Skoči na vsebino

MD Solo Riders


Priporočene objave

jaz pa ze mam nalepko (srebrno) ampak je se ni na motorju ker ga se nisem opral, na svinarijo pa ne morem lepit.

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Kako ti Pervy nalepko imeti, ce pa ne biti na seznam clanov?

Brrrm

JAZ SUPPORTAM VAS! NO PA NALEPKA JE LEPA!

SUPPORT YOUR LOCAL PERVERT!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede vpisa in pogojev vse jasno. Mislim, da ne bi bilo slabo, ce bi v okviru kluba izbrali nekaj moto serviserjev na podrocjih kjer se nahajajo clani in si pri njem izborili popust pri rezervnih delih in storitvah. Kajti jaz kot posameznik bi si pri mojem serviserju zelo težko pridobil popust. Ko pa bi mu omenil za klub in možnost servisiranja tudi drugim clanom mogoce bi mi to uspelo.

(30 minut dela za servis pri 6000 km, kjer ti le olje menja, filter zraka spiha in še malo špice nategne za 17.000,00 SIT in to brez racuna, kar malo prevec). Lahko bi si potem tudi izkušnje izmenjevali in kakšnega serviserja priporocili. Meni osebno mi ni težko na pooblašcen servis Yamahe v Ljubljano it, ce vem da je servis profesionalen. Ne vem kako je v praksi ali serviserji klubom dajejo popuste ali ne.

Mislim, da bi to bila tudi ena dobra stran za kaj se za klub odlocit.

Da ne bi kdo mislil, da bi se v klub vpisal le zaradi tega, ce bi bilo možno tudi to, še toliko boljše.

Ideja kluba mi je zelo všec. Ne vem kako bo s rundami pijace, ko se bo nabrali 50 clanov. Verjetno bo potrebno kredit na banki vzet.Ha, Ha.

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

... Ideja kluba mi je zelo všec. Ne vem kako bo s rundami pijace, ko se bo nabrali 50 clanov. Verjetno bo potrebno kredit na banki vzet.Ha, Ha. ...

Pozdrav od Roberta

Predlog: poskrbi, da boš šele najprej 17-ti za rundo (problemi bodo kar sami od sebe popadali po tleh)

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ne vem kako bo s rundami pijace, ko se bo nabrali 50 clanov. Verjetno bo potrebno kredit na banki vzet.Ha, Ha.

Pozdrav od Roberta

Ko boš šel na kakšen zbor, boš upal, da se nas ne bo zbralo prevec. Glede na to, da to ni obicajen klub, kjer se clani po zborih vozijo skupaj, je malo verjetno, da se bodo vsi naenkrat pojavili prav na istem zboru. Ce pa že, pol pa

LP, Lucky

Burn to be wild

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

...izbrali nekaj moto serviserjev na podrocjih kjer se nahajajo clani in si pri njem izborili popust pri rezervnih delih in storitvah. ...

Pozdrav od Roberta

Problem je ker vozimo zelo razlicne motorje serviserji pa so ponavadi specializirani za doloceno znamko.

Lahko omeniš svojemu serviserju, da si clan kluba, ce bo kaj pomagalao, vendar pa formalno klub ni registriran.

Zaenkrat razmišljam le o zašciti imena na uradu za zašcito avtorskih pravic.

hotschko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vprašanje:

Ce nisi clan MDSR pa srecaš nekaj clanov, ki jih poznaš na kakšnem zboru, a lahko z njimi popiješ kakšno tekoco zadevo?

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Vprašanje:

Ce nisi clan MDSR pa srecaš nekaj clanov, ki jih poznaš na kakšnem zboru, a lahko z njimi popiješ kakšno tekoco zadevo?

lp Easyrider

Verjetno lahko, ce jih castiš s tisto tekoco zadevo...

LP

Alfonso

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko popiješ, spiješ, ker nismo izolacionisti, ceprav vozimo sami (v glavnem).

Je pa popolnoma res, da nam podarjena pijaca najbolje tece dol po grlih.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pravilo s pijaco, je med neobveznimi zato si ga vsak lahko malo po svoje priredi ali pa dosledno upošteva.

Na ta racun sem že spil dve rundi. Eno placal sam eno placal Lucky.

hotschko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se nas bo kej zbralo na forumskem, ali bova spet sam midva s Hotschkom runde pila?

Hotschko, ne pozabi nalepk. Jas bi vzel dve ce se da.

LP, Lucky

Burn to be wild

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pridem na forumca, da navta reveza sama pila.

Hotschko, tudi jaz bi dve, bo slo? Eno srebrno eno pa v grafitni

lp climber

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hotschko pride, nalepke tudi.

Bom poslal še mail vsem Solo Ridersom, da preverim, ce še kdo od manj rednih obiskovalcev foruma potrdi udeležbo.

hotschko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me, ce je bila moja prijava uspesno prejeta, ker se se nisem zasledilmed clani SR. Ja, za nalepki pa sem tudi kandidat.

Keep on drivin’ hard...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Zanima me, ce je bila moja prijava uspesno prejeta, ker se se nisem zasledilmed clani SR. Ja, za nalepki pa sem tudi kandidat.

Keep on drivin’ hard...

Prijave dobil še ne. Kdaj poslal si jo, sploh ?

hotschko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hotscho, kaj nalepke npr. za celado pri tebi narocim ali jo moram sam naredit?

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Hotscho, kaj nalepke npr. za celado pri tebi narocim ali jo moram sam naredit?

Pozdrav od Roberta

Nalepke ti lahko dam, ko se vidimo, ali ce se boš kaj v LJ oglasil. Lahko pa kot Brrrm, pošlji kuverto z še eno kuverto notri in 200 SIT za vsako nalepko, ki bi jo imel pa ti jih pošljem nazaj kar po pošti. Ta vikend se ne bom nic kaj dosti vozil okoli, ker imamo z bendom obveznosti zato ce se ti ne mudi se morda vidimo na FS5 ali pa ....

hotschko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti bom kar kuverto poslal, ker ne bom upal na FS5 priti, ker čez teden bom zaradi študija zaseden(izpit-petek),v soboto pa gremo prijatelja na Dob obiskat( zaradi banalnih pizdarij 3,5 let dobil, pol leta je že odsedel, čakajo ga še tri).

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hotschko, obstaja samo en tip nalepke (velikost), al maš narejene v večih dimenzijah?

Bom rabu za na zadnji blatnik.

*****

Come in peace or stay at home!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Hotschko, obstaja samo en tip nalepke (velikost), al maš narejene v večih dimenzijah?

Bom rabu za na zadnji blatnik.

*****

Come in peace or stay at home!

Zaenkrat imam samo en tip nalepke. 6cm krog z enico v sredini. Sčasoma bodo tudi take z napisom pa našitki pa ....

hotschko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!