Skoči na vsebino

ZIMSKE RADOSTI V SEZONI 2005 / 2006


Zdrawc

Priporočene objave

..danes sva bla z mojo lubico na Golteh, je bla vrhunska smuka, sneg je odličen, vreme še boljš. Jaz se testiral nove dilce in lahk rečem sam kapo dol :OK: ...dober nakup :OK: ... Mal me je sicer zagrabla "motoristična evforija", tak da sm na prstih skor znucu rokavice :doze: , ampak glavn da se dobr zalaga, in ker je bil vrhunski sneg, je šlo brez problema :OK:

Je bla pa dopoldanska smuka zadost, za "otvoritev" sezone, vrh glave :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons nepričakovano otvoril sezono zimskih Kofc. tokrat sicr brez smučk,ampak vseen je blo bomba počakat sončn zahod,spit šilce medenega in čaj in se ob luni odkotalit v dolino :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja, če si iz Kopra, potem na tistih -6.4 °C (ki jih je kazal snežni top na zgornji postaji gondole) gledaš drugače kot pa jaz ki sem pozimi vajen tudi tja do -30 °C. Ja, živim v SLO, na dolenjskem ;) in ne, nisem se zmotil pri tej številki.

Edino kar je motilo je bila megla, brez nje bi bil čudovit razgled.

Sam pol bi blo pa že kičasto lepo ... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Tudi mene in mojo boljšo polovico je zamikalo smučanje :)

Razprodaje so se začele in sedaj je bila priložnost, da sva si kupila potrebno opremo :)

Ker pa še midva nikol nisva smučala in sva popolna začetnika me zanima, kako se stvari sploh lotiti. Na katerih smučiščah nudijo smučarske tečaje, nekaj sem že brskal in zasledil le več dnevne tečaje, kar pa je pri nama bolj težko izvedljivo.

Obstajajo enodnevni tečaji smučanja, toliko, da bi se naučil osnov? Vem, da se ve enem dnevu ne naučiš smučat ali.. :blush:

Obstaja kakšna novejša knjiga oziroma enciklopedični priročnik, enga imam od cankarjeve založbe iz daljnega leta 1979 :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v soboto se mi začne enotedenski Valfrejus de Chalet (F)

:kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obstajajo enodnevni tečaji smučanja, toliko, da bi se naučil osnov? Vem, da se ve enem dnevu ne naučiš smučat ali.. :blush:

vsako boljše smučišče ima svojo ski šolo z večdnevnimi, enodnevnimi in one-on-one tečaji. izberi smučišče in pokliči za več info, pokliči na več smučišč ker so lahko velike razlike v ceni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zadnji teden v 05 je bil na Jahorini planini in od pičke slanini ! Če ne gre z vlečnico pa hajd na stroj ! Ena vožnja 5 KM ! .)

post-770-1136888338_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zadnji teden v 05 je bil na Jahorini planini in od pičke slanini ! Če ne gre z vlečnico pa hajd na stroj ! Ena vožnja 5 KM ! .)

Daj, kaj več napiši, kako je bilo dol v BiH, pa kako slikco terenov še prilimaj :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daj, kaj več napiši, kako je bilo dol v BiH, pa kako slikco terenov še prilimaj :grim

spomladi je zgledalo takole: :devil:

post-685-1136894985_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Špilferderber
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi mene in mojo boljšo polovico je zamikalo smučanje :)

Razprodaje so se začele in sedaj je bila priložnost, da sva si kupila potrebno opremo :)

Ker pa še midva nikol nisva smučala in sva popolna začetnika me zanima, kako se stvari sploh lotiti. Na katerih smučiščah nudijo smučarske tečaje, nekaj sem že brskal in zasledil le več dnevne tečaje, kar pa je pri nama bolj težko izvedljivo.

Obstajajo enodnevni tečaji smučanja, toliko, da bi se naučil osnov? Vem, da se ve enem dnevu ne naučiš smučat ali.. :blush:

Obstaja kakšna novejša knjiga oziroma enciklopedični priročnik, enga imam od cankarjeve založbe iz daljnega leta 1979 :blush:

Hej

V Sloveniji dobiš skoraj na vsakem smučišču smučarskega učitelja. (Priporočam ti kakšno večje smučišče ala Kranjska...). Sicer sem tudi sam učitelj vendar sem tečaj opravil pred kratkim in morm še mal v skupini potrenirat učenje smučanja. Lahko pa se kdaj kje zmenimo in ni kaj pokažem...vendar pojdi raje prej še na tečaj. V smučarski šoli najraje vidijo da imaš smuči s povdarjenim lokom(carving). Ker si začetnik ti priporočam nekje srednjo trdoto smuči (odvisno od teže), v času razprodaj pa so v trgovskih centrih tudi razni svetovalci od Elana in drugih firm, ki prodajajo smučarsko opremo. Če pa imaš še kakšno vprašanje pošlji PM.

Crownless

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima, če je slučajno že kdo smučal v BIH; npr. na Jahorini? Naju z MM vleče dol v začetku marca za ene par dni, so kr privlačne cene :OK: , pa še na ogled Sarajeva bi končno lahko šla.

IMa kdo morda kakšne izkušnje, vsak info bi nama prišel prav,

lp

Andreja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima, tralala hopsasa....

lp

Andreja

Your goto guy: Rude boy. :grim

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi smučarija je OK. :OK:

Kaj pa cene? KO sem nekaj preračunavala je cena karte na Jahorini za en dan 3.120 sit. A mam prav?

Kje se pa spali?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa cene? KO sem nekaj preračunavala je cena karte na Jahorini za en dan 3.120 sit. A mam prav?

Kje se pa spali?

To je iz Krvavca enodnevni paket.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa cene? KO sem nekaj preračunavala je cena karte na Jahorini za en dan 3.120 sit. A mam prav?

Kje se pa spali?

ski liftovi za pol dneva 10 eur za cel dan 15 eur !

malo terena in varovanega parkirišča ! :P

post-770-1136975403_thumb.jpg

post-770-1136975416_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v soboto se mi začne enotedenski Valfrejus de Chalet (F)

:kva2:

opremo sem že poslal dol..

post-685-1137049222_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

opremo sem že poslal dol..

misliš gor!?

Drugače imajo pa tudi na Golteh v planu takole sedežnico :kva2:

(bomkupildvesezonskipress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!