Skoči na vsebino

MD Solo Riders


Priporočene objave

Ej vidva "poznavalca alkoholnih zvarkov" nehajta ze samo nakladat. Zacnita ze cumprat kje in kdaj bi mi to malo v zivo sprobal.

Pa da ne bi slucajno to hotela imet na novoletnem FS, ne valja.

lav ja ol

Viragica

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Tekila in slammer, uradna pijača Soloridersev na Novoletnem FS v Prekmurju !

in Tequila Sunrise, uradna muzika SR na Novoletni fešti.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Pa da ne bi slucajno to hotela imet na novoletnem FS, ne valja.

KA' PRAVIŠ?!

Kaj ne valja? Kako ne valja? Zakaj ne valja?

Viragica, v Prekmurju poznajo temperaturo tudi do -XX stopinj (kar se bere par deset stopinj pod normalnim), kar pomeni da uporaba antifriza v zimskih mesecih NI OPCIJA temveč del STANDARDNE OPREME.

*****

Come in peace or stay at home!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SHIT.....men je slabo in loteva se me strašni maček že samo od branja o vseh mogočih in nemogočih zvarkih,napojih in....bla bla bla bla bla BARFFFFFFFFFFFFFFFF

Klimbra....vlaženje zagotovljeno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

SHIT.....men je slabo in loteva se me strašni maček že samo od branja o vseh mogočih in nemogočih zvarkih,napojih in....bla bla

No ja današnja mladina, ... nobene utrjenosti, nobene borbene morale, ...

*****

Come in peace or stay at home!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naš član JERONIMO je z nekaj umetniškega navdiha in nekaj prostega časa naredil naslednje:

hotschko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vse lepo in prav, sam že une ta stare nalepke ni blo lih mačji kašelj nalept na motorin, kaj šele tole...

jsssssstttttttt tuuuuuuuuuuuuuuuut

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za uradne simbole sem mnenja, da se je bolje držati načela "less is more", za neuradne pa vsak po svoje. Samo da ne odstopamo preveč od osnove, ker bo zmeda.

hotschko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morem priznat, da me veseli, da so vam ideje všeč. Bom pa še mal raztolmaču znak.Res je malo bolj pisan, ampak saj imajo tudi drugi klubi zelo pisane znake, pa tudi mi smo zelo pisana druščina.Dve enke, ena pred drugo, lahko pomenta en uzpred+ en uzad. Glede na to, da je sprednja enka lepša, bi reku, da je gledano z zadnjega konca. Narobe E v napisu pa lahko predstavlja to, da pač nismo popolni in da se nam sem ter tja zgodi tudi kakšen kiks, mala nezgodica, pa kaj potem. Taki smo. Barve se pa seveda dajo še vedno korigirat, če bi bil zato kakšen interes.

LP Jeronimo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobre so.

Zastaviti moramo tako, da je ena "uradna" (v narekovajih zato, ker nismo registrirani), potem pa zraven možne in dovoljene vse variacije po lastnem okusu.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislm, da bi se blo treba izogibat prevelikemu številu različnih oznak. Če že, potem max. dve, še najbolje pa bi bla ena sama.

LP Jeronimo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je vsec solo4 in solo6. Pri solo4 logo, pri solo6 pa napis, se rpavi fonti.

Kaj ce bi skombinirali solo4 in solo6 (od solo4 logo in od solo6 napis) ?

alex

--

"When in doubt hit the gas..."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Go Jerry! Evo predlogi padajo, ... stari dej probi še eno v kombinaciji 1,2 in 6 z enotnim ozadjem brez mreže.

C' Ya!

Aha od enke barve in ozadje (mogoče font), dvojke font in šestke postavitev oz. obliko.

*****

Come in peace or stay at home!

Uredil - zoolo on 29/11/2001 12:30:23

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, lepi znaki, vendar malce kičasti. Zgledajo kot kakšna naslovnica albuma. Minimalizem je bolj vpadljiv. Treba je videt rezultat na eni jakni, ampak vseeno dvomim, da bi to lepu nanjo.

A ja, kje pa je MD

Burn to be wild

Uredil - lucky on 29/11/2001 14:08:49

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Pa še glasbeno željo naj bi po možnosti znala zaigrati ?

Lojzi ma vas rad

Lojzi-uporabnik-a maš kakšno posebno muzko v mislih ? (radetzkijev marš..)

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol pa tkole, če se določi tip nalepke, ni problem rešiti barv in ozadij. Zadeva se lahko zelo poenostavi, tako da ne bo tako "kičasta".

LP Jeronimo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Kot rečeno odpiram nov topic za nadaljevanje soloriderskih debat.

Za tiste, ki MD Solo Riders še ne poznate je statut MDSR objavljen na http://motorheat.net/mdsr.

Članov nas je trenutno 24 iz cele slovenije, če pa je komu ideja všeč pa JOIN THE CLUB !!

Stari topic sem preimenoval v "MD Solo Riders 2.0 - arhiv1"

hotschko

Uredil - hotschko on 11/12/2001 20:12:21

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!