaša

P.S.: Od viška ne boli glava!

Ali pač?!

*****

Come in peace or stay at home!

mmmmmmmm, tequila!

Sam tok glejte da nam pol jest mogu pridet pa vas razvozit domow.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

Proceduralni predlog za sprejem 33 člana , kar bo s tem tempom glih do enkrat spomladi, ko bo možno kjer prespati na kakšnem zboru (sicer nisem siguren a je dvodnevni zbor dovolj, ... bi že skoraj en teden rabili).

33 X 0,3 Tekile oz. viskija = 1l flaša

P.S.: Od viška ne boli glava!

Ali pač?!

*****

Come in peace or stay at home!

mmmmmmmm, tequila!

Sam tok glejte da nam pol jest mogu pridet pa vas razvozit domow.

LP

Glede na to da TEKILA vsebuje tudi črvičke........se bomo kar odplazili

Klimbra....vlaženje zagotovljeno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slammerji, s crvicki ali brez, straight, v sunku ali potegu, ....

Pa saj so kolicine povsem zadostne za spodobno eksperimentiranje!

Have fun, till Ya die!

*****

Come in peace or stay at home!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lojzi, si konsistenten. To je dobro.

Sem se že bal, da boš napisal iz svoje leve ali desne, odvisno v kateri držiš kozarec.

Izimaginiral sem jaz roko vse tam gor do vratu, saj, tako bolj na grobo gledano, sega roka vse do vratu.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Lojzi, si konsistenten. To je dobro.

Sem se že bal, da boš napisal iz svoje leve ali desne, odvisno v kateri držiš kozarec.

Izimaginiral sem jaz roko vse tam gor do vratu, saj, tako bolj na grobo gledano, sega roka vse do vratu.

Brrrm

Pa do podpazduhe, pol pa čist enmičken skreneš UPS, da nism tud jest !

Lojzi ma vas rad

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič kisa. Kaj pa naj drugega pišemo, če Hočko nič ne rihta okoli znakčev za na lopatice in za na ramice. Topic je pa tudi treba malo bolj na površju držati, da nam ne ponikne v popacano in opuščeno zgodovino.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ne, Lojzi, da midva nisva nič kriva. Vse so le strogo objektivne okoliščine, ki so naju privedle do žlampanja tekile in lizanja soli.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lucky, jst 100% podpiram tvoj predlog. Cim prej

jsssssstttttttt tuuuuuuuuuuuuuuuut

Uredil - macica on 22/11/2001 12:44:44

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

E jej jej jej jej kaj jaz tukaj berem e jej jej jej jej

Torej kdaj bomo sprobal tekilo (samo enkrat v zivljenju pila, pa se mi je tako fajn zdelo, zakaj se mi ne bi se enkrat).

lav ja ol

Viragica

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Tekila in slammer, uradna pijača Soloridersev na Novoletnem FS v Prekmurju ! A ni dobra ideja, matr, sm kr sam seb ušeč !

Lojzi ma vas rad

bravo Lojzi-poln si idej (kot sončnica semen..)

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm, ... dragi "soborci", če bi vedel kakšen splošni razvrat se bo pričel razvijati iz povsem regularne ideje kako pričakati 33-tega člana pri SR-jih, ... bi raje držal jezik za zobmi.

In ja Topic ni ratu neproduktiven, saj se je debata razvila iz predloga proslavitve lepe 33-ke. 33, je rahlo simbolično število (toliko shotov v flaši viskija, Atletičarja so na rekvizit pribili pri toliko letih, ....), tako da ....

Pijmo bratje vera peša!

P.S.: in SESTRE!!

Zoolo

*****

Come in peace or stay at home!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zoolo, ti kot poznavalec in uživalec samo dobrih stvari, bi lahko vedu, da so vsi dobri Whiskiji in podobne stvari pridejo v 0,7l flaškah, kar pa zadošča za en krog 21 ljudem, torej mi polnimo že 2. steklenico. Razen, če ti ne piješ unih pocen variant v litrskih flaškah, narejenih iz ruskega krompirja, pšenice in ječmena (v kar pa močno dvomim)

Lojzi ma vas rad

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Zoolo, ti kot poznavalec in uživalec samo dobrih stvari, bi lahko vedu, da so vsi dobri Whiskiji in podobne stvari pridejo v 0,7l

Ma sej v bistvu b ise še strinjal s teboj Lojz', ... samo kako lahk o nekdo preferira 0,7 flaškico strička Jacka, pred spodobno rahlo zavaljeno in z ročem okrepljeno (primerno za nosit na pasu )butiljo od 1,5 oz, ... 2,5l žlahtne tekočine.

Drugače pa prozornih zvarkov iz krompirja in ostalih naštetih sestavin, po ruski recepturi oz. ruskega porekla ne konzumiram že vsaj 10 let, odkar je bilo to ob manjši nezgodi skoraj zadnje kar bi konzumiral na tej strani

*****

Come in peace or stay at home!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!