Skoči na vsebino

msn 8.0


GHOST RIDER

Priporočene objave

zle mi je en cefur "heknu" na moj msn akaunt, mi spremeniu geslo in mi zej dela sraje...a je kaka moznost da se to blokira al pa karkol; ni ne :angry: :headbang: :wallbash: :fight2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zle mi je en cefur "heknu" na moj msn akaunt, mi spremeniu geslo in mi zej dela sraje...a je kaka moznost da se to blokira al pa karkol; ni ne :angry: :headbang: :wallbash: :fight2:

ugotoviti moraš novo geslo ki ti ga je on naredu,drgač ne moreš nč samo tako ga lahko spet spremeniš

drugače nič

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ugotoviti moraš novo geslo ki ti ga je on naredu,drgač ne moreš nč samo tako ga lahko spet spremeniš

drugače nič

vedno obstaja še način z drugonivojskim geslom oziroma "skrivnim vprašanjem", ki ga nastaviš na začetku, ko si delaš geslo... s tistim lahko vedno na novo nastaviš geslo, tudi, če ti ga nekdo drugi skreka/sheka... razn, če ti ta cracker tudi skrivno vprašanje spremeni...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tko sm js naredu... enkrat sm pozabu svoje geslo, sm kliknu "ste pozabili geslo" in sledil navodilom, umes sm mogu podat še tiste odgovore k sm jih dou žena začetk k sm se prjavu za pasport a kva je že... uglavnem, hočm povedat da se da use uštimat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Torej mam toti novi msn live 8.0 najnovejšega ker sem updatal, mam pa problem ko si nekaj časa ne pišem z nikom, mi več ne kaže kdo je prišel gor in kdo odšel dol, pa če komu pišem sploh ne gre.

Pol se izpišem pa mi napiše pogovora z osebo XY ni mogoče vzpostaviti kliknem vredu, se vpišem je nekaj časa ok pol pa spet ista finta...

Kaj bi blo to? nujno!

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Meni pa se noče msn vpisat z bilokerim naslovom mi napiše:

Trenutno vas žal nemoremo vpisati v storitev windows live messenger. Poskusite znova pozneje.

Koda napake:80048820

Kaj naj naredim?? nujno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Jest nevem kako je pr vas, samo jest imam MSN v Lj že ene 2mesca nonstop vžgan(razen za vikend, ki ga pa mam doma) in mi storitev dela. Torej komot se povežem, nč me dol ne meče.

Je pa res da je program totalno glup. Novejši ku je, slabše je. Pošiljanje datotek more bit skor nujno v *.rar ali *.zip.

pošlješ mp3 in napiše da je potentialy unsafe in ga zbriše iz diska...

Če zararaš je pa OK. Pošiljanje pri več kot 5MB je že uspeh če ti rata... Dostkrat folk kr ne dobi mojih sporočil, čeprav meni ne napiše da ni dobil...

Živ crap uglavnem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe drgac pa je dokaj dobr nadomestk za MSN tole

gaim se mu rece

Sym :OK:

samo posiljanja datotek so dokaj pocasna...ne grejo mu se najboljs :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!