Skoči na vsebino

msn 8.0


GHOST RIDER

Priporočene objave

Hvala vam za linke do tistih razlag o C# danes zvečer objavim še nakaj nalog, če bi jih kdo lahko malo rešilali ima kaj podobega že rešena in bi mi lahko poslal moj mail je nody17@mail386.com ::::msn pa je nody17@hotmail.com ....naj bo kontakt med nami boljši ....lahko tudi jaz komu kaj pomagam znam nekaj c++ in pascala...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pozor na lažni MSN Messenger

Po priljubljeni spletni klepetalnici MSN Messenger se širijo govorice o splavitvi poskusne različice MSN Messenger 8, ki spletnim deskarjem prinaša težko pričakovano telefonijo preko spleta. Za novim programskim orodjem, ki se oglašuje kot "MSN Messenger 8 Working BETA", se v resnici skriva nevaren trojanski konj, ki okužene računalniške sisteme spremeni v t.i. zombije. Ko uporabnik klikne na ponujeno spletno povezavo za dolvleko novega MSN Messengerja, se mu na trdi disk namestoobljubljenega programa namesti nevaren trojanski konj Virkel.f. Zlonamerno kodo spletni kriminalci izkoriščajo za krajo zaupnih podatkov ter za izvajanje distributiranih napadov za zavračanje storitev (Distributed Denial of Services - DDoS). Trojanski konj lahko celo izklopi delovanje nekaterih protivirusnih rešitev ter "prepove" dostop do spletnih strani podjetij, ki tržijo protivirusno programsko opremo.

Vir: Računalniške novice

Pazite kaj vlečete dol :unsure: ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm... <_<

no, preizkusil sem add-on za msn messenger...ki sliši na ime MSN PLus

zadeva je :OK:

preizkusite! :)

Edin pazite, da vam ne bodo pol skakala okna brskalnika z reklamami sama na zaslon ... Je treba pri namestitvi pazit in izklopit namestitev enga hijackerja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm... <_<

no, preizkusil sem add-on za msn messenger...ki sliši na ime MSN PLus

zadeva je :OK:

preizkusite! :)

Tega mam jst že neki cajta in morm rečt, da se ful obnese, ker lahko se zvoke posiljas pa se veliko drugih možnosti. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edin pazite, da vam ne bodo pol skakala okna brskalnika z reklamami sama na zaslon ... Je treba pri namestitvi pazit in izklopit namestitev enga hijackerja...

Točn to, to sm se jest enkat zaj..bu je bla cela frka pol z temi reklamami pa podobnmu hudičam...

Aja, a pol noben ne ve za kak programček, ki ti kaže, ali si blokiran ali ne? Ker obstajajo eni sam kljub temu da je user prijavljen, piše kao da je offline.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mam pa MSN Messenger 8.0 BETA :grim

In mi dela cist kul :OK:

Čestitam. Bravo. :lol: :P

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 mesecev pozneje...
  • 3 tedne pozneje...

Js mam pa zdaj Live Messenger pa je tako beden, da bom popenil! :BUA: Ful je kičast pa računalnik mi zdej tk počasi dela... Strani na netu si mi ful bolj počasi odpirajo, še posebej novi spaces-i :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aaaaaaaaaa!!!! :kva2:

Nisem zdržal! :closedeyes:

Sem si že naložil verzijo 7.5 nazaj. :OK: Ta mi je prav všeč!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...

men tud supere dela odvisn je tud kojk močn pc maš-rami

ja pa disk če ni diska tudi ne dela

PS: meni danes tudi v službi dela :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!