Skoči na vsebino

MD Solo Riders


Priporočene objave

quote:

Hoj, Hočko, si se zbudil iz zimskega spanja?

Kako kaj projekt našitki?

Brrrm

Moram Zoolo-ja vprašat kaj je izvedel za cene....

hotschko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Zoolo ni resen.

Še dedka Mraza mi hoče ukiniti, kaj šele našitke zrihtati.

Brrrm

Brrrm, teb bi Dedka mraza pustu, men bi Božička na osnovi nekih kvazi (Klimbra help) dejstev ukinil !

Lojzi ma vas rad

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem "BOŽIČKU" pisal,naj Zoolo-ju pošlje signal.....ne samo , da obstaja......da pristopi k realizaciji OPERACIJA NAŠITEK!!!!!!

Klimbra.....ustvarjen , da te prevzame

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Sem "BOŽIČKU" pisal,naj Zoolo-ju pošlje signal.....ne samo , da obstaja......da pristopi k realizaciji OPERACIJA NAŠITEK!!!!!!

Klimbra.....ustvarjen , da te prevzame

Klimbra,piši še Dedku mrazu,da bo stvar bolj ziher..

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

Sem "BOŽIČKU" pisal,naj Zoolo-ju pošlje signal.....ne samo , da obstaja......da pristopi k realizaciji OPERACIJA NAŠITEK!!!!!!

Klimbra.....ustvarjen , da te prevzame

Klimbra,piši še Dedku mrazu,da bo stvar bolj ziher..

Lp

Da bo pa stvar še bolj ziher, piši obema (Miklavža si že zamudil), zraven pa še mmalo Hotschkotu zagnjavi, da bo dal kaj od sebe.

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitke na Bled.

Mi smo pa res ena pis(j)ana družba: drzavni prvaki, filmske zvezde, glasbene zvezde, novinarji, gradbeniki, cestarji, gostilničarji, računalničarji ....... in še bi lahko našteval pa ne pozam vseh (ne članov ne poklicov). Solo Riders rula

hotschko

Uredil - hotschko on 13/12/2001 08:50:24

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

20.12.2001 25 članov

Na to se pije. V kratkem pričakujte objavo datuma za vse-svetovni zbor Soloriderjev.

May the force be with you.

hotschko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote: 20.12.2001 25 članov

Na to se pije. V kratkem pričakujte objavo datuma za vse-svetovni zbor Soloriderjev.

JAZ SEM ZA 22.12.2001 Cimprejtembuli.

I promise I will be goon..ee..goof..ee..goob..ee..g...BAD. I am sorry I just can't be GUT!

Uredil - viragica on 21/12/2001 08:03:07

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

JAZ SEM ZA 22.12.2001 Cimprejtembuli.

viragica

Hja, sej mi se mamo itak zmeri fajn, ampak sem mislu bolj na kakšen zgodnji pomladni termin, da otvorimo sezono in motorje izpod rjuh potegnemo in se VSI zberemo, da se spoznamo med sabo, tisti ki se še ne poznamo.

hotschko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, sej mi se mamo itak zmeri fajn, ampak sem mislu bolj na kakšen zgodnji pomladni termin, da otvorimo sezono in motorje izpod rjuh potegnemo in se VSI zberemo, da se spoznamo med sabo, tisti ki se še ne poznamo.

hotschko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK, prvo sončno soboto v drugi polovici marca. It's just a hint. Samo da se govori o tem.

Burn to be wild

Uredil - lucky on 21/12/2001 09:58:31

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OKI DOKI pa dajmo...

I promise I will be goon..ee..goof..ee..goob..ee..g...BAD. I am sorry I just can't be GUT!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

OK, prvo sončno soboto v drugi polovici marca. It's just a hint. Samo da se govori o tem.

Burn to be wild

Uredil - lucky on 21/12/2001 09:58:31

COOL!! YESSS!!! LET'S GO!!!!

*****

Come in peace or stay at home!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

motorje izpod rjuh potegnemo

Absolutno za solorideristično srečanje.

Upam samo, da ne kršim društvenih pravil, ker Gilerce nimam pod rjuho.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Sedaj smo pojem "hropec" že tako razdelali, da na mehurju in po trdoti kolen čutim, da je edini izhod ustanovitev, jasno, da popolnoma neformalna in nestastutarna, SoloRiderskega chapterja HROPCI. B) :)

Tudi nekako že vidim spisek možnih hropcev, ki bi bili kot narisani za v ta časatni chapter, ker zanj niso dovolj le leta. Leta so neizogibni pogoj, na pa edini :lol: :lol: :lol:

Zato bo potrebno na vrlega arhivarskega kevdarja pritisniti, da nam da izdelati dodatne usnjene in tekstilne znakče v obliki odseka kolobarja z napisom HROPCI, ki se bi ga, zaradi ustreznega notranjega in zunanjega polmera, dalo našiti pod okrogli znalč SoloRidersov. :D

Bomo potem dvodelni B) B) B) :rolleyes:

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po starosti sem hropec No. 1.

:D

Jaz pa nikakor ne morem več biti No.50 (fifty). :blink:

...tam nekje med No. 3 in 5 (a ne?).

;) B) B) B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato bo potrebno na vrlega arhivarskega kevdarja pritisniti, da nam da izdelati dodatne usnjene in tekstilne znakče v obliki odseka kolobarja z napisom HROPCI, ki se bi ga, zaradi ustreznega notranjega in zunanjega polmera, dalo našiti pod okrogli znalč SoloRidersov. :D

Bomo potem dvodelni B)  B)  B)  :rolleyes:

:P

:D :D ... saj obstaja enostavnejša rešitev ... vsak Hropec si pri njemunajbližjemu graverju izdela kovinsko ploščico z napisom "Hropec" ali "Hropator" ali "Hrope Rider" ... poleg tega si lahko naredi še eno z napisom "SALO rider", če seveda ustreza pogojem ... :lol: :lol: :lol: ... vse skupaj pa si montira/privijači/prišije/zaneta na sprednjo/srčno stran jakne ali lajbiča :) :D

Popravljeno . Popravil hotschko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato bo potrebno na vrlega arhivarskega kevdarja pritisniti, da nam da izdelati dodatne usnjene in tekstilne znakče v obliki odseka kolobarja z napisom HROPCI, ki se bi ga, zaradi ustreznega notranjega in zunanjega polmera, dalo našiti pod okrogli znalč SoloRidersov. :D

Bomo potem dvodelni B)  B)  B)  :rolleyes:

:P

:D :D ... saj obstaja enostavnejša rešitev ... vsak Hropec si pri njemunajbližjemu graverju izdela kovinsko ploščico z napisom "Hropec" ali "Hropator" ali "Hrope Rider" ... poleg tega si lahko naredi še eno z napisom "SALO rider", če seveda ustreza pogojem ... :lol: :lol: :lol: ... vse skupaj pa si montira/privijači/prišije/zaneta na sprednjo/srčno stran jakne ali lajbiča :) :D

Matr si prijazen. Če ma človek tak prjatle, še sovražnikov ne rabi.

:D :angry: :D

Ampak kot Salo rider pa ne zaostajaš mnogo.

Boš kar častni član.

:P :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po starosti sem hropec No. 1.

:D

Ran, ti ne moreš bit Hropec - hropec nevzgojen moški objekt, ki se ponavadi slini po vsakem ženskem subjektu in zraven hrope, kar pa tebi ne bi ravno pripisala ... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!