Skoči na vsebino

MD Solo Riders


Priporočene objave

ne, ker mam zarad države zaenkrat lahko samo do 350 ccm ceprav sem star 23 let zato pol lahko vozem viragota 250. Zato predlagam da s tvojo zamislijo pocakaš da ugodijo našim vcerajšnjim zahtevam.

LP, hanzi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hanzi, ce boš cakal na to, da se v parlamentu kaj obrne, boš ti obrnil cifri iz 23 na 32 pa boš še kar na viragotu 250 sedel.

Samo vamp od piva bo vecji, pa bo virago bolj zadihan. To bo edino kar bo prišlo samo po sebi, oziroma "se ugodilo".

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Pravila MD Solo Riders:

1. Iz vsakega kraja samo en clan (za vecja mesta po dogovoru z obstojecimi clani, naceloma precej striktno)

2. vozi vsak sam

3. ce smo skupaj na istem zboru ali žuru, obvezno pijemo skupaj.

4. clan mora biti star nad 18 let in lastnik motorja nad 350ccm.

5. clan MDSR je lahko clan poljubnega števila društev in klubov, ki niso MDSR.

6. nobenih obveznosti do kluba

7. nobenih oznak (morda se ta clen še spremeni)

8. samo pisna pristopna izjava je dovolj, ki jo podpiše kandidat in dva clana iz najbližjih krajev.

KDO ZAINTERESIRAN ???

Hotschko

predsednik MDSR

statut 0.9beta

1. naceloma samo en voznik iz enega kraja

2. V glavnem se vozimo sami.

3. ce smo skupaj na istem zboru ali žuru, obvezno pijemo skupaj toliko rund, kolikor se naz zbere. Vsak casti eno rundo :-)) hik...

4. clan mora biti star nad 16 let in lastnik izpita A kategorije in motornega kolesa nad 50 ccm.

5. clan MDSR je lahko clan poljubnega števila društev in klubov, ki niso MDSR.

6. nobenih obveznosti do kluba

7. Pripadnost bomo izkazovali z nalepko podobno kot SLO za državo. Sprejemam tudi drugacne predloge.

8. samo pisna pristopna izjava je dovolj. Podpiše jo kandidat in dva clana iz najbližjih krajev.

hotschko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

1. V tem klubu ni nihce propery od nikogar.

Prvi pametni stavek, odkar si na forumu!!

3. ne vem, ce ima smisel sprejemat clane brez motorja v moto klub. Ker pa smo skupina svobodomiselnih ljudi in neformalno združenje brez obveznosti in stogih pravil morda tudi za to ne bi smelo biti ovire.

Pa tudi ce bi lahko, ne bi hotela imeti tebe za predsednika. Piši kuci propala šansa.

Ne, ne to pa ne!!

Carica Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Pa tudi ce bi lahko, ne bi hotela imeti tebe za predsednika. Piši kuci propala šansa.

Ne, ne to pa ne!!

Carica Pupa

Uff se sekiram.

hotschko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DOPOLNILO K STATUTU.

V klubu ni nobenih funkcij, kot so predsednik, blgajnik....

Vsi clani so tudi ustanovitelji.

Hotschko

Ustanovitelj MDSR

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

Pa tudi ce bi lahko, ne bi hotela imeti tebe za predsednika. Piši kuci propala šansa.

Ne, ne to pa ne!!

Carica Pupa

Uff se sekiram.

hotschko

Sej samo to mi je važno da se sekiraš!!

Moj podvig je uspel

Carica Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

... Sej samo to mi je važno da se sekiraš!! Moj podvig je uspel ...

Carica Pupa

Pupa je pa zlobna! In celo prav ima, da je taka!

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa to ni bila podpora samo zate, akpak tudi za tiste, ki sicer nimajo motorjev (ali pa ne ustrezajo Hotschkovim kriterijem), v srcu pa imajo vcepljen nek pozitiven odnos do motorizma. Tudi mene ne mika biti clan taksnega MD, kjer ze po defaultu gledas zviska na "pesce" (tudi mi smo bili pred motorizacijo taksni). Ko pa se bodo nekateri sprijaznili s tem, da ni vazno to kaj vozis temvec ali vozis s srcem, potem pa bomo koncno lahko nastopili bolj povezano ter s tem dosegli nase in tudi druge cilje.

Hotschko, tebi pa zelim veliko uspeha in prijetnih trenutkov v novem MD-ju. ce pa se bomo kdaj kje srecali, pa lahko kaksno recemo, kaj popijemo (brezalkoholnega) ter se podamo na kaksno skupno voznjo.

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Pa to ni bila podpora samo zate, akpak tudi za tiste, ki sicer nimajo motorjev (ali pa ne ustrezajo Hotschkovim kriterijem), v srcu pa imajo vcepljen nek pozitiven odnos do motorizma. Tudi mene ne mika biti clan taksnega MD, kjer ze po defaultu gledas zviska na "pesce" (tudi mi smo bili pred motorizacijo taksni).

Na pešcce noben ne gleda zviška. Ampak v veslaški klub ravno tako ne moreš sprejemat nogometašov ceprav so fani od Iztoka Copa. Oziroma lahko sprejemaš kogarkoli vendar pravega smisla pa nima. MDSR v imenu vsebuje Moto in Riders, kar je nekako povezano z vožnjo motorja ne pa s sprehodi po Rožniku.

quote:

Ko pa se bodo nekateri sprijaznili s tem, da ni vazno to kaj vozis temvec ali vozis s srcem, potem pa bomo koncno lahko nastopili bolj povezano ter s tem dosegli nase in tudi druge cilje.

Par sporocil nazaj lahko vidiš da sem drasticno spustil hardware-ske kriterije za clanstvo v MDSR. Kmalu bo objavljena tudi prva koncna razlicica statuta MDSR.

quote:

Hotschko, tebi pa zelim veliko uspeha in prijetnih trenutkov v novem MD-ju. ce pa se bomo kdaj kje srecali, pa lahko kaksno recemo, kaj popijemo (brezalkoholnega) ter se podamo na kaksno skupno voznjo.

lp Easyrider

Hvala za lepe želje. Seveda bomo kaj popili.

hotschko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Na pešcce noben ne gleda zviška. Ampak v veslaški klub ravno tako ne moreš sprejemat nogometašov ceprav so fani od Iztoka Copa. Oziroma lahko sprejemaš kogarkoli vendar pravega smisla pa nima. MDSR v imenu vsebuje Moto in Riders, kar je nekako povezano z vožnjo motorja ne pa s sprehodi po Rožniku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Samo to bi ti rada rekla: hvala bogu da ima motor sedež narejen za dva in da se nekateri tega zavedajo.

Carica Pupa

Mogoce nisem bil dovolj jasen, ampak to da se voziš sam, pomeni en MOTOR in ne en clovek. Sovozniki niso bili nikoli problem, kar se mene tice.

Res pa je en motor en clovek vežji užitek. Vsaj zame.

hotschko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ena minuta slovenšcine:

ce receš da se voziš sam, to pomeni sam, sam.

Mi pa pac ne moremo vedet, da ti pa to dejansko misliš en motor (in neomejeno št. ljudi na njem) in ne en sam clovek.

Drugic bodi bolj specificen.

Carica Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ena minuta slovenscine:

ce reces da se vozis sam, to pomeni sam, sam.

Mi pa pac ne moremo vedet, da ti pa to dejansko mislis en motor (in neomejeno st. ljudi na njem) in ne en sam clovek.

Drugic bodi bolj specificen.

Carica Pupa

Porkamadonamarijadus! Kva si se pa ti upicila v slavistiko...

Sej ne ves kako je naglaseval besede :)

Einherjer

-------------

Fighting For Odin And Glory!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

Pravila MD Solo Riders:

1. Iz vsakega kraja samo en clan (za vecja mesta po dogovoru z obstojecimi clani, naceloma precej striktno)

2. vozi vsak sam

3. ce smo skupaj na istem zboru ali žuru, obvezno pijemo skupaj.

4. clan mora biti star nad 18 let in lastnik motorja nad 350ccm.

5. clan MDSR je lahko clan poljubnega števila društev in klubov, ki niso MDSR.

6. nobenih obveznosti do kluba

7. nobenih oznak (morda se ta clen še spremeni)

8. samo pisna pristopna izjava je dovolj, ki jo podpiše kandidat in dva clana iz najbližjih krajev.

KDO ZAINTERESIRAN ???

Hotschko

predsednik MDSR

statut 0.9beta

1. naceloma samo en voznik iz enega kraja

2. V glavnem se vozimo sami.

3. ce smo skupaj na istem zboru ali žuru, obvezno pijemo skupaj toliko rund, kolikor se naz zbere. Vsak casti eno rundo :-)) hik...

4. clan mora biti star nad 16 let in lastnik izpita A kategorije in motornega kolesa nad 50 ccm.

5. clan MDSR je lahko clan poljubnega števila društev in klubov, ki niso MDSR.

6. nobenih obveznosti do kluba

7. Pripadnost bomo izkazovali z nalepko podobno kot SLO za državo. Sprejemam tudi drugacne predloge.

8. samo pisna pristopna izjava je dovolj. Podpiše jo kandidat in dva clana iz najbližjih krajev.

hotschko

Globoko za !

Ko bo varianta 2.1 pa ne Beta in ce bo za Ljubljancane kaj prostora se prijavljam.

lp RAN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Porkamadonamarijadus! Kva si se pa ti upicila v slavistiko...

Sej ne ves kako je naglaseval besede :)

Einherjer

-------------

Fighting For Odin And Glory!

1. slovenšcina mi je bila že od nekdaj zelo priljublena.

saj ne pravim, se tudi jaz kdaj pa kdaj zelo zmotim, ampak.... motiti se je cloveško.

2. Ti kot bivši študen pravne fakultete bi lahko vedel, da ce pišeš neke clene oz. navajaš neke pogoje, morajo biti le-ti eksaktno napisani, ravno zaradi tega, da ne pride do takih nesporazumov.

3. Mislim, da je dejansko fant v samem štartu mislil na vožnjo sam, sam, pa je zaradi katerihkoli razlogov spreminil na tak nacin svojo misel, predlog, clen ali karkoli naj bi to bilo.

Carica Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ampak mu bomo pa s skupnimi mocmi pomagali narediti koncno verzijo statuta!

Za danes je dovolj.

EASYRIDER ======== LOGOUT

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest se uclanjujem, ker tko al tko, tocno to pocnem (vec ali manj). Poleg tega je pa ideja tolk odvezana, da mi je vsec.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mimogrede: voznja sam je krasna, v dvoje pa se boljsa... ce je kaksna decva za hrbtom in ji je voznja v uzitek. Edino, ce hocem malo ovinke zalagat z nagibanjem kot na dirkah, potem je bolje sam, drugace pa ne... se kje ustavis, pa kaksno pijacko popijes, pogomentiras voznjo v dvoje.... eh... kaj lepsega...

Tako, da mora biti clen tudi v dvoje na motorju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Biti odpizden kot ideja sama je vcasih solo malo tezje, predlog za spremembo nastajanja statuta, voznja solo ne bi smela biti obligatorna...ni lepsega ko te po nekaj dobro prevozenih km zazebe v hrbet potem pa zacutis dve prijetno izboklini v predelu lopatic(+/- 15cm) in ko poleg masine zaprede se kaj drugega...:)

Sieg...

Keep on drivin’ hard...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

npr. tvoj prijatelj rigne in ti bruhne za ovratnik.

Saj veste, da sem novinec.

A temu se torej rece zimska termo bunda za na motor?

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!